Вибираємо йогуртницю з турботою про здоров’я

Останнім часом переважна кількість жінок намагається готувати все більше продуктів власними руками. Дами печуть хліб, пироги, роблять котлети і інші смаколики самі. В цьому нелегкій праці їм допомагає сучасна кухонна техніка: хлібопічка, мультиварка, комбайн і т. д. А молоді матусі ще мріють про йогуртниці, щоб готувати смачні кисломолочні продукти для своїх діток. Тому сьогодні поговоримо про те, як правильно вибирати йогуртницю, на які критерії варто звернути особливу увагу.

Що важливо знати, вибираючи йогуртницю

Отже, йогуртниця – це такий кухонний агрегат, який допомагає домогосподаркам приготувати самостійно у себе вдома смачні і натуральні кисломолочні продукти. В цьому пристосуванні з легкістю робиться кефір, сметана, кисле молоко, сирок і, звичайно ж, йогурт.

Практично всі прилади для приготування кисломолочної продукції мають аналогічний набір функцій. Правда, ми зараз говоримо про йогуртницах в «чистому» вигляді, а не гібрид цього приладу з мультиваркою, хлібопічкою або праскою.

Загалом, одні функції, принцип роботи теж, так в чому ж різниця і яку йогуртницю вибрати? Розглянемо всі наявні на ринку варіанти і тоді вже визначимося з вибором.

Чим можуть відрізнятися агрегати:

  1. Формою контейнерів для приготування кисломолочної продукції. Чесно кажучи, зовнішній вигляд цих формочок ніяк не відбивається на продуктивності техніки. Тому можете сміливо вибирати контейнер того виду, який вам більше до душі: квадратний, прямокутний, круглий і т. д. – справа ваша;
  2. Кількістю баночок. От про цьому показнику варто задуматися. Тут все буде залежати від того, на скільки чоловік ви будете готувати йогурт. Собі одного – беріть прилад з 6 контейнерами, а якщо на всю сім’ю, то краще брати той прилад, де 8 баночок. У магазинах можна зустріти такі моделі агрегату, де є окрема тара для йогурту і ємність для інших продуктів з молока. Такий варіант дуже зручний;
  3. Об’ємом ємкостей. Зазвичай в таких приладах йдуть баночки по 100-150 мл Такі варіанти більш популярні у покупців, так як люди люблять готувати порційно кожному члену сім’ї. Правда, існують йогуртниці з однією великою ємністю. Її обсяг може змінюватись від 700 до 1200 мл Багато господинь вважають такі тари занадто великими і купують їх неохоче. Але як знати, може вам потрібна саме така велика каструлька;
  4. Системою управління і набором функцій. Всі прилади оснащені таймером. Більш дорогі моделі мають вбудований дисплей і функцію автоматичного відключення. В принципі, для приготування кисломолочних продуктів якихось додаткових функцій не потрібно, навіть самий простий агрегат впоратися із завданням;
  5. Потужністю. Цей показник варіюється від 6 до 20 Вт. Найчастіше зустрічаються агрегати потужністю 15 Вт. Її цілком достатньо, щоб підтримати температуру 40 градусів в приладі. Тому вибирайте бажану потужність самостійно, на якість отриманого продукту, вона ніяк не вплине.

Де придбати агрегат?

Будь-які кухонні прилади найкраще купувати у перевірених продавців, у великих магазинах. Дуже важливо, щоб при купівлі агрегату вам видали гарантійний талон, що дає можливість замінити техніку, якщо вона виявиться бракованою.

На жаль, в магазині вийде оцінити лише зовнішній вигляд йогуртниці, а вже як вона працює і немає збоїв, якісно чи ні готує кисломолочні продукти можна лише вдома, використавши прилад за прямим призначенням.

Купуючи техніку в сумнівних місцях, ви ризикуєте втратити не тільки гроші, але і нерви, отримавши неякісний товар з браком.

Варто підтримувати вітчизняного виробника або брати іноземну техніку?

У питанні про те, як вибрати йогуртницю кращої якості, яка буде виробляти смачну продукцію, бренд стоїть далеко не на першому місці. Як би це не прикро звучало, але практично вся техніка для дому виробляється в Китаї.

Звичайно, якщо люди, які з якихось своїх міркувань купують машини, одяг і побутові прилади тільки вітчизняного виробника – це цілком непогано.

Є люди, які, навпаки, довіряють лише товарів німецьких і австрійських виробників, не звертаючи уваги на більш дешеві й доступні бренди. Така позиція також заслуговує поваги, правда, може призвести до того, що покупець буде платити гроші тільки за гучне ім’я, але не за функціональність приладу.

Тому оптимальний варіант – віддавати перевагу не якогось бренду, а вибирати йогуртницю по набору функцій, які будуть потрібні надалі.

Чи варто купувати цей прилад?

Перш ніж бігти в магазин за йогуртницей, варто подумати, а чи потрібна вона вам насправді чи це буде зайва трата грошей? Звичайно, цей прилад не річ першої необхідності, без якої неможливо прожити. Але все-таки існують люди, яким сучасний агрегат може полегшити життя.

До таких індивідів належать:

  • Молоді матусі, які стежать за здоров’ям своїх крихіток і намагаються годувати їх тільки натуральними продуктами;
  • Люди з проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
  • Громадяни, схильні до повноти і ожиріння.

Загалом, якщо ви хочете їсти натуральний йогурт, кефір та інші молочні продукти, то купіть собі спеціальний прилад і насолоджуйтеся.

З допомогою саморобної кисломолочної продукції можна не тільки поліпшити здоров’я, але і створювати просто чудові десерти, а як правильно вибирати йогуртницю ви тепер знаєте.

Залишити коментар