Весільні сукні у грецькому стилі

З чим у вас асоціюється Греція? З оливками, античними будівлями, Середземним морем і шедеврами живопису? Так, все це так, але більшість дам моментально малюють у своїй уяві молоду дівчину, одягнену в хвилясті білі одягу і діадему із золотого листя. Так само, як і всі інші коштовності Стародавньої Греції, сукню в грецькому стилі чудесним чином не втрачає своєї актуальності й затребуваності ось вже багато століть поспіль.

Виняток не торкнулося і весільних нарядів, витриманих в грецькому стилі, оскільки саме в їх силах надати їй жіночності, ніжності, свіжості і романтичності.

Витонченість і урочистість

Весілля – це подія, яка за рівнем своєї важливості і волнительности складно порівняти з яким-небудь іншим подією в житті жінки. Безперечно, просування вгору по кар’єрних сходах, закінчення університету або народження дитини теж дарує незабутні емоції і може бути отождествлено з святом, але тільки день одруження молода дівчина запам’ятовує в найдрібніших подробицях, і на все життя.

Саме тому, в момент офіційної реєстрації відносин зі своїм обранцем, жінкам дуже важливо бути на висоті, і досягти вершини Олімпу їй допоможуть весільні сукні у грецькому стилі, які одночасно уособлюють строгість ліній, урочистість всього силуету і витонченість спадаючої драпірування. Відмінний вибір, чи не правда?

Матеріали для пошиття

Як ви думаєте, з яких тканин шиються ті самі вечірні сукні в грецькому стилі, які здатні зробити богиню з простою смертною? Відповідь проста: це всілякі мереживо ручного і промислового виробництва, справжній атлас і шифон, тонкий шовк і багато іншого.

Причому кожен тип тканини може використовуватися самостійно, або бути доповненим іншим матеріалом. Так, наприклад, шифон часто виконує роль драпірування, що прикрашає ліф або довгу спідницю наряду.

Неймовірно розкішно і ніжно виглядають повністю довгі мереживні сукні в грецькому стилі, причому мереживо може бути «посаджено» на чохол ідентичного відтінку або ж використовуватися для обробки рукавів, пояси або ліфа, не кажучи вже про ажурних окантовках і волани.

Щодо того, який колір мають модні наряди в грецькому стилі, можна сказати тільки одне: оскільки в Стародавній Греції було вкрай важко забезпечити тканин сліпучо-білий відтінок, саме він цінувалася понад усе. Вбрання білого кольору коштували дуже дорого, і довго були прерогативою виключно царюючих осіб і храмових служителів.

Викрійка сукні в грецькому стилі рідко накладається на тканини, які модельєри і дизайнери називають «тримає» форму, хіба що при необхідності зробити жорсткий ліф, чітку лінію декольте або підтримати груди.

Ідеальними вважаються ті матеріали, які дають можливість отримати складки і драпірування, легко, м’яко й невимушено лягають в потрібному напрямку. Летить, ніжний і легкий спосіб – це саме те, що хоче бачити в дзеркалі кожна наречена.

Фасони і силуети

Сьогодні законодавці весільної моди пропонують купити сукню, витримане не тільки в тому грецькому стилі, яким він був багато століть тому, але і пережив деякі метаморфози і переробки на сучасний лад.

Саме тому, у наречених є можливість зробити правильний вибір між такими варіаціями нарядів:

  • Дуже аристократично і витончено виглядають випускні та весільні сукні зі спідницею-годе і верхи, оформленим бретелями або й зовсім без таких. Моделі, у яких зовсім відсутні бретелі, являють собою зразок урочистого і воістину королівського вбрання, особливо якщо декольте буде додатково прикрашене стразами, вишивкою або ажурним пістонами;
  • Дитячі та дорослі сукні в грецькому стилі можу бути забезпечені одинарними і тоненькими бретелями або ж бути доповнені широкими, перехрещеними і здвоєними бретельками;
  • Розкрій сукні, витриманого в грецькому стилі, може передбачати низький виріз на спині, який і стане його головним і інтригуючим прикрасою. Таким дизайнерським прийомом вдається підкреслити ідеальний колір шкіри нареченої і крихкість її фігури. Сам виріз можна декорувати стрічками, шнурівкою, камінням, стразами і іншими елементами;
  • Сміливі та впевнені в собі леді можуть придбати вбрання, в якому відкрита спина буде знаходитися навіть нижче лінії талії, а краї вирізу оздоблені ручною вишивкою або ажурними пістонами. Щоб такий наряд придбав потрібну жорсткість у верхній частині, ліф зміцнюють жорсткими чашками, в результаті чого наречена виглядає ще більш екстравагантно і вражаюче;
  • Повністю мереживні дитячі та дорослі сукні у грецькому стилі — це зразок чистоти і ніжності. Зазвичай розкрій подібного шати передбачає відкриті плечі і руки, драпіровку шовком або шифоном, витіюваті складки і інші декоративні елементи;
  • Грецькі сукні, забезпечені довгі шлейфи, дивним чином змінюють жіночу ходу, надаючи їй царственість і плавність рухів;
  • Оскільки основна концепція нарядів Греції – це стриманість і вишуканість, краще не перевантажувати їх золотими елементами, а використовувати срібну обробку у вигляді фестонів, пряжок, намистин, перлин в оправі і так далі.

Кожен рік весільні сукні у грецькому стилі переживають всі нові метаморфози. І ось вже еталоном краси і шику вважаються вбрання з найдовшого фатою і прозорими накидками. Але, який би варіант не був обраний, жінка все одно отримує реальну можливість стати схожою на античну богиню, нехай і на один день.

Залишити коментар