Вчимося зав’язувати банти

Цей аксесуар сьогодні повернувся до нас з далеких 70-х, хоча загальна його історія налічує століття! Жінки носили вбрання і блузи з бантом, вплітали у волосся. Чим шикарніше виглядав аксесуар, тим багатше здавався образ дівчини.

Сьогодні пояси, придбані в комплекті з одягом, частіше порошаться в шафах. Причина стандартна – деякі жінки не знають, як правильно зав’язати бант. А адже з ними образ привабливіше і загадковішим. Цей декор застосовується скрізь: на одязі, взутті, сумках, шпильки для волосся, і навіть чоловіча краватка має форму банта-«метелики». Тому якщо вас цікавить питання, як красиво зав’язати бант на талії у вигляді пояса, читайте далі.

Нарядні варіанти оформлення:

  1. класичне французьке;
  2. складний;
  3. багатошаровий;
  4. у формі троянди.

Як зав’язати французький бант на поясі сукні

Це спосіб красиво зав’язати стрічку простіше інших. Він був, напевно, першим декором для сукні.

На талії розташуйте широку стрічку і загніть кінці. Вийде дві петлі однакового розміру. Тепер схрещуйте їх, обвязывайте і затягуйте. Розгладьте складки на клунку і розправте кінці. Класичне оформлення легке порівняно з іншими варіантами. Таким же способом зав’язують шнурки на взутті.

Як красиво зав’язати пояс на сукню складним бантом

Складне оформлення виглядає як 2 прикраси, накладених один на одного. Краще використовувати широку стрічку. Її огинають навколо талії і зав’язують класичним варіантом. Розправляють кінці. Тепер беруть вільні кінці і роблять ще одну зав’язку. Щоб форма добре підкреслювалася і не розпадалася, стрічка потрібна щільна. Чорний наряд радять прикрашати білим або червоним аксесуаром.

Як зав’язати пояс багатошаровим бантом за простою схемою

Інструкція не так складна, як здається. Іноді її використовують для оформлення подарунків. Цей варіант вишукано виглядає і на сукню. З довгої стрічки зробіть петлі і складіть їх один на одний. Закінчивши роботу, закріпіть центральну частину. Всі петельки виверніть у зворотний бік і прикріпіть аксесуар на пояс.

Також можна зав’язати на поясі бант «а-ля Мальвіна» для сукні. З цупкої тканини зробіть класичний вузол у французькому стилі. Петельки зробіть короткими, а кінчики довгими. Поверніть виріб назад і вирівняйте посередині – на хребті. Шикарно виглядає чорне плаття з білим бантом на поясі.

Аксесуар у вигляді троянди

Візьміть тканину і намотуйте її по колу до кінця, злегка загинаючи верхню частину. Закріпіть бутон внизу. Як ви вже здогадалися, виходить розкривається троянда.

Такий аксесуар виглядає шикарно, якщо його колір – червоний. Прикраса кріпиться на чорне ошатне вбрання збоку талії або на грудях у вигляді брошки.

Правильно поєднувати кольори прикрас з одягом, тоді бант буде виглядати красиво. Прикраса такого виду захоплюють більшу частину уваги оточуючих, надають жіночність, пристрасність поряд і відмінно підходять для будь-якого часу року, навесні і влітку — як квіткова тема, восени і взимку — як натяк на подарунки до свят.

Їх зав’язують на поясі, в області грудей, на стегні, спереду, ззаду і навіть на кишенях. Їх роблять великими, малими і просто величезними. Вони можуть бути одного кольору з одягом або розбавляють тьмяну забарвлення.

У романтичному стилі їх поміщають на шию замість намиста і навіть шарфа.

Аксесуар в цьому сезоні став must-have гардероба модниці. Так що сміливо купуйте кольоровими стрічками і виготовляйте прикраси до своїм коханим нарядам.

Залишити коментар