Вакуумно-роликовий масаж: чи дійсно від нього є ефект на шляху до стрункості?

Мріючи про струнку фігуру, жінки готові перепробувати будь-які способи її досягнення. Сьогодні численні салони краси пропонують проведення різних процедур, які сприяють підтягування стану. Такою є і вакуумно-роликовий масаж.

Каталоги і самі фахівці «храмів краси» обіцяють, що цей метод впливу здатний творити справжні чудеса. Тим не менш перед походом в салон, варто з’ясувати, чи насправді можна досягти такого вражаючого результату, як нам обіцяє реклама?

Принцип дії

Існує кілька різновидів вакуумного масажу:

 • Класичний. Для нього застосовується обладнання, що має насадки з різним діаметром. Він схожий з масажем банковим, але є більш безпечним;
 • Роликовий масаж. Маніпуляція впливає в двох напрямках – дренажний, вакуумне;
 • Гібридний. Для нього використовується 4 ефективні техніки: вакуум, ролики, інфрачервоне випромінювання і RF-випромінювання.

Що стосується вакуумно-роликового впливу, він здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Є ряд різновидів апаратів, які для цього застосовуються, проте принцип їхньої дії аналогічний.

Обладнання має спеціальні насадки, в яких створюється вакуум, втягуючий шкіру, при цьому спеціальними роликами виконується масаж проти целюліту на обраному ділянці.

Апарат має декілька потужностей, які треба регулювати з урахуванням ступеня вираженості проблеми, предающейся усунення. У зв’язку з цим майстер, який здійснює маніпуляції, повинен бути досвідченим і уважним. В іншому разі або ефективність буде низькою, якщо потужність обрана слабка, або процедурою будуть супроводжувати больові відчуття, а після неї залишаться синці, якщо вона буде занадто високою.

Придбати апарат вакуумно-роликового впливу можна і для домашнього використання, але в цьому випадку теж слід враховувати правила його застосування.

Користь

Якого результату можна добитися за допомогою вакуумно-роликового впливу?

Фахівці салонів стверджують, що він такий:

 • Підтягування шкіри, надає їй еластичності та пружності. Завдяки процедурам стимулюється вироблення колагену і еластину, який сприяє омолодженню шкіри;
 • Позбавлення від целюліту. Це можливо завдяки тому, що процедура покращує приплив крові до шкіри, нормалізує кровотік в її тканинах, а це сприяє тому, що роликовий масаж і допомагає позбавитися від целюліту, в’ялості дерми;
 • Зменшення набряклості тканин, поліпшення роботи лімфатичної і венозної системи;
 • Зниження ваги. Апарат надає глибоке механічний вплив на підшкірний жир, дроблячи його, в силу чого він розсмоктується, а обсяги тіла зменшуються;
 • Процедура сприяє позбавленню від розтяжок, рубців;
 • Позбавлення від зморшок, тонізація і живлення шкіри.

У силу такого впливу вакуумно-роликовий масаж використовується і для особи, тільки при цьому потрібно проявити особливу обережність, щоб не пошкодити шкіру.

Показання, протипоказання

Є ряд випадків, при яких можна використовувати дану процедуру.

Показання до неї такі:

 • В’ялість шкіри, її «обвислость»;
 • Наявність целюліту;
 • Зайва вага, схильність до набряклості;
 • Втрата м’язами тонусу;
 • Наявність жирових відкладень в тих чи інших областях тіла;
 • Захворювання опорно-рухового апарату, болі в м’язах;
 • Порушений кровообіг.

Є до цієї методики і протипоказання:

 • Запалення, травми на тій ділянці шкіри, яка піддається вакуумно-роликового впливу;
 • Тромбофлебіт;
 • Наявність травм опорно-рухового апарату;
 • Наявність захворювань серцево-судинної системи;
 • Вагітність, менструація;
 • Наявність гінекологічних захворювань;
 • Туберкульоз;
 • Гіпертонія;
 • Простудні захворювання, при яких температура тіла підвищується до 37,5 градусів і вище.

До протипоказань до здійснення вакуумно-роликового масажу належить також погана згортання крові, варикозне розширення вен. Не варто проводити процедуру, якщо ви погано себе почуваєте з яких-небудь причин.

Ефективність

Вартість процедури набагато перевищує вартість звичайного масажу, який фахівець здійснює своїми руками. Реклама запевняє нас у тому, що вона дозволяє позбутися від зайвих кг, але багато жінок, испробовавшие цю методику, дане твердження заперечують. Більше того, вони кажуть, що ефект від звичайного масажу навіть більш помітний при боротьбі із зайвою вагою.

Фахівці салонів стверджують, що спосіб впливу апарату такий:

 1. Завдяки вакууму відбувається руйнування жирових клітин;
 2. Жир видаляється з них в міжклітинний простір, а після впливу роликів він виштовхується з нього;
 3. В підшкірному просторі жиру не залишається.

З вигляду здається, що вплив вакуумно-роликового масажу досить ефективно, але питання про те, куди саме виштовхується жир, залишається відкритим.

Якби ефекту схуднення від вакуумно-роликового масажу і насправді можна було б досягти, при знищенні жиру постраждали б і епітеліальна, нервова, м’язова тканини.

Проте цього не відбувається, і це добре, бо подібне вплив можна назвати безпечним, але при боротьбі із зайвою вагою практично неефективним.

Що стосується сприяння цієї методики розгладженню «апельсинової кірки», такий ефект дійсно можливий.

Процедура підсилює кровотік, уповільнює процес збільшення об’єму сполучної тканини, яка і є «винуватицею» появи целюліту.

Щоб результат у вигляді разглаженной шкіри зберігався, процедури доведеться весь час повторювати.

Лікарі підтверджують ефективність цих маніпуляцій для особи, оскільки процедура застосовується в галузі пластичної хірургії. Використовується вона для підготовки тіла та обличчя до омолоджуючих операцій. Вона може застосовуватися і після втручання з метою прискорення процесу позбавлення від рубців.

Показують хороші результати дані маніпуляції і при лікуванні після травм, пошкоджених сухожиль, зв’язок, м’язів. Вони дійсно сприяють поліпшенню кровообігу, зняттю набряклості, больових відчуттів.

Як проводиться процедура?

У домашніх умовах ви можете робити її самостійно, слідуючи таким алгоритмом.

 1. Перш ніж буде здійснено масаж тіла або особи, необхідно розігріти шкіру, добре вимити ті ділянки тіла, які будуть оброблятися. Для цього потрібно прийняти контрастний душ, який і судинах додасть тонус;
 2. Далі потрібно нанести на оброблювану ділянку спеціальне масло, яке попередньо потрібно розтерти в долонях;
 3. Робимо легкий масаж, який дозволить розігріти м’язи і шкіру;
 4. Приєднуємо до дермі присоску, стежачи за тим, щоб цей процес не супроводжувався болем. Якщо вона є, необхідно зробити тиск повітря слабкіше;
 5. При процедурі вакуумного масажу важливо стежити за тим, щоб одна зона тіла не оброблялася довше 10 хв. Не слід сильно тиснути на шкіру, щоб не допустити появи синців;
 6. По закінченні процедури потрібно дати шкірі відпочити протягом декількох хвилин, після чого прийняти теплий душ, який закріпить результат і дозволить змити з шкіри залишки масла.

Застосовуючи дану методику, не варто розраховувати на велику втрату ваги і блискавичного результату по усуненню целюліту. Слід врахувати, що лікарі розглядають ці маніпуляції, швидше, як оздоровчі, ніж омолоджуючі.

Залишити коментар