В який день тижня краще стригти волосся: народні прикмети та рекомендації астрологів

Стрижка волосся є своєрідним ритуалом для кожної дівчини і жінки. Вважається, що саме так ми «зістригаємо» негативну енергетику, яка має властивість накопичуватися саме в мертвій матерії, тобто, волоссі.

Багато хто переконаний, що стрижку краще всього проводити в зростаючі фази місяця, і це має своє обґрунтування.

Чи є сенс у прикметах та забобонах?

Дійсно, від молодика і повного місяця залежать навіть припливи і відпливи води на землі, що вже говорити про самопочуття людей в різні календарні періоди місяця. Але все ж таки, ця позиція близька далеко не всім, і деякі панянки більше задаються питанням про те, в який день тижня краще стригти волосся.

У тих, хто вірить у прикмети і забобони, існує цілий ряд обмежень і прикмет, пов’язаних самими банальними, здавалося б, перукарськими послугами.

А все тому, що з жіночими локонами пов’язано дуже багато цікавих звичаїв і легенд. Наприклад, у стародавніх слов’ян вважалося, що в жіночих волоссі зосереджена неабияка сила і міць, а тому воїни, що їдуть у бій, повинні були розчісувати коси своїх коханих. Вважалося, що це принесе їм силу, спритність і удачу.

Стрижки волосся, а точніше, ідеальні періоди їх проведення, донині є предметом палких суперечок між прихильниками різних релігій і філософських вчень. Комусь до душі тільки місячний календар, а хтось готується до процедури так, ніби відправляється в ділову поїздку, прораховуючи час мало не до хвилини.

Отже, як проводити стрижки волосся за календарним дням тижня, і в які дні краще не стригтися нікому?

Фаза місяця і стрижка

Місячний календар використовується перукарями досить давно. Ще з тих часів, коли вони вважалися цирульниками і брадобреями, а не стилістами, як зараз. Звичайно, це не говорить про те, що вони відмовляються стригти клієнтів на убуваючу місяць, але своїх близьких і друзів в ці періоди точно не обслуговують.

Кажуть, що якщо підстригти волосся на убуваючу місяць, можна мимоволі зупинити або сильно уповільнити їх зростання. Тобто, після такого відвідування перукарні, ваші локони відросте нескоро. Одна справа, коли мова йде про подравнивании решт, і зовсім інше, коли ми говоримо про радикальної стрижці, результат якої цілком може не сподобатися вам. Щоб не ризикувати, заздалегідь вивчіть календар стрижок перед походом до майстра.

Він є практично на будь-якому астрологічному ресурсі. Там же, де ви читаєте щоденний гороскоп, ви можете подивитися місячний календар. Вважається, що найбільш сприятливий період для таких перукарських послуг – молодик. В нього не тільки можна, але і потрібно стригти волосся, оскільки вони будуть рости як на дріжджах».

У певні місячні дні також змінюється структура, щільність та густота волосся. Тому якщо ви сострижете локони тоді, коли вони будуть найбільш об’ємними, слухняним і шовковистим, вони і залишаться рости такими.

Можливо, в «сприятливі» дні здатні повірити не всі, проте ви напевно помічали, що після цієї тривіальної процедури ваш моральний стан може різко змінитися. Кажуть, що в сприятливий день для стрижки волосся після отримання цієї послуги настає відчуття умиротворення, спокою і легкості.

І навпаки – якщо зробити це в невідповідний день, можна зіткнутися з раптовою втомою, припливом смутку і негативу, відчуттям важкості. Так чому ж так відбувається – в якийсь момент після підрівнювання волосся «гора з плечей» ніби падає, а в іншій – навпаки, лягає на них? Справа в тому, що в ці періоди змінюється наше біополе, а значить, крім росту волосся, ми можемо підправити деякі аспекти свого життя.

Кому варто стригтися на убуваючу місяць?

Якщо місячний календар стрижки волосся по конкретних днях тижня говорить вам про те, що після повного місяця стригтися не можна нікому – це в корені невірно.

Дійсно, щербатий місяць символізує втрати, гальмування і втрати нажитого. Але давайте розберемося, кому буде на руку стрижка в цей період.

Рівняння або стрижка після полнолуниям піде на користь:

 1. Особам, які хворіють або переносять важкий період у житті. Прийшовши до такої послуги, ви зміните своє біополе, і це призведе до різкої і радикальної зміни стану речей у вашому житті – «безвихідні» ситуації вирішаться самі собою, тяготи розсіються, проблеми підуть на спад;
 2. Чоловікам, для яких активний ріст волосся, як правило, є неприйнятним. Якщо ви жінка і постійно носити одну й ту ж стрижку, наприклад, каре, вам також бажано підстригатися саме на убуваючу місяць, щоб наступна необхідність у цій процедурі виникала не так скоро, як звичайно;
 3. Дівчатам, які бажають змінити структуру локонів. Якщо ви пострижетеся саме на убуваючу місяць, ваші локони стануть слухняним, гладкими прямими перестануть плутатися і сіктися. Це особливо актуально для тих, чия шевелюра є пористою, кучерявою і вкрай неподатливой для укладання.

Як бачите, навіть у цьому випадку сказати про те, в які дні тижня чи місяця не можна стригти волосся абсолютно всім, буде некоректно. Скрізь є свої винятки, які не слід ігнорувати.

Застереження для всіх

Щоб ваша зачіска виглядала гідно, а в житті не відбувалося негативних змін, вам варто ознайомитися з тим, по яким дням дійсно не варто робити стрижку нікому.

Не звертайтесь до перукаря в наступні церковні свята:

 1. Різдво;
 2. Хрещення;
 3. Трійця;
 4. Благовіщення;
 5. Вербна неділя.

Більш того, дівчатам у ці дні не варто навіть розчісуватися і заплітати косу – вважається, що таким чином вони притягують до себе хвороби і самостійно вкорочують собі життя.

Також не варто стригтися самостійно, навіть у найсприятливіші періоди. Ви самі не можете змінити своє біополе, а якщо у вас з ним є які-небудь проблеми, що виражаються в хворобах, матеріальних труднощів, крах бізнесу, ви тільки примножите свої біди, займаючись такого роду самодіяльністю.

Не потрібно звертатися до стрижці в дні природних катаклізмів – а саме, магнітних бур, а також сонячних та місячних затемнень. Це вкрай негативно впливає на стан зачіски.

І навіть якщо ви прийшли до салону з цієї розкішної «гривою», після банального підрівнювання від неї не залишиться жодного сліду – на її місці будуть тонкі пасма, які плутаються і майже не піддаються укладанню. Прекрасна шевелюра буквально за півгодини може перетвориться в її жалюгідну подобу, але що найсумніше – виправити це буде практично неможливо.

Уникайте процедури в ті дні, коли місяць перебуває у сузір’я Рака і Риб. Астрологи вважають, що проведення стрижки в ці періоди загрожує рясним випаданням волосся в подальшому. Також коса буде досить повільно рости, втратить свою природну пишність і густоту.

Що стосується потойбічного, стригтися не можна в 9, 15, 25 і 29 день місячного циклу. Ці дні вважаються сатанинськими, а значить, якщо ваша зачіска після відвідин перукаря виявиться, м’яко кажучи, негарно – це найлегше, ніж ви могли звільнитися, а тому вам не варто лаяти майстра, а подякувати долі, що врятувала вас від більш відчутних смутку.

Сприятливі періоди

В які дні тижня можна, і навіть потрібно стригти волосся? За місячним календарем це ті дні, коли планета перебуває у фазі росту і повноти. Роблячи стрижку в цей день, ви досягнете активного росту локонів, укріпіть їх і підвищите їх густину.

Якщо говорити з точки зору астрології, краще всього звертатися до стрижці тоді, коли місяць фігурує в сузір’я Лева, Діви, Тельця або Козерога.

Згідно з народними прикметами і повір’ями, стрижка в:

 • Понеділок – усуває з життя різного роду негатив;
 • Вівторок – допомагає подолати смуток, тугу, втома і перевтома;
 • Середовище – підносить нові корисні знайомства;
 • Четвер – забезпечує інтенсивний ріст состриженным локонам;
 • П’ятницю – змінює долю в кращу сторону.

Зрозуміло, не кожен може підлаштуватися під всі прикмети і забобони. Але все ж, намагайтеся слідувати хоча б фазах місяця і уникати потенційно небезпечних, «диявольських» днів, щоб ваші локони росли добре, а в житті відбувалися тільки сприятливі зміни.

Будьте красиві!

Залишити коментар