Урологічні прокладки для жінок

Нетримання сечі (інконтиненція) – патологічний стан, який може виникнути у жінок і чоловіків незалежно від віку. Причини появи симптому досить різні, від стресових факторів до серйозних урогенітальних захворювань. У жінок поширений в похилому віці. Але буває під час вагітності або після пологів.

Захворювання має різні ступені тяжкості. Як правило, інконтиненція піддається лікуванню, але до повного одужання готуйтеся справлятися з виниклим дискомфортом і іншими неприємностями.

Розладу властиво безконтрольне виділення екскрементів. При цьому жінки страждають від цієї недуги набагато частіше у чоловіків, через анатомічних відмінностей сечостатевої системи. За статистикою захворюванню схильні жінки у віці від 40 до 60 років, але це не означає, що поза межами цього періоду інконтиненція вас не торкнеться. Існують ефективні методи лікування патології. У вирішенні проблеми з нетриманням допоможуть жіночі прокладки урологічні.

Що таке – урологічні прокладки?

Що таке прокладки, якими вони бувають і як ними користуватися, знає кожна жінка. Щодня використовуються гігієнічні засоби, в період регул і лохій вже використовуються прокладки більш інтенсивного всмоктування. А ось при інконтиненції застосовуються урологічні.

Перед тим, як вибрати жіночі прокладки урологічні, потрібно врахувати наступне:

 • розмірні параметри;
 • матеріальна основа;
 • обсяги;
 • інтенсивність поглинання рідини;
 • час використання одного виробу.

Від того, наскільки Ви уважні будете в момент вибору гігієнічного засобу, залежить подальша комфортність його використання.

Чому при нетриманні потрібні спеціальні прокладки, пояснюється характером виділень. Щоденні вагінальні виділення зазвичай необильны, мають в’язку консистенцію. Під час менструації інтенсивність посилюється, але і тут жінка може контролювати процес при кожному поході в туалет. А як бути з нетриманням, яке складно контролювати? Відповідь звучить просто: користуємося спецзасобами урологічного призначення. До них відносяться прокладки урологічні одноразові і багаторазові труси для жінок, підгузки та пелюшки для дорослих.

Прокладки, труси урологічні – в чому різниця?

По функції ці засоби гігієни дуже схожі, головна ж відмінність у формі готового виробу.

 1. Урологічні прокладки жіночі мають різну вбираність і розрізняються по конструкції (для різних ситуацій). Форма прокладки зазвичай повторює форму тіла, а на розмір виробу впливає ступінь поглинання. Це багатошаровий виріб з функціями нейтралізації запаху, швидкого вбирання та абсорбції виділень. Всі вони мають антибактеріальний шар. У прокладок по краю є захисний бортик (від протікання), клеюча основа для кращої фіксації з білизною. Виготовляють продукцію із спеціальних дерматологічно безпечних матеріалів. В основному використовуються при самостійному контролі, легкому і помірному нетриманні.
 2. Урологічні труси для жінок одноразові і багаторазові, по суті, є замінником нижньої білизни, але мають особливі вбираючі властивості. Засіб гігієни підбирається за розміром. Застосовується частіше людьми, що ведуть активний спосіб життя. Одноразові – викидаються, багаторазового використання – припускають можливість прання. Рекомендовані при помірній та тяжкій формі нетримання.

Як все-таки вибрати жіночі прокладки урологічні?

Хоча урологічні засоби гігієни зовні схожі на звичайні прокладки для місячних, по своїм властивостям виріб кардинально відрізняється. У цьому, власне, і полягає їх призначення – справлятися з нетриманням сечі. Тому, якщо вас наздогнала ця делікатна проблема, користуйтеся спеціалізованою продукцією. За рахунок високої функціональності ви не будете відчувати дискомфорту, а проблема буде вирішуватися дуже ефективно.

Отже, перше правило – використовувати у разі нетримання сечі виключно урологічні прокладки або трусики.

Друге – вибираємо за якістю вбирання. Тут слід врахувати ступінь інтенсивності безконтрольних виділень у день:

 • крапельна – до 50 мл;
 • легка – 500-100 мл;
 • середня – 100-200 мл;
 • важка – 500 мл та більше.

І обсяг (товщина, розмір) прокладки – це ще не всі показники якості вбирання. Дуже важлива вбирає здатність спеціального шару. Зауважимо, що навіть найкращі прокладки для місячних не володіють такими властивостями, і при урологічних розладах будуть малоефективними.

Якщо Ви переживаєте, що занадто товста прокладка буде як-то помітна під одягом, то не варто. Спеціалізований засіб навіть великих обсягів прекрасно повторює контури тіла, добре закріплюється, має додаткові рівні захисту. Безсумнівний плюс – це абсорбуюча прошарок.

Третє властивість, на яку варто звернути увагу при виборі урологічних коштів – це ступінь нейтралізації запаху. Урологічні з цим завданням справляються дуже добре, незалежно від їх форми і розміру.

Четверте – дерматологічна захист. Всі урологічні засоби гігієни мають дихаючий внутрішній шар, який не містить алергени. Але, щоб дійсно уникнути дерматологічних неприємностей (попрілостей, подразнень), при виборі засобу керуйтеся всіма характеристиками. Як показує практика, комфортність використання тих чи інших урологічних прокладок трусиків залежить виключно від характеру делікатної проблеми.

На прикладі урологічних прокладок Молимед (MoliMed) спробуємо зрозуміти процедуру вибору засобу. Отже, під торговою маркою випускаються 11 видів різних по товщині і ступеня вбирання урологічних прокладок, а також урологічні труси. Відразу треба звернути увагу, що жіночі і чоловічі прокладки відрізняються, отже, шукаємо на упаковці таку позначку. Амплітуда поглинання у них: від 80 (Premium Ultra Micro) до 844 мл (Classic Maxi). За відгуками покупців, прокладки з максимальним вбиранням будуть корисні після пологів, а мінімальними можна користуватися при місячних (хоча це не є їх основне призначення).

Молимед показали себе як відмінні урологічні прокладки. Це засіб має унікальну тришарову поглинаючу подушку: запатентований матеріал верхнього шару на основі термічно обробленої закрученої целюлози; гелеутворюючий суперабсорбент всередині. Вони володіють антибактеріальними властивостями, швидко вбираючи вологу і перетворюючи її в гель. Повторюють контури тіла, надійно кріпляться на білизну.

Інші популярні торгові марки, які випускають продукцію цього типу:

 • SeniLady: 7-значна розмірна таблиця від легкого до середнього ступеня розладу;
 • TENA: 8 рівнів поглинання.

Прокладками найзручніше користуватися, коли Ви самі можете контролювати заміну гігієнічного засобу. Як і вбираючими трусиками. Є ще такі форми урологічних коштів, як памперси і пелюшки. Вони більше підходять для людей, не здатних належним чином доглядати за собою, під час сну, а також для прикутих до ліжка.

Використання урологічних жіночих прокладок

Як використовувати прокладки, відомо кожній жінці. З урологічними, в принципі, робимо точно також: фіксуємо на білизну і міняємо по мірі необхідності. Рекомендовано міняти прокладку приблизно кожні 4 години (плюс/мінус). При цьому, не обов’язково проводити водні процедури. Утилізуються використані спецзасоби так само, як і звичайні (деякі виробники передбачили індивідуальні пакетики для сміття).

Одноразові засоби не призначені для повторного використання, їх не можна прати. Важливим залишається правильний вибір нижньої білизни (ніяких стрінгів!), а якщо використовуються прокладки максимального поглинання, потрібно додатково надягати ажурні трусики.

У складеному вигляді виріб прекрасно поміститься у вашій косметичці. Не призначено для використання під час купання в морі або в басейні. Для цього використовуються інші засоби.

І останнє. Це не ліки від інконтиненції, а лише засіб особистої гігієни, забезпечує зручність і комфорт. Так що лікувати нетримання все ж доведеться. І чим раніше Ви почнете, тим швидше позбавитеся від потреби носити урологічні прокладки.

Залишити коментар