Ультразвуковий відлякувач тарганів

Напевно більшість з нас, прокинувшись одного разу вночі від мучившей спраги, виявляють на своїй рідній кухні нахабного і вусатого … таргана! Страх, який відчуває кожна жінка при вигляді цієї істоти, можна порівняти тільки з почуттям огиди до нього, і того факту, що шкідник панує у вашому домі.
Тому цілком логічно буде припустити, що наступне ранок почнеться вже не зі звичного кави, а з термінового пошуку засоби боротьби з цією напастю! Найімовірніше, що під приціл потраплять самі бюджетні (включаючи той, що можна зробити своїми руками), але від цього не менш ефективні варіанти, про які ми і поговоримо в цій публікації.

Всі можливі методики

Почавши вивчати різні способи того, як може відбуватися знищення тарганів та гризунів, можна зрозуміти, що багато з них нереально втілити в міській квартирі. А навіть якщо і можливо, то з неї потрібно на час виселити всіх мешканців, вихованців і навіть кімнатні квіти.

Згідно відгуками, самими безглуздими і навіть небезпечними способами можна вважати наступні:

  • Виморожування комах. Здається, що він призначений тільки для жителів Крайньої Півночі і то, тільки в холодну пору року. Його потрібно відкинути відразу;
  • Боротьба хімією (аерозолі, порошки та олівці) не підходить з екологічних міркувань. До того ж усі ці засоби можуть викликати алергію, отруєння і залишають свій запах на одязі, продуктах і меблюванню;
  • Використання різних пасток і принад, зроблених своїми руками або куплених в магазині. Цей варіант в принципі можна вважати утопічним, оскільки таргани можуть пережити навіть ядерний вибух.

Відлякуємо… електрикою!

Зараз постійно з’являється реклама, що оповідає про електричний спосіб відлякування шкідників.

Але барвисті ролики не зовсім доступно і зрозуміло розповідають про принцип його впливу.

Зрозуміло, що сам звук або просто магніторезонансний потік хвиль не може вбити живу істоту. Але для відлякування і вирішення даної проблеми звуковий або магніторезонансний промисловий відлякувач тарганів дуже навіть придатний!Мало того, подібні відлякувачі ефективні, і навіть користуються попитом у нелегкій мистецтві боротьби з комахами і гризунами.

Різновиди відлякувачів

На даний момент існує два види таких приладів:

  • Ультразвуковий відлякувач тарганів, який має вплив на оточуюче нас середовище:
    рідини, тканини, на гризунів, комах та іншу живність. Він роздає по квартирі той самий потужний ультразвук, від якого ненависні істоти розбігаються з вашого житла з усіх ніг і в різні боки, прихопивши з собою і гризунів;
  • Магніторезонансний електричний відлякувач тарганів. Дія його схоже з тим, що описано вище, лише з тією різницею, що цей апарат створює навколо себе магніторезонансне полі. Його-то небажана живність і не виносить, оскільки електронні хвилі негативно впливають на її нервову систему.

Як застосовувати?

Використовувати такий електронний диво-відлякувач для боротьби з всюдисущими і живучими тарганами в будь-якому приміщенні максимально просто: своїми руками прилад, вставляється в будь-яку розетку в квартирі, натискається кнопка включення, і вуа-ля! він вже почав свою роботу.

Прилади, що мають провід, можуть бути більш ефективними для відлякування гризунів, наприклад, тому що їх можна встановлювати на віддаленій відстані від розетки.

Де купити?

На жаль (а, може, і на щастя), змайструвати подібний відлякувач домашніх тарганів своїми руками буде досить непросто. Тому, щоб не витрачати час даремно, його можна придбати в будь-якому магазині госп.товарів або побутової техніки, або замовити в інтернет-магазині.

Профілактичні заходи

Перед тим як почати відлякувати тарганів ультразвуком, з’ясуйте, чому вони у вас завелися. Можливо, що причина появи цих комах ховається в антисанітарії, недоїденої їжі або немитого посуду, запилених підлогах і довго не выносящемся смітті. Ще однією причиною може бути протікає в непомітному місці вода (під ванною, під раковиною або інших важкодоступних місцях).

Все це зобов’язує дотримуватися простих правил чистоти і, швидше за все, таргани підуть самі.

Електронний відлякувач буде абсолютно неефективний для боротьби з тарганами в квартирі, якщо регулярно не робити ретельну генеральне прибирання квартири: протирати всі щілини, добре вимивати підлогу, переконуючись, що на ньому немає плям жиру, солодкого або липкого, пилососити всі килими і паласи, не забуваючи підняти їх і промити поверхню під ними.

Перед тим як вперше увімкніть електричний відлякувач комах і тарганів, приберіть всі продукти в холодильники, шафи, попередньо упакувавши їх у герметичні пакети. Протріть залишки рідин в раковині на кухні, у ванній, переконайтеся, що там немає крапель і потьоків молочних продуктів, бульйонів або соків.

Можливо, навіть доведеться зробити невеликий ремонт: підклеїти всі шпалери, щільніше
зафіксувати плінтуса. Обов’язково заодно виперіть всі скатертини, тканинні серветки і штори в пральній машині і на максимальній температурі.

Підбиваючи підсумки сказаного, можна сказати, що спосіб позбавлення від комах або гризунів кожен вибирає сам: зробити своїми руками, придбати в магазині, орендувати у друзів або сусідів електричний промисловий відлякувач небезпечних тарганів і гризунів. Знову ж, допустимо використовувати хімічні засоби, народні рецепти або ж сучасний відлякувач тарганів, але тільки не той, який зроблений своїми руками.

Єдине, що можна сказати з упевненістю: поки не існує панацеї від «тараканьей» проблеми, але це зовсім не привід засмічувати отруювати своє житло хімікатами та іншими сумнівними речовинами з народної скарбнички.

Тому будьте уважні до місця, де ви мешкаєте, стежте за ним і підтримуйте його чистоту.

Пам’ятайте, якщо ви вже один раз позбавилися від тарганів, то немає ніякої гарантії, що вони не повернуться знову, і електронний спосіб може їх вже не пройняти.

Залишити коментар