Уколи для схуднення: переваги, недоліки та протипоказання, види ін’єкцій

Про стрункий стані марять, мабуть, всі дівчата. Кому-то в досягненні результату допомагають фізичні навантаження, хтось, «відсидівши» на одній дієті, тут же «сідає» на іншу, а деякі дівчата воліють застосовувати різні таблетки, капсули, чаї.

В останньому випадку потрібного ефекту вдається домогтися рідко, а якщо він і є, то незначний і зазвичай втрачені кг незабаром повертаються. Фахівці стверджують, що уколи для схуднення є більш ефективним методом боротьби із зайвою вагою.

Всім підходять чудодійні ін’єкції, і в яких випадках їх показано робити?

Застосування

Дізнавшись про такий прекрасний спосіб боротьби із зайвою вагою, багато жінок бажають випробувати його на собі. Потрібно розуміти, що позбутися від великої кількості зайвої ваги уколи не допоможуть, тому їх дія локально.

Нерідкі випадки, коли навіть у жінок, які приділяють спорту велику увагу, є «надлишки» на деяких ділянках тіла, і позбутися від них не допомагають ні фізичні навантаження, ні суворі дієти. В таких випадках теж використовують ліполітікі (ті самі ін’єкції, про яких іде мова).

За допомогою уколів можна коригувати повіки, плечі, щоки, сідниці, шию, живіт, руки, підборіддя. Жінка не відчуває будь-яких негативних наслідків, тому що процедура є щадною.

Іноді жінки цей метод плутають з мезотерапією. Насправді ж це два різні заходи, схожість яких полягає лише в застосуванні уколов. Дана процедура для схуднення передбачає введення ін’єкцій у живій шар, тому вони робляться на глибину приблизно в 12 мм. Що стосується мезотерапії, уколи вводяться на глибину приблизно 6 мм, бо як при процедурі потрібно досягти лише тканин шкіри.

Основне завдання мезотерапії – поліпшення стану дерми, повернути їй молодість і пружності, ін’єкції ж для схуднення покликані впливати на жирову тканину, боротися з целюлітом.

Принцип дії

Організм людини влаштований таким чином, що в ньому безперервно здійснюються синтез і розпад. При нормальному його функціонуванні між цими процесами є баланс, але якщо в його роботі не все ідеально, може спостерігатися переважання одного з них. В силу цього утворюються жири, які відкладаються на стінках судинних, міжм’язовий волокнах, а найчастіше їх «притулком» стає підшкірно-жирова клітковина. Для того щоб позбутися від них і використовуються уколи для схуднення з липолитиками.

Як правило, причиною відкладання жирів є малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування, але можуть бути і інші провокатори, наприклад, погана екологія і навіть індивідуальні особливості організму.

За допомогою тонких голок препарат вводиться в потрібну ділянку. З його допомогою активізуються процеси розщеплення жирів, в результаті чого ті стають жирними кислотами. Щоб убезпечити людину від повернення жирів, ліполітікі збагачені речовинами, які стимулюють мікроциркуляцію, завдяки чому кислоти виводяться з тканин кровоносною системою.

Це досить ефективна процедура, адже з її допомогою нерідко вдається знизити обсяги жирового прошарку на 1,5-5 див. Крім того, вона дозволяє позбавитися від целюліту, навіть якщо той має вже запущену стадію.

Не варто використовувати ін’єкції, якщо у вас є пухлини, ви вагітні або годуєте грудьми малюка, маєте хвороби нервової системи, дерматологічні захворювання.

Види

Практично всі вводяться препарати володіють не тільки здатністю розщеплювати жири, але і чинити додатковий вплив на організм, мета якого — запобігання їх повернення. Відомий ряд основних видів ліків для уколів.

ХГЛ

Напевно, кожна з народжуючих жінок знає, що означають ці букви – хоріонічний гонадотропін людини. Цей гормон виробляється в організмі вагітної жінки, а нещодавно його внесли в список сприяють схудненню речовин. Використовувати його рекомендується в «дуеті» з низькокалорійними дієтами.

Крім позбавлення від зайвої ваги його використовують ще й для лікування безпліддя. Якщо в останньому випадку при певних обставинах ХГЛ дійсно дає результат, то його ефективність для спалювання жирів багатьма ставиться під сумнів і застосування на практиці ці сумніви підтверджує.

B12

Вітамін сприяє стимуляції обмінних процесів, покращує стан здоров’я, дає організму енергію. Фахівці стверджують, що саме завдяки цим властивостям він і допомагає худнути. У зв’язку з цим з ним теж роблять уколи для схуднення, в тому числі, в живіт.

Як і у випадку з ХГЛ, приголомшливих результатів методика не показує, але сам вітамін шкоди не принесе, тому багато розглядають такі ін’єкції, як оздоровчу процедуру.

Озон

Ця речовина застосовується в медицині для профілактики різних хвороб, лікування, в тому числі, позбавлення від надмірної ваги.

Він дозволяє скорегувати роботу організму, завдяки чому вдається не тільки боротися з наявними зайвими кг, але й запобігти їх повернення.

Застосування ін’єкцій з озоном показує гарні результати в силу ряду переваг речовини, серед яких:

  • З його допомогою організм позбавляється від токсинів, шкідливих речовин;
  • Він стимулює клітки на поглинання кисню, глюкози, «розвантажуючи» тим самим підшлункову залозу. У зв’язку з цим знижується ризик розвитку цукрового діабету;
  • Озон сприяє зниженню в’язкості крові, а також насичення її киснем. В силу цього стимулюється кровопостачання, відповідно, тканини отримують більше харчування. Все це призводить до нормалізації обмінних процесів;
  • Речовина підвищує працездатність організму, його витривалість, покращує самопочуття і настрій. Таким чином, уколи з озоном, які вводяться для схуднення, дають людині енергію та ресурси для активності.

Результат процедури стане помітний вже через 1,5-2 місяці. Для введення препарату застосовується спеціальне оснащення, а кількість першого визначається згідно з кількістю зайвих відкладень і ступеня вираженості целюліту.

Азот

Ця речовина входить до складу багатьох косметичних засобів, що не марно. Азот здатний активізувати роботу всіх систем, стимулювати обмінні процеси, завдяки чому і здійснюється ефективна боротьба із зайвими кг Ін’єкції з них також роблять у живіт, щоки, підборіддя, шию і т. д.

Використовується азот не тільки для ін’єкцій, але і для кріомассажа, за допомогою якого шкіра омолоджується і зменшується жировий прошарок.

Процедури дозволяють досягти не тільки видимого результату, але і уповільнити старіння шкіри і всього організму.

Одна з переваг азоту – благотворний вплив на імунітет.

Самостійне проведення процедури

Ін’єкції – захід, який вимагає набагато більшого досвіду, ніж, наприклад, використання звичайного крему. У зв’язку з цим в домашніх умовах процедуру краще не здійснювати, а довірити цю відповідальну справу досвідченому фахівцеві.

Але якщо можливості звернутися до нього немає, можете зробити її самостійно. Пам’ятайте, що від вас буде потрібно гранична акуратність.

Дотримуйтесь цього алгоритму:

  • Добре вимийте руки, а ампулу з препаратом обробіть спиртом. «Озбройтеся» стерильним шприцом і наповніть його речовиною. З шприца необхідно випустити повітря;
  • Обробіть місце для ін’єкції спиртом;
  • Введіть голку глибоко в тканини м’язів під кутом 90 градусів. Робити уколи для схуднення потрібно в домашніх умовах лежачи – так ви значно знизите больові відчуття, розслабитеся;
  • Повільно впустіть препарат, а потім знову обробіть місце уколу спиртом.

Якщо курс передбачає кілька ін’єкцій, намагайтеся не вводити їх в одне і те ж місце.

Користуючись препаратами для схуднення, пам’ятайте, що вони є лише допоміжною мірою – для позбавлення від зайвої ваги ні медицина, ні косметологія ще не придумала нічого кращого, ніж правильне харчування і спорт.

Залишити коментар