Туфлі з ремінцем: як правильно вибрати модель

Гардероб будь-якої жінки періодично поповнюється новою парою черевиків. Але ж ми з вами хочемо не тільки слідувати моді, але і виглядати на всі 100. Непогано, якщо б обрана нами взуття буде зручною і ніде не натирає. І сьогодні ми з вами розглянемо такі моделі, як туфлі з ремінцем. В першу чергу, варто відзначити той факт, що подібна модель досить міцно тримає ногу і задник практично не натирає вам п’яту.

А це величезний плюс, адже кому з жінок незнайоме жахливе відчуття, коли ти йдеш по вулиці і чуєш, що туфлі вже протерли шкіру до м’яса.

Крім того, такі моделі відмінно підходять як для молодих дівчат, так і для зрілих жінок. Головне, правильно підібрати модель і колір. Але така модна взуття має одне протипоказання: ремінець не варто надягати дівчатам з невеликим зростанням. Справа в тому, що так ви тільки ще більше зменшити свій ріст.

А нам з вами це ні до чого! Єдиний варіант, при якому така взуття вам може підійти, це поєднання з довгими штанами. Крім цього варто зупинити свій вибір на бежевих туфлях на підборах з ремінцем.

Так ви хоча б зможете зберегти наявні пропорції, не вкоротивши не подовживши ноги.

І ще одне: такі туфлі не варто надягати на повну ногу. Справа в тому, що таким чином ви тільки зробите ніжку більш повненький і широкою. І якщо ви хочете виглядати стрункіше, то краще уникати подібних моделей.

Колір та матеріал для туфель з ремінцем на кісточці або підйомі

Сьогодні в магазинах ви можете побачити взуття з таких матеріалів:

  1. натуральна шкіра;
  2. тканину;
  3. замінник шкіри.

Почнемо з туфель з натуральної шкіри. Вони, звичайно, є оптимальним варіантом, оскільки в них у вас не буде потіти нога, так і натирати натуральна шкіра буде набагато менше. Але такий варіант є досить дорогим, тому далеко не всі можуть дозволити собі подібні витрати.

Взуття з тканини також є непоганим варіантом. Але при покупці вам потрібно уважно розглядати всі шви, адже якщо тканина на туфлі з ремінцем на підйомі де морщить, то ви однозначно натрете ногу до крові. А такі муки не несуть нічого хорошого!

Ну і, звичайно ж, взуття з замінника шкіри. Їх ви можете придбати навіть на ринку і за низькою ціною. Але така модель туфель має кілька суттєвих недоліків.

В першу чергу слід звернути увагу на те, що нога за цілий день у взуття зі шкірозамінника обов’язково починає потіти. Відповідно, через кілька днів з’являється неприємний запах. А якщо вчасно не вжити заходів, то з часом ви можете стати володарем грибка стоп.

Також зверніть увагу на те, що якою б якісною не була взуття, перш за все, вам потрібно оцінювати свої відчуття. Адже навіть якщо ви купите найкрасивіші туфлі з ремінцем на товстому каблуці, але не зможете в них ходити, буде справді прикро. А тепер давайте звернемо увагу на найбільш популярні моделі взуття з ремінцем.

Модне взуття з ремінцем: види

Класичним варіантом таких туфель є човник на підборах середньої висоти. При цьому ремінець найчастіше розташований за щиколотки. Подібні туфлі відмінно підходять під офісний стиль.

Досить мило виглядає і взуття з Т-подібним смужечкою. В даному випадку ви можете вибирати з двох варіантів. У першому ремінець розташований на щиколотці і від центру тягнеться до носка. Таке взуття візуально подовжує ноги.

Увага! Носіння таких моделей не рекомендується власницям великого розміру ноги, оскільки в цьому випадку нога візуально виглядає ще більше. Більш демократичним є модель з шкіряною смужкою, розташованої біля лінії щиколотки.

Так ви робите акцент не на ширину ноги, а на її довжину і підйом. І якщо все грамотно обіграти, то ваші ніжки будуть виглядати приголомшливо.

До речі, туфлі з смужкою на рівні щиколотки можуть бути як на товстому каблуці, так і на платформі. Але при цьому майте на увазі, що якщо у вас широка ніжка, то краще зупинити свій вибір на тих моделях, де каблук або платформа трохи звужується донизу. Так ваші ніжки будуть виглядати набагато стрункішою.

Як правильно вибрати модель туфель з ремінцем

Перше, що вам потрібно знати перед покупкою такої моделі – ремінець візуально розділяє ногу на дві частини і вкорочує. Але якщо ви правильно виберете фасон, то такого візуального ефекту можна буде уникнути.

Для тих, хто не може похвалитися довгими й стрункими ногами відмінно підходить варіант туфель з ремінцем на платформі або підборах бежевого кольору. Так перетинка буде не особливо помітна на шкірі і ефект поділу пропаде.

Тепер, що стосується повних щиколоток. У цьому випадку вам варто звернути увагу на моделі з ремінцем посередині ноги.

І звичайно ж, при цьому бажано не купувати взуття на дуже високій платформі або підборах, оскільки в такому випадку ви зробите підйом ще ширше.

Хочеться також відзначити, що в цьому році досить популярними є масивна важка взуття з ремінцем, часом досить товстим. Побачити приклади такої взуття можна в колекціях таких знаменитих модельєрів, як Derek Lam, Cristian Dior, Prada та інші.

Як бачите, ви цілком можете вибрати туфлі з ремінцем, навіть якщо ви не можете похвалитися стрункими і довгими ногами. Адже вся справа в правильному підборі моделі. Тому, якщо ви не знаєте, що вибрати, то не соромтеся і просите допомогти вам консультантів у магазині. Можна також запитати думку сторонніх людей, адже вони не будуть зацікавлені у вашій покупці так, як продавці.

Так що купуйте гарне взуття і відчувайте себе приголомшливою жінкою! Удачі!

Залишити коментар