Тримач для сумки: поєднання стилю та зручності

Чого тільки не знайдеш у легкій жіночій сумочці! Як правило, в ній є все, що необхідно будь-якій жінці, і навіть більше. Сумка завжди під рукою, навіть коли ви просто відпочиваєте в кафе. Ось тут-то і виникають труднощі. Куди покласти сумку, якщо всі стільці зайняті відвідувачами, так, щоб вона будь-якої миті була під рукою?

Одного разу цим питанням зацікавився власник одного паризького кафе. Заклад розташовувалося в центрі міста і користувалося великим попитом серед модниць. Тому питання з місцем розміщення дамських сумочок вимагав рішення. І воно прийшло.

Власник кафе придумав один модний аксесуар, який припав до смаку відвідувачкам кафе, а згодом міцно увійшов в ужиток по всьому світу. Цей аксесуар називається тримач для сумки або просто гачок.

Використання тримачів для сумок – велика перевага

Дійсно, пристосування настільки компактно, що з легкістю поміститься в самій маленькій жіночій сумочці.

Серед інших переваг, безсумнівно, можна назвати:

  • Простоту збірки. Предмет зазвичай складається з 3-4 сегментів, які кріпляться один за одним і дуже швидко розкладаються;
  • Безпека. Гачки-тримачі для сумок оснащені спеціальним покриттям, яке не дозволяє багажу ковзати, тому він не падає. Цинк, із сплаву якого виготовлено виріб, цілком безпечний для здоров’я;
  • Надійність та міцність. Гачок може витримати до 10 кг ваги. Можна вішати з його допомогою як сумки, так і пакети;
  • Прийнятну ціну. Звичайна річ коштує недорого, тому можна піднести в подарунок, як корисну і незамінну річ.

Чи можна створювати тримачі для сумок своїми руками?

Але оскільки це порівняно нова технологія, рад, як виготовити своїми руками тримач для сумок, в інтернеті дуже мало. Ймовірно, варто покладатися на фантазію і кмітливість.

Наприклад, можна придумати гачок для пакетів, використовуючи магніт і вигнуту цупкий кольоровий дріт. До чого призведе ваша фантазія, можна тільки здогадуватися, а поки вона починає розігруватися, можна скористатися послугами інтернет-магазинів.

Брендові пропозиції

Безсумнівно, якщо ви хочете відзначитися якістю і красою аксесуарів, варто звернутися за допомогою в інтернет-магазин «Глам глам» і придбати тримач для сумки, наприклад, з дорогоцінним камінням Сваровські.

Компанія «Глам Глам» є першим і провідним представником французької продукції на вітчизняному ринку. Компанія надає широкий асортимент тримачів для сумок.

В інтернет-магазині кожна дівчина зможе підібрати товар за своїм індивідуальним стилем і смаком. Тут ви знайдете строкате розмаїття орнаментів, кольорів, інкрустованих деталей. І що примітно, вас порадує ціна.

Можна зробити наступні висновки: про це корисний винахід знають небагато, оскільки нечасто можна побачити подібне в повсякденній суєті. Але турботлива і по-справжньому стильна жінка завжди знає, що загальне враження складається з деталей і дрібниць. І чим детальніше ці дрібниці будуть продумані, тим приємніше буде враження. Вашим подругам буде цікаво познайомитися з такою потрібною річчю, можливо, вони теж захочуть проводити дозвілля з комфортом.

Що ж стосується чоловіків, то тут все складається набагато цікавіше. Будь-якому чоловікові сподобається, якщо його і без того гарна супутниця акуратненько прикріпить тримач на стіл і повісить на нього сумочку.

При цьому абсолютно не важливо, ким чоловік вам доводиться: другом, партнером по бізнесу, або потенційним нареченим. Він перейметься до вас інтересом і симпатією. Цей факт підтверджує нижче приведена, невигадана історія.

Цікаво, що натхненником ідеї підстави для широкого бізнесу з виробництва власників сумок стала тоді ще майбутня дружина генерального директора компанії Леоніда Левданова. Вони познайомилися в кафе. Чоловік і без того був зачарований красою дівчини.

Але коли вона дістала тримач для сумочки і прикріпила його на стіл, крім бажання одружитися також народилася ідея заснувати свою компанію. Тому, милі жінки, тримачі для сумок на стіл створені спеціально для вас і з вашої подачі!

Залишити коментар