Тренувальні трусики: що це таке і навіщо вони потрібні?

Старше покоління вважає, що сучасним мамам набагато простіше ростити малюків, адже з кожним роком з’являється все більше предметів, покликаних полегшити догляд за дитиною. Одним з винаходів, яке значно спрощує життя новоспечених батьків, є одноразові трусики-підгузки.

Вони дозволяють дитині відчувати себе затишно, а мами і тата не витрачають купу часу на прання і прасування забруднених пелюшок.

Але разом з тим підгузники розхолоджують батьків. Їх діти дорослішають, але мами і тата не поспішають привчати їх до горщика, адже набагато простіше натягнути на дитину звичний памперс і радіти життю.

Правда, педіатри б’ють тривогу з цього приводу, так як вважають, що дітей після півтора років потрібно привчати до горщика.

Тим батькам, які довгий час не можуть відучити дитину від підгузника рекомендується звернути увагу на тренувальні трусики. Це багаторазове виріб придумано спеціально для того, щоб полегшити процес привчання до горщика.

Дитячі тренувальні трусики: у чому особливість?

Багаторазові трусики для дітей відрізняються від одноразових підгузників тим, що вони промокають всередині, але при цьому не випускаючи рідина назовні. Тобто дитина в повній мірі відчуває, як неприємно перебувати в мокрому одязі, при цьому килим, ліжко та інші меблі залишається чистою.

Отже, якщо ваш малюк «дозрів» до самостійного контролю процесу сечовипускання, то незабаром почне проситися на горщик, щоб не ходити в мокрих трусах. З часом ви зможете зі спокійною совістю відмовитися від багаторазових тренувальних трусиків, вбираючи дитини в звичайні бавовняні вироби.

Різновиди тренувальних трусиків для привчання до горщика

Вироби для більш простого привчання до горщика малюка існують трьох видів.

Розглянемо їх детальніше:

  • одноразові трусики-підгузки. Такий варіант підійде батькам активних діток, які тільки починають привчатися проситися в туалет. Виріб виглядає як звичайний памперс, але не має липучок спереду. Підгузник натягується як звичні труси. Завдяки еластичним резинкам з боків, його легко зняти і натягнути дитині. При необхідності підгузник легко розривається збоку, що дозволяє зняти виріб, не забруднивши дитину, якщо малюк не попросився на горщик і покакав.

Є одна особливість, яку важливо знати молодим батькам: трусики-підгузки розрізняються по підлозі, тобто для хлопчиків і дівчаток вироби різні. Відмінність полягає в розташуванні поглинаючого шару, у маленьких принцес він знизу, а у підростаючих богатирів – спереду. Такий продуманий дизайн дозволяє виробу максимально якісно вбирати вологу, не пропускаючи її. У таких памперсах дитині буде комфортно рухатися і пізнавати світ, так як вони не сковують рухів.

Більшість виробників випускають такі вироби. З найбільш популярних можна виділити Huggies, Pampers, Merrіes та інші. Який саме фірмі віддати перевагу – сказати складно. Це може визначити тільки ваш малюк, йому повинно бути зручно у виробі, памперси не повинні здавлювати ніжки і живіт, легко зніматися і натягатися назад, не натирати;

  • багаторазові вироби. Вони кардинально відрізняються від попередніх підгузників. Багаторазові трусики виготовлені з непромокального матеріалу і мають спеціальний кишеню всередині. Саме туди і треба вставляти вкладиш, який може йти в комплекті з виробом або продаватися окремо.

Варто сказати, що вставка не має поглинаючого шару, який в памперсі, під впливом сечі перетворюється на гель. Тому-то дитина, що помочитися в такі трусики, буде відчувати себе мокрим. Емоції нові і неприємні. Саме це і підштовхне дитину до того, що краще попроситися на горщик, ніж ходити в сирому одязі.

Якщо ви вирішили повністю відмовитися від одноразових підгузків і перейти на багаторазові трусики, то вам необхідно придбати не менше 5 таких виробів і приблизно 15 всмоктуючих вкладишів. Розрахунок кількості трусів і підкладок простий: малюк помочився один раз, потрібно замінити вкладиш. Якщо дитина попісає в трусики ще 2-3 рази, то і вони відправляються в прання. Проводити процедуру потрібно вручну або на машинці на делікатному режимі, сушити на батареї такі трусики не можна;

  • для привчання малюка до горщика можна застосовувати багатошарові трусики. Вони стримують вологу завдяки тому, що виготовлені з кількох шарів. Такі вироби дозволять зберегти сухим диван, ліжко, килим та інші предмети інтер’єру. А в цілому такі труси схожі на звичні бавовняні.

Правда, у багатошарового виробу є величезний мінус – вони занадто палкі, тому використовувати їх влітку просто неможливо.

Зате в зимовий час вони будуть прекрасним рішенням для будинку. Тим більше, такі труси можна купити різних кольорів з цікавими картинками, що дозволить внести нотку веселощів в процес навчання.

Якщо у вашому житті настав час привчання дитини до горщика, то спробуйте багаторазові трусики, можливо, вони полегшать процес.

Якщо і з ними нічого не виходить, то не нервуйте, можливо, ваш «сонечко» ще не готове до нових знань, пройде час і все вийде. Вірте в успіх і не лайте дитину. Удачі!

Залишити коментар