Трав’яні лікувальні тампони: основне призначення та правильне застосування

Гінекологічні лікувальні тампони CleanPoint і BeautifulLife справили справжній фурор на ринку гінекологічних товарів ще кілька років тому. Для їх створення були використані знання адептів китайської медицини.

Згідно завіренням виробника, вони повністю екологічні і безпечні для жінок, допомагають вилікувати широкий спектр гінекологічних захворювань і позбутися від ендокринних порушень.

Опис засобу

Тампони створені за традиціями китайської медицини, вони повністю безпечні і допомагають відновити здоров’я жінки. Їх використання не викликає побічних ефектів і єдиним протипоказанням до застосування може стати наявність алергічної реакції на будь-який з діючих компонентів.

Активні інгредієнти в складі допомагають досягти такого результату:

 • нормалізація мікрофлори піхви;
 • пригнічення запальних процесів у піхві, матці, фаллопієвих трубах і яєчниках;
 • лікування хронічних кандидозів;
 • нормалізація менструального циклу;
 • відновлення нормального кровообігу в області органів малого тазу і профілактика геморою;
 • лікування запалення сечового міхура та хронічного нетримання сечі.

Для досягнення такого ефекту традиційна медицина зазвичай залучає велику кількість дорогих засобів. Лікувально-профілактичні тампони допомагають досягти цього всього за декілька застосувань.

Активні компоненти

Лікувально-профілактичні трав’яні тампони складаються із збору лікарських трав. Їх співвідношення підібрано таким чином, що дія доповнюється іншими складовими. Це допомагає домогтися комплексного ефекту і усунути цілий спектр захворювань.

 • Дягель. Синтезує велику кількість фітогормонів. Дія фітоестрогенів дягелю допомагає відновити гормональний баланс і нормалізувати менструальний цикл.
 • Камфора. Відрізняється високою антиоксидантною дією, стимулює очищення всього організму від токсинів і нейтралізує дію вільних радикалів. Вона стимулює активність залоз внутрішньої секреції, чинить протизапальний та антисептичний ефект. Застосування камфори допомагає позбутися від набряків і підвищує стійкість до інфекційних захворювань.
 • Бузок. Допомагає позбутися від хворобливих менструацій і лікувати запальні процеси, що відбуваються в органах репродуктивної системи. Володіє заспокійливим ефектом.
 • Драконове дерево. Допомагає запобігти онкологічні захворювання і виробляє цілющий ефект. Має виражені антиоксидантні властивості. Допомагає прискорити регенерацію тканин.
 • Акація дубильна. Стимулює приплив крові і допомагає усунути запальний процес. Надає підтягуючий дію у разі опущення піхви або матки. Зменшує прояви целюліту і стимулює природний ліфтинг грудей.

Важливо: Незважаючи на настільки широке поширення активних складових, не варто намагатися зробити тампони самостійно в домашніх умовах. При виготовленні вкрай важливий точний підбір дозування, якого неможливо досягти будинку.

В результаті комплексного ефекту, який досягається за рахунок підсумовування всіх активних компонентів, профілактичні тампони допомагають зробити жіночий організм більш здоровим. Вони відновлюють нормальну роботу репродуктивної системи і усувають негативну дію патогенів. Правильно підібраний склад трав’яних тампонів допомагає досягти таких ефектів:

 • купірування запальних процесів;
 • зв’язування вільних радикалів;
 • відновлення нормальної роботи органів репродуктивної системи;
 • нормалізація гормонального фону;
 • регенерація тканин;
 • захист від природних вікових змін;
 • мінімізує ймовірність розвитку злоякісних новоутворень.

Основним аспектом у використанні вагінальних гінекологічних тампонів є правильне їх застосування. Недотримання всіх рекомендацій може звести нанівець лікувальні властивості засобу.

Правила використання лікувальних тампонів

Застосовувати трав’яний тампон можна на 6-7 день циклу. Перед початком виконання процедури необхідно ретельно вимити руки – це допоможе убезпечити себе від патогенних мікроорганізмів.

 • Розкрити індивідуальну упаковку і витягти тампон. Переконатися в його цілості і щільності шнурка.
 • Перед введенням можна провести спринцювання з антисептичним розчином – це допоможе нейтралізувати патогенну мікрофлору всередині піхви.
 • При введенні потрібно максимально розслабитися – це допоможе засобу зайняти правильне положення в піхву.
 • Щоб полегшити введення, можна розставити ноги на ширину плечей і полусогнуть коліна – це допомагає розслабити м’язи тазового дна.
 • Тампон вводиться на глибину близько 7 см. Це допоможе отримати найбільш виражений результат і гарантує засвоєння всіх активних компонентів. При правильному введенні він не відчувається в тілі.
 • Через 3 доби лікувальний засіб можна видаляти з піхви. Для цього достатньо просто легенько потягнути за мотузочок – і він вийде самостійно.
 • Після видалення кошти потрібно ще раз провести спринцювання антисептиком. Ця міра допоможе позбутися від залишків трав’яного збору і стимулює самоочищення піхви.
 • Повторно рекомендується користуватися тампонами не раніше, ніж через добу після видалення попереднього.

Гінекологічні лікувальні тампони застосовуються курсово. Тривалість лікування становить близько 1 місяця. У рамках одного курсу використовується приблизно 1 упаковка– 6 штук.

Зверніть увагу: Після того, як жінка витягує тампон, у неї протягом деякого часу можуть спостерігатися виділення неприродного кольору. Це нормальне явище, яке свідчить про початок процесу самоочищення організму. З часом такі виділення зменшуються – це говорить про те, що очищення проходить успішно.

Особливості застосування

Лікувальні тампони вважаються повністю оздоровчим продуктом. Вони можуть застосовуватися як для лікування гінекологічних захворювань, так і для їх профілактики. Використовувати тампони категорично заборонено дівчат, вагітним і годуючим жінкам. Варто утриматися від застосування тампонів під час менструації – у цей період порушується природна кислотність піхви і тому засіб не може надати потрібного ефекту.

Тампони не застосовуються людьми, які схильні до прояву алергії, оскільки це може призвести до формування негативної реакції організму. Вони використовуються тільки зовнішньо – тампони не можна розкривати і заварювати або застосовувати для спринцювання. Період використання обмежений – 3 дні після закінчення місячних і 7 днів до їх настання.

Під час застосування засобу варто відмовитися від статевого життя. При статевому контакті порушується мікрофлора піхви, що може призвести до появи побічних реакцій. Також можливе западання вагінального всередину тампона під час сексу, після чого його вилучення буде проблематичним.

Вагінальні лікувальні тампони допоможуть позбутися від великої кількості захворювань жіночої репродуктивної системи. Їх застосування дозволяє отримати виражений оздоровчий ефект.

Залишити коментар