Чому товстіють від пива і скільки його можна пити без шкоди фігурі?

Коли ми говоримо «пивні боки» або «пивний живіт», то маємо на увазі, що у власника цих епітетів є значна жирова прошарок в області талії. Якщо ці похідні від цього хмільного напою мають відношення до зовнішнього вигляду, то сам собою напрошується резонне питання: Товстіють від пива? І так страшно для фігури пропустити пляшечку – другу по вихідних?

Склад напою і його калорійність

Близько 90% всього хімічного складу напою займає вода. У пиві зовсім немає жирів, зате в ньому є вуглеводи, етиловий спирт і азотовмісні речовини. Вуглеводи, звичайно, потрібні нашому організму, але не всі з них однаково корисні, тому невипадково дієтологи рекомендують особам з надмірною вагою відмовлятися від високоуглеводной їжі – хлібобулочних виробів, солодощів і т. п.

Близько 10-15% вуглеводів в пиві представлено простим цукром – фруктозою, глюкозою і сахарозою.

Адже відомо, що саме з цих компонентів організм черпає енергію.

Що ще визначає калорійність пива?

Звичайно ж, спирт. Вживання цього напою сприяє зниженню рівня власної глюкози в крові. В результаті людина відчуває нездоланний голод, який намагається заглушити. Це один з головних факторів, який призводить до збільшення ваги, нехай і побічно. Калорійність одного літра пінного напою коливається від 300 до 700 Кал.

Тому жінки, які цікавляться, товстіють від пива, можуть зробити висновки. Як відомо, людині для повноцінної роботи і відпочинку в день потрібно 2000-2500 Ккал. Якщо третина від цієї норми буде займати пиво, то від сніданку, обіду або вечері доведеться відмовитися і зовсім нічого не їсти в один з головних денних прийомів.

Шкоди для фігури

Товстіють від пінного пива без закуски? Тепер зрозуміло, що так, але навряд чи хтось віддасть перевагу замість обіду пляшечку пива, та ще й без будь-якої їжі. Як раз навпаки: до пива ми купуємо велику кількість всякої смакоти – жирної в’яленої риби, різних морепродуктів, сухариків, снеків і т. д. Для прикладу: в 100 г чіпсів міститься 500 Ккал, в сухариках на 100 Ккал менше.

Якщо підрахувати загальну калорійність всієї цієї закуски і напоїв, з’їдених і випитих за один вечір у приємній компанії, стане зрозуміло, чи можна пити пиво пінне і не товстіти чи це просто нереально.

  • Кілька років тому затяті борці з алкоголем висунули теорію про те, що пиво містить жіночі гормони естрогени, які викликають у чоловіків збільшення грудних залоз і накопичення жиру за жіночим ознакою;
  • Однак між гормонами рослинного походження і стероїдними, що виробляються людським організмом, велика різниця. Подібні ознаки у зловживають алкоголем чоловіків з’являються внаслідок зниження вироблення тестостерону і порушення роботи печінки;
  • Жінки, любителі хмільного напою, страждають порушенням обміну речовин, і в першу чергу це відбивається на зовнішньому вигляді.

Багато хто шукає альтернативу і воліють звичайного пива безалкогольне. Товстіють від безалкогольного світлого або темного пива? Ну знову-таки, навіть якщо в ньому не буде спирту, хоча в такому напої він теж є, вуглеводи і цукор в складі присутні обов’язково будуть. Та й без різних солоних ласощів любитель безалкогольного напою себе теж не залишить.

Між однією випитою пляшкою і кількома – суттєва різниця. Від пляшечки вам шкоди точно не буде, але якщо ви вживаєте пиво в набагато більшій кількості і частіше двох разів на тиждень, то через нетривалий час зможете помітити округлі боки, особа і інші ознаки ожиріння.

Насправді особам, що стежать за своєю вагою і фігурою, алкоголь протипоказаний зовсім.

Іноді можна дозволити собі пляшку хмільного напою по святах, але з мінімальною кількістю закуски.

Алкогольсодержащему пива краще віддати перевагу безалкогольне, особливо якщо немає можливості купувати дійсно справжній, якісний напій. Це може бути відмінним рішенням для тих, хто не може вживати алкоголь через захворювань ШКТ.

Тепер ви знаєте, скільки можна пити хмільного напою і не поправлятися. Будьте здорові!

Залишити коментар