Точковий масаж вух проти шуму у вухах

На вухах людини знаходиться багато точок, які діють на певний орган в його організмі. Для самого простого точкового тонізуючого масажу знадобиться спокійна обстановка і 15 хвилин часу.

Якщо робити масаж кожен день, в організмі активуються життєво важливі процеси, які заряджають людину енергією і силою.

Цілющий масаж

У цій процедурі беруть участь великий і вказівний палець. Саме ними і масажується вушна раковина, починаючи від мочки і поступово просуваючись вище. Не треба сильно натискати, досить легких кругових рухів.

Оздоровчий масаж допомагає людям відновлюватися. Особливо, якщо немає сил, що-небудь робити, працездатність прирівнюється до нуля, а емоційний стан просто огидне. Перше правило хорошого масажу — акуратно, але активно масажувати вуха, щоб вони горіли.

У китайській медицині часто практикують саме масаж вух, тому що на них знаходяться біологічно активні точки, пов’язані з усім організмом.

Така процедура допомагає не тільки задіяти внутрішні органи і підвищити активність, але і навпаки, розслабитися, зняти стрес і втому. Загальний масаж не може нашкодити людині, він розрахований на те, щоб привести в оптимальний стан всі функції його організму. Тільки в тому випадку, якщо є хронічні захворювання, необхідно звертатися до професійного фахівця.

Шум у вухах. Що робити?

Хвороби можна вилікувати простими масажними рухами, але можна зменшити неприємні відчуття. Якщо у вухах шумить, значить, є проблеми неврологічного характеру.

Існують деякі прийоми, які допоможуть полегшити стан. Наприклад, вказівним пальцем притиснути ямку, яка знаходиться над губою. Притискати її 7 секунд. Після чого, не сильно натиснути на точку, яка знаходиться між бровами, також на 7 секунд. Такий прийом рекомендується повторювати кілька разів у день.

Щоб поліпшити кровообіг у вусі, потрібно затиснути вказівним і великим пальцем верхню частину раковини і масажувати протягом 1 хвилини, при цьому, повільно спускатися до мочки. Потім, також масажуючи двома пальцями вухо, піднімаючись вгору. Далі, протягом 7 секунд натискати безіменним пальцем на три точки по черзі. Перша знаходиться в місці, де мочка вуха з’єднується з особою. Друга знаходиться перед язичком вуха, третя у верхній частині хрящика. Вже через кілька хвилин вуха стануть теплими і відчується приємний прилив крові.

Точковий масаж вуха

Для отримання максимального ефекту, необхідно знати, де і які точки знаходяться, а також, які з них активні. Багато фахівців радять порівнювати вушну раковину з зародком дитини, щоб розібратися, де і яку ділянку необхідно розминати. Наприклад, там, де знаходиться голова плода – це мочка вуха. У цьому місці знаходяться точки, які активізують роботу мозку, також вони відповідають за зір та слух.

Ділянка посередині вушної раковини, підтримує внутрішні органи людини в оптимальному стані. Опорно-рухова система, таз і ноги контролюються точками, що розташовані у верхній частині вух.

Підняти тонус організму допоможе загальний масаж, її необхідно потирати долоні і розминати пальцями. Щоб змусити працювати мозок, процедуру виконують від верхньої частини до мочки вуха, після чого потягнувши її вниз, а потім в сторону. Втомилися очі, тоді можна легкими масажними рухами розім’яти мочку вуха.

У центральній частині мочки вуха розташована активна точка, що пов’язана із зором. Коли проколюють вуха, цей показник може знизитися, особливо, якщо у людини ще є і спадкова схильність до цього.

Налагодити роботу внутрішніх органів допомагає активна точка, яка розташована в центральній частині поглиблення вуха. Заспокоїти зубний біль допоможе точка, яка розташована на мочці вуха, ближче до голови. Після важкого або активного дня відтікають ноги, з’являються болі в суглобах. Щоб полегшити цей стан необхідно розминати вухо вгорі.

Корисні рекомендації

Перш, ніж самостійно приступати до масажу, необхідно відшукати активні точки. Це просто, треба пройтися по вушній раковині, натискаючи на певні ділянки. Там, де буде відчуватися біль і є ці точки. Як правило, якщо у людини болить певний орган, при натисканні на активну точку вуха, больові відчуття посилюються. Тому такі місця необхідно розминати в першу чергу, причому кожен день. Як вже говорилося вище, процедура здійснюється вказівним і великим пальцем, здійснюючи погладжування за годинниковою стрілкою, злегка натискаючи. Щоб отримати максимальний ефект, достатньо виконувати її 2-3 рази в тиждень, приділяючи максимум 5 хвилин вільного часу.

Існують деякі правила, яких необхідно дотримуватися:

  • Процедура виконується тільки теплими руками.
  • Масажувати слід два вуха відразу або по черзі.
  • Активні точки розминають подушками пальців. Верхня ділянка вушної раковини масажується великими пальцями. А мочка вуха розминається всіма пальцями відразу.
  • Під час процедури необхідно максимально налаштуватися на процедуру, розслабитися і не відволікатися розмовами.
  • Мінімальний час масажу становить 1-2 хвилини.
  • Масажні рухи по напряму годинникової стрілки допомагають активізувати роботу органів. Проти годинникової стрілки руху допомагають розслабитися і заспокоїтися. Наприклад, вранці масаж можна зробити за годинниковою стрілкою, а ввечері перед сном навпаки.
  • Масаж виконують невеликими рухами по колу.
  • При впливі на активну точку, певний орган отримує сигнал, що необхідно нормалізувати свою працездатність і самовосстановиться.
  • Натискання повинні бути м’якими і плавними, ніяких грубих впливів.
  • Щоб контролювати свої рухи, процедуру можна виконувати перед дзеркалом.
Залишити коментар