Тлумачення снів про качок і каченят

Мистецтво розшифровки сновидінь дуже стародавній і популярний, але також досить езотеричне і туманне. Часом дуже складно зрозуміти значення побаченого або взагалі знайти нотку здорового глузду в нічному посланні.

Як збільшити точність розшифровки побаченого

Якщо ви хочете правильно зрозуміти свій сон і його значення, слід пам’ятати про декілька правилах роботи з мріями.

Ось декілька порад:

  • використовуйте відразу кілька сонників для порівняльного аналізу інформації;
  • пам’ятайте про культурне і символічному контексті (спостерігати качок уві сні у різних народів означає різне);
  • краще використовуйте тлумачення снів своєї країни або народу, особливо добре підійде для цього народний сонник;
  • зверніть увагу на психологічний аспект сну, зіставте його з вашим недавнім досвідом, переживаннями;
  • у сні більш важливим є не зміст сну, а емоції, відчуття і настрої, які ви при цьому відчуваєте;
  • найчастіше сновидіння відображає ваше справжнє, а не майбутнє.

Різні сонники – різні тлумачення

Тут ми наведемо найпоширеніші і популярні пояснення мрій, де фігурує качка.

Психоаналітичний сонник Зігмунда Фрейда стверджує, що качки летять в небі пливуть, обіцяють подорож з коханою людиною і отримання нових відомостей про цю персону. Тут для качок характерна интенциональная спрямованість і прагнення до нових відкриттів і пізнання свого партнера в реальності. Фрейд радить нам бути напоготові і правильно використовувати набуті знання. Якщо вам бачиться качина полювання, і ви стріляєте у птаху з рушниці — не зліться на своїх близьких і даруйте їм їхні провини і дивацтва. Не засмучуйтеся з-за сімейних сварок.

Книга снів міс Хассе повідомляє, що ці птахи віщують примирення з вашим давнім ворогом. Птах плаває по воді — чекайте запрошення на важливе засідання, збори, конференцію. Якщо вам вдалося зловити тварину, чекайте важливу і корисну інформацію.

До чого ще може снитися каченя на воді?

Уплывающая геть качка означає втрату або розтрачений шанс. Якщо водоплавні наближається до берега по чистій прозорій воді, Значить, варто очікувати нових вигідних і вірних знайомств і добрих гостей.

За версією містичного сонника європейців дика качка обіцяє вам нові пригоди, звільнення від пут цивілізації і оволодіння автентичної свободою буття. Домашня сіра або ряба качечка пророкує спокійну побутову життя, заняття господарськими справами і клопотами, домострой.

Це водоплавні символізує свободу і достаток в сім’ї.

Поганим знаком вважається мертва качка, або ж її вбивство, — чекайте збитків і обмежень. Для сімейної пари дуже добре побачити селезня з самкою — це провісники миру і благополуччя в родині. Той же образ для закоханих означає швидке весілля і щасливий шлюб. Для людей, що займаються бізнесом, торгівлею і промислами, плаваючі птахи віщують успіх у справах і вдалу угоду. Але якщо качка жадібно поглинає корм або пірнає за ним на дно, вам краще побоюватися витрат і почекати з укладенням нових контрактів.

Як проаналізувати сон про качку з виводком?

Якщо є сумніви в значенні сну, в такому випадку все залежить від того, що роблять і як виглядають каченята і їхня мама. Якщо вони чисті, задоволені та здорові, значить, вам судилася щаслива доля і приємні сюрпризи в майбутньому. Коли ви намагаєтеся зловити виводок і довго бігаєте за птахами, гарненько подумайте про ваших нових проектах і знайомих, можливо, хтось із них бажає вам зла і приховує доходи.

Якщо качки пливуть геть від вас, потурбуйтеся про власне здоров’я. Неспокійний, пустотливий і
примхливий пташеня обіцяє вам труднощі у вихованні дітей і нові проблеми з потомством. Якщо ви раните або скубе маленького каченяти, подумайте про свої стосунки з хлопцем або дівчиною, можливо, ви не створені одне для одного, і пора припинити ці болючі відносини.

Для молодого подружжя каченят є знаком швидкого поповнення в родині. Коли птахи прихильні до вас, не тікають, не щипаються і не спливають, а, навпаки, поводяться цілком мирно, значить, ви успішно завершите свої справи і знайдете спокій і достаток у сімейному й особистому житті. Кричать, просять про допомогу птенчики — дуже поганий знак. Подбайте про ваших близьких, поцікавтеся їх здоров’ям і самопочуттям, мабуть, ви ігноруєте душевні проблеми ваших рідних.

Приклади поганих ознак

Дуже рідкісний і не віщує нічого доброго випадок, коли вам приснилися мертві качки, особливо виводок.

До чого може ставитися такий сон:

  • якщо померла тільки мама-качка, а каченята залишилися живі, вам потрібно терміново виправляти наслідки необдуманих вчинків і проступків, інакше все буде втрачено;
  • якщо ви годуєте дуже худих і хворобливих каченят, і боїтеся, що вони помруть, подумайте над своєю життєвою стратегією і любовними відносинами. Можливо, ви намагаєтеся даремно, і варто відмовитися від порожньої страти сил і часу;
  • мертві пташенята повідомляють про розбиті надії, кар’єрному спаді, злиднях, розлучення та лиха.

З точки зору психоаналізу, здоровий виводок з качкою – це символ процвітання, звільнення від внутрішніх комплексів, фобій і страхів. Вам пощастить у справах особистих і кар’єрних, сміливо беріться за нові справи і проекти.

До чого потрібно бути готовими, якщо сниться качка зі своїм виводком, летять в небі?

Будьте готові до ризикованих, але успішним витівок, подорожей і переїздів. Для матері цей сон передвіщає потреба в підтримці її дітей, допомогу і опіку. Якщо разом з каченятами ви спостерігаєте і курчат з квочкой, це вірний знак раптового багатства і достатку.

Багато запитують: До чого сниться сон про полювання на качок?

Відповідь залежить від того, кому снитися сон і якої масті качки. Якщо чоловікові сниться, що він успішно полює на птахів, слід чекати швидкого успіху в бізнесі і різноманітних фінансових справах. Також цей сон означає перемогу над ворогами і зміцнення влади. Однак якщо приснилася підстрелена качка білого кольору, це прикмета майбутньої фатальної помилки і розчарування в любові.

Ні до чого хорошого білі птахи, побачені в сні, не ведуть. До чого може приснитися качка чорної масті? Чорна, кричить птах у сні – до великого нещастя в сім’ї або наклеп. Краще, якщо це тварина приснилося вам не в вашому домі, а десь далеко.

Будьте обережніше з вашим оточенням, особливо з жінками, не довіряйте секретів ненадійним співробітницям і подругам.

Залишити коментар