Тернистий шлях до нового життя

У будь-яких відносинах бувають складні періоди. Ви починаєте проводити більше часу окремо, шукати приводи, щоб не йти додому. Частіше сваритеся або, навпаки, вам стає байдуже. Тоді здається, що все скінчилося, любов пройшла, стосунки на межі краху. Але насправді все ще можна повернути.

Такі періоди переживає більшість пар, пробывшие разом більше трьох років. Цукерково-букетний період пройшов, сліпа закоханість переходить в справжнє почуття, здатне поєднати людей на все життя.

Питання напрошується сам собою: що ж робити, якщо відносини на межі розриву? Як пережити розрив стосунків?

Як відомо, зберегти відносини набагато складніше, ніж розлучитися. Можна продовжувати будувати з себе жертву і далі, але ви можете взяти себе в руки і витягти з цього стану. Вибити з себе пил минулих відносин і почати життя з чистого аркуша. Просто потрібно зрозуміти, що життя прекрасне і дивовижне, вона дає нам стільки можливостей, хіба варто витрачати її на сльози та голосіння?

Звичайно, це буде непросто, але якщо ви рішуче налаштовані, почати жити заново, вам знадобляться наступні поради.

Перші кроки до нового життя

У більшості випадків розриву перші емоції, які відчуває кинутий людина – це неприйняття того, що сталося. Думки трохи затуманені, дії повільні. Хоча зовнішніх проявів практично не спостерігається. Мозок ніби дає час змиритися з цією ситуацією. Ходіть на роботу, що виконуєте свої щоденні обов’язки.

Всередині себе ви починаєте усвідомлювати, що саме сталося, він більше не повернеться і від цього стає нестерпно боляче і прикро. Якщо хочеться плакати, плачте. Кричите, лайтеся на свого колишнього, так ніби він стоїть поруч. Висловіть уявного кривдника все, що хотіли б сказати. Згадайте йому всі образи. Щоб уникнути неприємних ситуацій з сусідами, краще вихлюпувати емоції де-небудь на дачі або на пустирі.

Після цього стане легше. В голові посвітлішає. Экслюбимый вже не здається породженням пекла. Тепер ви розумієте, що він теж має право на щастя. Що він, може, не хотів вас образити, але так вийшло. Навіть якщо це не так думайте про нього краще, ніж він є.

Це необхідно для того, щоб вам було простіше його пробачити. Прощення звільняє. І тепер ви помітите, що, незважаючи на зміни у вашому житті, небо залишилося таким же. На його тлі ваша проблема здасться не такою вже значною.

Наступним кроком ви повинні без жалю видалити те, що вас може пов’язувати з колишнім хлопцем. Не варто викидати, розбивати і рвати його речі. Просто зателефонуйте з ним і домовтеся про зустріч. Якщо речей багато, і вони знаходяться на вашій території, хай приїде до вас.

Приготуйтеся, може бути нелегко. Випийте заспокійливого. Намагайтеся вести себе невимушено і, по можливості, спокійно. Але якщо ви відчуваєте всередині себе сильне обурення, зустріч доведеться перенести.

Якщо ви жили у нього, попросіть привезти ваші речі. Тільки не забирайте свої подарунки, нехай залишить собі на пам’ять, а вам в новому житті, вони ні до чого.

Третім і завершальним етапом одужання, буде пошук позитивних сторін у ваших зміни і початок нового життя.

Напишіть список того, в чому ви собі відмовляли, будучи у відносинах, і що тепер зможете собі дозволити:

  1. посиденьки з подругами до пізньої ночі;
  2. зайнятися кар’єрою (улюблений стверджував, що жінці не потрібно працювати);
  3. витрачати гроші як вважаєте за потрібне;
  4. ходити в речах, які подобаються вам, а не комусь.

Займіться собою коханою, робіть різні маски для обличчя та волосся, в інтернеті мільйон рецептів домашньої косметики. Тепер можна це робити не тільки коли милий на роботі, чоловікам не подобається вигляд улюбленої з якоюсь зеленою масою на обличчі. Запишіться в спортзал або просто почніть бігати в парку з подружками. Це не тільки поліпшить настрій, але і принесе користь здоров’ю.

Займіться шопінгом. Але не скуповуйте все підряд, а цілеспрямовано по можливості оновити свій гардероб. Змініть зачіску. Стригтися наголо і фарбуватися у фіолетовий колір необов’язково це перебір.

Психологи радять зайнятися улюбленою справою або знайти собі хобі. Можна малювати, писати вірші, ліпити з глини, необов’язково створювати шедеври, ви це робите для себе. Верхова їзда теж сприятливо впливає на психіку людини коні дуже чуйні і добрі тварини.

Візьміть з вулиці кошеня, йому так потрібні ваше тепло і турбота, вам він за це віддасть свою любов і відданість.

Коли рана в душі заживе, ви по-новому подивіться на оточуючих вас чоловіків і, можливо, серед них розгляньте свою долю.

Що відчувають чоловіки при розриві відносин?

Розставання – це завжди боляче і неприємно, тому, якщо ви вважаєте, що відносини себе вичерпали і вирішили самі розлучитися зі своїм хлопцем, зробіть це гідно. Першим ділом потрібно продумати все до дрібниць і не тягніть час, від цього буде гірше обом.

Якомога коректніше поясніть чоловікові причину розриву. Не ображайте і не принижуйте його, все вже закінчилося і вам краще розлучитися друзями, ворогів ви собі завжди встигнете нажити. Місце для пояснення краще вибрати нейтральне, нічого не значила для молодого людини. Не розтягуйте процес, якщо вирішили – робіть, жалість у такому разі поганий порадник.

Якщо чоловік буває агресивним, напишіть йому листа, і поясніть все в подробицях. Це може бути й некрасиво, але краще не ризикувати.

Деякий час після розриву не відповідайте на дзвінки колишнього, дайте йому час змиритися. Уявіть себе на місці чоловіка, це допоможе знайти потрібні слова.

Як про розрив відносин сказати чоловікові, ви вже розібралися, тепер ви дізнаєтеся те, що дуже багатьох здивує, що ж насправді відчувають чоловіки при розриві відносин. Зовнішній спокій це всього лише маска, захисна реакція.

Чоловіки при розставанні відчувають більш сильну душевну біль, ніж здається, навіть якщо ви цього не бачите. Ще з дитинства хлопчиків вчать стримувати свої емоції, не плакати і не показувати свої почуття. І якщо жіночому типу властиві істерики і сльози в таких ситуаціях, то поведінка хлопців абсолютно протилежно.

Поведінка чоловіків при розриві відносин це в першу чергу прояви враженого самолюбства. Не дивуйтеся, якщо в перші дні після розриву дізнаєтеся, що колишній гуляє ночами з різними дівчатами, так він заглушає біль і відновлює своє принижене его.

І в цей час добре, якщо поруч виявляться вірні друзі, інакше свій спокій він може знайти на дні пляшки.

Коли він зрозуміє, що це явно не допомагає, він з головою порине в роботу. Може купити собі мотоцикл, змінити стиль одягу і з посмішкою до вух спробує довести собі і оточуючим, що у нього все добре. І в підсумку так і буде, адже життя штука непередбачувана, і ніхто не знає, що нас чекає за наступним поворотом.

Чи можна після розриву почати відносини заново?

Після розставання завжди приходять сумніви. «А може я поквапилася?». «Може бути, можна все повернути?». «Може, він зміниться?». «Він так кається, може, пробачити його?». Не піддавайтеся на провокацію, це у вас говорить ваша невпевненість і страх нового життя, життя без нього. Якби цей чоловік був той єдиний, він не зробив би вам так боляче, не допустив би такого результату подій, а ви не змогли б йому сказати тих слів, які зазвичай говорять при розставанні. І навіть якщо ви знову будете разом, колишніх стосунків у вас вже не буде, розбиту тарілку склеїти можна, а ось користуватися нею вже не можна.

Звичайно, не можна забувати минуле, але і жити минулим теж не потрібно. Прийшов час йти вперед, залишивши позаду страх, сумніви і невпевненість.

Перед вами відкриються нові горизонти, прийдуть у життя нові люди. І отриманий досвід не дасть повторити минулі помилки. Повірте, ви маєте повне право на щастя.

Залишити коментар