Тату на животі: особливості процедури і символіка малюнків

Мистецтво татуювання прийшло до нас з країн Сходу. І пов’язане воно було з певними ритуалами. Наприклад, в Індії тату наносилися дівчат з багатих родин хною перед весіллям і протягом місяця малюнок змивався. Зверніть увагу, що при його нанесенні таким способом шкірі не завдавали ніякої шкоди.

Що стосується самого мистецтва татуажу, то воно використовується вже не одне тисячоліття. У давнину подібні малюнки використовували для того, щоб уберегти їх власника від негативу, лихого ока. А ось у наш час подібна прикраса – це свого роду данина моді.

Чим пояснити популярність тату?

До причин, за якими дівчата вдаються до нанесення татуювань на тіло може належати:

  • спроба знайти себе;
  • виділитися;
  • можливість самовираження;
  • створення свого незвичайного образу.
  • можливість без слів показати свої переконання.

А хтось намагається таким чином позбавитися від комплексів. Прикраса дозволяє приховати дефекти шкіри. Іноді проведення пластичних операцій з видалення шрамів, рубців коштує набагато дорожче, ніж нанесення картинки. Так що, подібне мистецтво в деяких випадках може допомогти людині відновити душевну рівновагу, перетворивши дефект в цікавий елемент образу.

Великим попитом користуються найрізноманітніші малюнки. Це може бути зображення метеликів, квітів. Виконані з використанням техніки тіні і світла вони виглядають об’ємно, реалістично. Таке відчуття, що вони живі, що метелик випадково присіла на тіло, квітка просто торкається до шкіри.

Весь образ дівчини стає ніжним, створюється враження крихкості, беззахисності.

Прикраса може бути виконано у формі напису, це може бути знаменна дата, щось прикольне, веселе. Та все що завгодно. Настрій, політ фантазії, оберіг – ідей дуже багато.

І головне питання, яке необхідно задати собі перед походом в салон художнього нанесення тату, а навіщо це мені потрібно?

Визначити це буде тимчасове татуювання або на все життя. Дізнатися для себе всі ризики, пов’язані з виконанням техніки нанесення, способи догляду за малюнком, протипоказання, на якій частині тіла і якого розміру буде малюнок і знайти салон з хорошою репутацією для перетворення мрії в реальність. Запитань виникає дуже багато. У нашій статті ми спробуємо відповісти на деякі з них.

Які малюнки частіше цікавлять дівчат і на яких частинах тіла їх роблять

Дуже красиво виглядають акуратні, ледве помітні і невеликі за розміром зображення милих янголят, сердечок, квітів, тварин, метеликів. Це можуть бути написи, виконані літерами з завитками. Картинки зазвичай наносять на зап’ястя, руки, ноги, спину, шию, живіт. На зап’ясті або щиколотку, на шию можна нанести невеликий малюнок зірки, що позначає силу духу, сяйво у темряві.

Це свого роду прикраси, принцип підбору яких – почуття міри. Кожне зображення несе в собі певне смислове навантаження, додаючи трохи таємничості і загадковості своєї власниці. Великою популярністю стали користуватися зображення-обереги. Їх наносять на певні частини тіла.

Але, на жаль, багато наносять малюнки, не з’ясувавши значення тату. І це дуже погано. Адже картинка найчастіше зберігається на нашій шкірі протягом всього життя, а значить, може на неї вплинути. І дуже важливо, щоб вона впливала.

Особливості жіночих тату на животі

Живіт в якості місця нанесення жінками вибирається досить часто. Картинки на цій ділянці шкіри зазвичай роблять невеликими. Що стосується самої тематики зображень, то вона може бути різною.

Наприклад, зображення кішки символізує граціозність, сексуальність, троянди – символ жіночості, шляхетності. Не обходять увагою і різні тату у вигляді написів на животі, ієрогліфи. Великою популярністю користуються і маленькі тату у вигляді метеликів на животі, які є символом відродження, здатністю до прекрасних перетворень.

Зверніть увагу і на той факт, що якщо в східній культурі символ метелики – це безсмертя, радість, то в культурі Росії цей символ говорить про дівчину легкої поведінки. Досить затребуваними є та тату у вигляді зірки на животі.

Зображення в цій зоні найчастіше воліють робити представниці слабкої статі, неготові виносити подібне прикраса на огляд оточуючих. Це може бути пов’язано з місцем роботи, з консервативним керівництвом, так і найчастіше зі своїми внутрішніми страхами. А ось на вечірках, влітку на відпочинку ви всупереч своїм страхам будете виглядати дуже оригінально.

Також багато наносять татуювання в зоні преса або внизу живота. Зазвичай це спортсменки, дівчата, що займаються танцями. Татуювання на животі дуже поширені і тому щоб не втратити свою унікальність придумайте свій ескіз, убезпечивши себе таким чином від потрясіння, побачивши коли-небудь точну копію вашого зображення.

Багато дівчат боятися робити тату на пресі стверджуючи, що з віком або після вагітності зміняться обсяги живота і малюнок прийме розпливчастий, негарний вигляд. Сміємо завірити вас, що ця проблема вирішується просто. Позбутися від татуювання можна, ось тільки коштувати ця процедура буде дорожче. Так що знайте, що, незважаючи на діючий стереотип про татуювання, все-таки жіночі картинки виконані майстрами додають індивідуальність, роблячи володарку малюнка центром уваги.

Зверніть увагу на той факт, що тату на животі дівчини можуть зробити з допомогою нових технологій. Видно вони будуть тільки з використанням ультрафіолету. У звичайній обстановці подібні малюнки невидимі, а ось в нічному клубі проявляться. При цьому ваші рідні навіть не здогадаються про те, що ви зробили собі татуювання.

Жіночі татуювання на животі: плюси і мінуси

А тепер давайте поговоримо про всі плюси і мінуси нанесення татуювань на животі. Адже було б неправдою, якби ми сказали, що у такої процедури немає своїх недоліків.

Що стосується недоліків, то ми з вами вже говорили про обвисання шкіри. Тому якщо ви побоюєтеся подібних наслідків, рекомендуємо вам робити тільки чорну татуювання. Адже навіть якщо у неї і порушуватися контури, то це буде дуже помітно.

Хочеться також вас попередити, що шкіра на животі дуже чутлива. І якщо ви страшно боїтеся болю, то прикрашати себе подібним чином не варто.

І не треба розраховувати на анестезію, при нанесенні татуювань її робити не рекомендується.

Що стосується плюсів нанесення подібного тату на животі, то воно однозначно зможе зробити вас яскравою і неповторною. Ви зможете підкреслити власну оригінальність і зробити акцент на стрункою підтягнутою фігурі.

Про що потрібно знати, перед відвідуванням тату-салону

Якщо ви зважилися на нанесення малюнка на шкіру, то вам варто знати такі нюанси:

  • з усією серйозністю підійдіть до вибору салону. Обов’язково прочитайте всі відгуки, адже в поганому салоні навряд чи буде робити татуювання справжній професіонал;
  • не економте – хороший майстер і якісно нанесене татуювання зазвичай коштують досить дорого. Тим більше що робити тату в нижній частині живота у дівчат може тільки професіонал, адже шкіра там досить м’яка і немає опори.
  • щоб упевнитися в тому, що це на все життя, спробуйте зробити тимчасове тату хною. Це і красиво і нешкідливо. Так і з малюнком і місцем нанесення точніше визначитеся;
  • варто виключити такі можливі небезпеки, як нестерильні голки, неякісні барвники. Не полінуйтеся відвідати лікаря на предмет можливих алергічних реакцій, проблем зі здоров’ям.

Адже при всій простоті процедура татуажу досить серйозна. Крім простого запалення шкіри і свербіння у вас може розвинутися захворювання шкіри під назвою дерматит. А що ще гірше, ви можете потрапити в групу ризику по таких захворювань, як алергія, СНІД, гепатит.

Якщо у вас дуже чутлива шкіра, якщо ви вже хворі дерматит, псоріаз, подумайте над тим, а чи варто робити вам подібну процедуру. Але якщо таких протипоказань у вас немає, і ви твердо вирішили зробити собі тату, то дійте.

Вибирайте малюнок, знаходите хорошого майстра і наносите на шкіру малюнок своєї мрії! Удачі!

Залишити коментар