Тату для дівчат на пальці: написи

Як тільки ми намагаємося прикрасити свої ручки майстерним манікюром, дорогими кільцями або красивою біжутерією! Але з часом лак з нігтів зітреться, кільця вийдуть з моди, а звичайний метал потьмяніє. Вічним прикрасою залишиться лише фарба на шкірі. Тату для дівчат на пальці – це нове популярне віяння молодіжної субкультури.

Основи правильного вибору

У недалекому минулому татуювання на пальцях рук вважалася ознакою безтактності і покрасуватися нею могли хіба що люди з зони позбавлення волі. У тюремній життя така наколка означала перевагу над іншими, була символом старшинства і величі. Хто б міг подумати, що пройде всього лише кілька десятків років і думка людей про таких малюнках зміниться кардинально.

Сьогодні модники і модниці всіх країн, національностей і віку прагнуть подібним чином прикрасити свої руки. Зображення пір’я, птахів, тварин, предметів побуту, символів і написів у наші дні досягло піку популярності.

Але навіть якщо ви далекі від забобонів і без проблем зважилися пройти 7 кіл пекла заради чергової новомодної фішки, ретельно продумайте всі свої дії. Такі татуювання вимагають особливої уваги при виборі місця нанесення та майстри, адже приховати невдале пляма фарби під шаром косметики або одягом не вийде, хіба що взимку.

Перш ніж піти на такий відповідальний крок, продумайте кілька позицій:

 • Розмір майбутнього прикраси. Він повинен бути в міру: не надто великою і не дуже дрібний. Не варто вкладати в маленький ескіз всі свої думки й задуми, краще залиште їх для об’ємних тату.
 • Конкретне місце розташування малюнка на пальці. Якщо хочете, щоб тату бачили всі, вибирайте вказівний або середній палець. А ось приховати зображення можна на великому пальці з внутрішньої сторони долоні.
 • Правильний колір і дизайн. Врахуйте, що наші ручки виконують за день безліч роботи і часто бувають у воді, а також піддаються впливу хімічних миючих засобів. З-за цього яскраві фарби на татуюванні з часом можуть потьмяніти, тому майстри рекомендують використовувати білий або чорний колір.

Крім цього, дуже уважно і прискіпливо поставитися до вибору салону. Перед нанесенням тату поговоріть з майстром, обговоріть всі деталі і подивіться альбом з його попередніми роботами. В хорошому тату-салоні обов’язково знайдеться ліцензія на проведення таких процедур, а також сертифікат майстра. Ніколи не соромтеся запитувати такі речі, адже в першу чергу це — запорука вашого здоров’я.

Різноманітність варіантів

У дев’яності роки минулого століття на костяшках пальців прийнято зображати різні за значенням букви алфавіту, писати свої імена або коханих. На сьогоднішній день уподобання дещо змінилися і на зміну жахливого виду тату прийшли дивно красиві і оригінальні ескізи.

Серед всієї маси всіляких тату на пальцях рук для дівчат особливо яскраво виділяються наступні варіанти:

 • Хочете сказати всьому світові про те, що збираєтеся жити вічно? А може бути, таким чином бажаєте висловити сильну любов до хлопця? Тоді вашим ідеальним вибором стануть різні знаки нескінченності. Це може бути нехитра вісімка або зображення кардіограми, або кілька переплетених кіл.

 • Як це ні дивно, але на другому місці за популярністю йдуть комашки і дрібні комахи. Варто сказати, що завдяки своїм невеликим розмірам вони вдало вписуються в тематику татуажу рук.

 • Великі тварини і птахи лише трохи поступаються в лідерстві, займаючи третє почесне місце. Будь то голова самотньої вовчиці або ескіз мудрої птахи на всю величину, таке тату лише додасть його власниці індивідуальності.

 • Обереги і язичницькі символи вибирають ті дівчата, яким за життя не вистачає захисту і опіки. Якщо ви ніжна, тендітна, довірлива і беззахисна дівчина, ці малюнки – ваш ідеал.

 • Прикраси, персні, камені і кільця досі залишаються на піку моди. Проте якщо раніше це були масивні на вигляд зображення, то сьогодні дуже мило буде виглядати тонесеньке кільце на безіменному пальці або діамант.

 • Не менш часто на жіночих руках зустрічається абстракція на всіх пальцях. Тисячі дрібних зображень, наче павутиною, огортають ніжні жіночі пальчики, що виглядає просто приголомшливо. Але не всі можуть зважитися на такі тату, адже їх точно не сховаєш.

 • А останню категорію можна назвати «картинками без сенсу». Це можуть бути різноманітні бантики, рюшки і мережива, музичні символи, предмети гардероба або ж аксесуари.

Що б ви не намагалися зобразити на своїх пальчиках, намагайтеся вибирати малюнки зі змістом. Так, звичайно, милі тваринки або мультяшні персонажі на молодих ручках виглядають забавно, але на обвислими і в’ялою шкірі — безглуздо. Пам’ятайте, що обрана тату буде з вами проживати залишок днів.

Слова зі смислом

Татуювання на пальці у вигляді окремої написи, фрази або одного слова може розповісти про людину багато. Найчастіше такі зображення виступають в ролі мотиватора і закликають зробити той чи інший вчинок. В основному це фрази провокаційного характеру, уривки віршів, філософські вислови або імена улюблених. Але нерідко зустрінеш і звичайні тату з числами, наприклад, з датою важливої події, як день народження дитини або рік весілля.

Що стосується шрифту для написання, то вибирайте більш-менш прості варіанти. Дуже химерні букви з безліччю зламів і загинів будуть виглядати розмито, і сенс наколки загубиться.

А ось самі написи тату на пальці для дівчат зручніше підбирати виходячи з її місця розташування, наприклад:

 • Поодинокі слова, такі як любов, свобода, щастя, мир і інші, найчастіше наносять на середній палець або мізинчик. Додатково зображення можна прикрасити невеликим і оригінальним малюнком: зірочкою, птицею, серцем.

 • Уривок з вірша, надихає словосполучення або повне ім’я улюбленого навряд чи поміститься на одному пальці. Але навіть якщо і так, виглядати подібний текст буде громіздко. Саме тому кілька слів прийнято розміщувати на двох, трьох або чотирьох пальцях одночасно.

 • Для закоханих кращим варіантом стануть словосполучення мій-моя, містер-місіс, Бонні-Клайд. Близькі друзі можуть написати на руках BestFriend.

Вибираючи напис для тату, ви можете розглянути варіанти з перекладом. Особливо популярні останнім часом англійська, латинська, французька і арабська мови. Не менш гармонійно і зрозуміло виглядають тату, написані російською мовою.

І пам’ятайте, що тату на пальці – новий напрям в мистецтві, тому тут допускаються будь-які експерименти на ваш розсуд і смак. Удачі вам!

Залишити коментар