Схуднути швидко! Рекомендації від Андрія Аверіна

Останні тижні одним з найбільш популярних хэштегов в Інтернеті є інформація про те, як схуд Андрій Аверін. Мабуть, мало хто з активних користувачів Інтернету зміг відмовити собі в задоволенні обговорити цю тему. Так як ми себе до числа людей неактивних не відносимо, то й ми вирішили, що обійти увагою цю тему не можна.

Відмінна фізична форма, або геть зайві кілограми

А адже привід і є насправді. Ті, хто незнайомий з ім’ям цього молодого і талановитого резидента «Камеді клаб», можуть переконатися, що у цього хлопця є все, а тепер ще і відмінна фізична форма.

Але чому Аверін з «Камеді клаб» схуд?

Взагалі хороша фізична форма у Аверіна була з самого дитинства і юності, тоді ж він займався гандболом і футболом. Може бути, тому через деякий час йому не склало великої праці взяти себе в руки і привести своє тіло в відмінну фізичну форму.

Звичайно, нізвідки таке щастя саме по собі взяти не могло.

А рішення боротьби із зайвою вагою розпочалося з відвідування лікарів, які й порадили варіант дієвий і безпечний.

Головним принципом харчування Аверіна є недопущення почуття голоду. З цієї причини актор намагався приймати їжу через кожні дві години. При цьому йому практично нічого не знадобилося виключати з його звичного меню.

Основним харчуванням актора стала домашня їжа, в якій багато зелені, овочів, головними з яких були огірки та морква. Однак якщо відчуття голоду як-то давало про себе знати, актор заїдав його якраз цими овочами. Насичення при їх вживанні відбувається досить швидко, проте, в них калорій майже немає.

Найважливішою складовою частиною свого раціону Аверін вважає рибу. За словами самого актора, її б він їв весь час, повністю замінивши м’ясо. Однак повністю від м’яса відмовлятися не можна, особливо якщо це яловичина.

Раціон схудлого резидента «Камеді клаб» виглядав таким чином: меню на сніданок включає в себе кашу, на ланч – сир, на обід – суп і рис, обов’язково потрібно м’ясо, тому на обід він їв курку; на полудень – рибу на грилі, і на вечерю, який обов’язково повинен був відбутися до 6 вечора, відварну яловичину.

Як бачите, раціон самий звичайний, практично нічого не обмежує, однак, не обійшлося і без суворих заборон. Повністю довелося виключити з раціону борошняне, солодке, алкоголь, включаючи пиво. Чому? Та тому що від пива утворюється як саме та форма живота, яка називається «пивний животик». Тепер спиртне для актора це виняток, і вживає він його дуже великим святам і в обмеженій кількості.

З солодкого все, що собі залишив Андрій, це гіркий чорний шоколад і мед. Відмовлятися зовсім від солодкого не можна, оскільки воно живить мозок.

Найбільш складний період – початок. Психологічна підготовленість найбільш важлива на перших етапах нового способу життя. За словами самого Андрія, в перші тижні їжа навіть сниться ночами, і, найголовніше, змиритися, прийняти ситуацію і слідувати правилам, запропонованих лікарями.

Через певний проміжок часу організм входить в цей новий ритм, і поступово людина справляється з почуттям голоду. «Чим раніше спати ляжеш, тим менше захочеш є», – говорить молодий актор.

А вже через три місяці стали помітні перші результати, побачити їх ви можете, якщо задати в пошуковій системі: «Схуд Андрій Аверін до і після». А якщо ви використовуєте і підсилите його дієту новим способом життя, що передбачає активну час проведення, і вас буде не впізнати.

Ролики, ковзани і велосипед – все це допоможе вам добитися не тільки відмінної фізичної форми, але і подарує вам прекрасні емоції.

Правила дробової дієти

До речі кажучи, така дієта, про яку говорить Аверін, є справжньою знахідкою для тих, хто боїться до них приступити саме через почуття голоду. І справді, скільки б не переконували, що вода і клітковина овочів корисна, але лише 70% населення, може впоратися з покликом шлунка і залишити в раціоні ці два найменування.

До того ж на шляху до схуднення ховається ще одна підступна пастка. Якщо людині вдається змиритися зі зміною розміру порцій, а також їх складу, то тут є інший момент, з яким впоратися набагато складніше. Це хімічний гормональний фон. Чим більші перерви між прийомами їжі, тим більше виробляється грелін – гормон голоду, і тим більше знижується рівень глюкози в крові.

Все це супроводжується зростаючим гормоном стресу. Така ситуація призводить до того, що голод стає полуобморочным, змінюються метаболічні принципи, що впливає на витрату жирових запасів. Саме ця парочка і приводить людей до того, що відомо за формулою «я нічого не їм, але все одно набираю вагу».

Вихід з такої ситуації знайдеться, його вже давно придумали дієтологи світу. Дробове харчування, або як його ще називають «дієта пасовища» допоможе вирішити проблему. Все що необхідно, це виключити завідомо шкідливі продукти зі свого раціону і збільшити кількість прийомів їжі та зменшити порції. Схуднення відбувається тому, що тіло не встигає відчути голод в звичному вам розумінні.

Вдаючись до такого методу схуднення, можна втратити до 7 кг на місяць.

Звичайно, результат залежить від багатьох додаткових факторів і вихідної ваги. Результат гарантований позитивний в тому випадку, якщо вам вдасться дотримати ці правила. Власне саме ці правила і дотримувався резидент «Камеді-Клаб» Андрій Аверін, схуднувши на 31 кілограм за 8 місяців. Дробове харчування має певні переваги, яких немає в інших дієт, а після такої дієти організм оздоровиться.

Найголовніше, це те, що дробове харчування не спровокує дисбаланс поживних речовин, все буде засвоюватися в такій кількості, скільки це необхідно вашому організму. Всі продукти будуть засвоюватися якісно і ретельно.

«Пасовищне харчування» корисно ще й тим, що являє собою дієву профілактику збоїв метаболічного характеру, викликаних виводять системами організму і перевантаженням ШКТ.

При такому раціоні нормалізується рівень цукру і вироблення інсуліну. Саме з цієї причини при діабетичних станах цей корисний раціон харчування. Завдяки йому, ви можете зменшити кількість калорій, не відчуваючи гострого голоду і зайвого стресу, ви зменшите кількість споживаних денних калорій.

Головним виключенням з дієти є розумні обмеження на наступні продукти:

  • пакетовані соки, газовані напої;
  • випічка та здобні вироби;
  • смажені страви і продукти;
  • рафіновані продукти, включаючи ті, в які додано рафінований цукор або масло;
  • соуси;
  • снеки і фастфуди;
  • напівфабрикати;
  • продукти, що мають високий вміст жиру.

Поради тим, хто мріє схуднути

Психологи стверджують, що настрій на дієту – це запорука успіху. Але цифри невблаганні: лише 20% людей витримують до кінця дієти. І того менше число людей приймають для себе таке харчування як спосіб життя. Інші проявляють кмітливість, намагаючись обдурити свій організм або зовсім зриваються, починаючи поїдати їжу «про запас», щоб не відчувати більше таких болісних випробувань голодом.

Насправді можна трохи полегшити завдання, досить просто знайти продукти і напої, які дозволять зменшити відчуття голоду. Так, в першу чергу, рекомендується випивати склянку томатного соку або мінеральної води. Таким чином, ви заповните шлунок, загасіть кілька апетит і з’їсте менше.

До того ж не варто при прийомі їжі вибирати велику тарілку. Ви підсвідомо захочете її наповнити максимально. А це призведе до того ж переїдання. Маленькі страви, навпаки, створюють враження, що їжі на тарілці велика кількість, і мозок, отримуючи інформацію, готовий її прийняти саме в такому вигляді.

Якщо для вас гарне мускулисте підтягнуте тіло не представляє потужного стимулу, тоді здоров’я – це якраз те, на що зверне увагу кожен. Прискорити процеси метаболізму і прищепити загальні правила здорового способу життя допомагають заняття плаванням, відвідування танцювального клубу та спортзалу.

Якщо у вечірній час проводити заняття, тоді калорії будуть спалюватися навіть під час нічного сну. При цьому не тільки буде збільшена м’язова маса, але і будуть спалені зайві калорії, що збереже шкіру пружною при втраті ваги.

Нескладні правила дозволять вам виглядати молодо, красиво й упевнено. А якщо вам буде важко, згадуйте про те, як схуд Андрій Аверін, і вам стане значно легше, адже ви у своїй проблемі не самотні!

Залишити коментар