Swag-культура: красиво чи ні

У моді постійно з’являються нові напрямки. І сьогодні ми розглянемо один з найбільш модних серед молоді стилів одягу – swag. Судячи з опитувань сучасної молоді такий стиль в останні роки став досить популярним, але надягаючи подібні речі, велика частина молодих людей навіть не розуміє, що означає їх одяг і в яких випадках вона є доречною.

Трохи історії

Отже, що ж таке одяг swag? Почнемо із значення самого слова, оскільки в офіційних орфографічних словниках ви його навряд чи знайдете. І тому кожна культура переводить це поняття по-своєму. Наприклад, якщо переводити це слово з австралійського, то вийде «пожитки».

Але, враховуючи, що сам стиль до нас прийшов з Америки, то ми з вами будемо вважати їх переклад найбільш правильним. У США swag або свегг – це стиль одягу, який засвідчує легке, навіть зневажливе ставлення молоді до життя. Є місце у визначенні цього поняття і таким словам, як «понти» або «викрутаси».

Думаю, загальний зміст цього слова вам вже зрозумілий. Але якщо вам дуже хочеться спробувати себе в такому образі, то пам’ятайте, що мало просто відповідно одягнутися. Крім цього, вам також потрібно змінити свою поведінку, оскільки, якщо ви одягнете подібним чином і будете будувати з себе манірну дамочку, то таке поєднання буде виглядати безглуздо і недоречно.

Так не варто забувати про відгалуженні від swag – стилі trap. Відмінність між ними тільки одне: trap-стилю більш притаманні темні кольори. Хоча досить часто ці два поняття нероздільні і цілком успішно комбінуються.

Особливості стилю одягу swag для дівчат і хлопців

Оскільки такий стиль одягу передбачає не лише певний одяг, але і манеру поведінки, то найбільшою популярністю він користується саме у молоді. Причому найбільша кількість представників такого стилю можна зустріти серед підлітків, вік яких не перевищує 17-18 років.

І до речі, такі зміни в зовнішньому вигляді дозволяють не тільки змінити гардероб, але і привнести певну новизну в свій вигляд. Наприклад, дівчата, які вирішили перейти на стиль swag, досить часто перефарбовують волосся в нестандартні яскраві кольори.

Ще одним показником любителів стилю свегг є наявність величезної кількості пірсингу у вухах. І тут мова йде не про одну чи дві зайвих проколах на мочці. У хід йдуть тунелі, а також проколюють хрящі вушних раковин часом у найнесподіваніших місцях.

Одяг swag як для дівчат так і для хлопців включає наявність кросівок. І ні в якому разі не думайте надіти класичні туфлі або босоніжки. У такому випадку вас просто засміють, оскільки такий стиль одягу передбачає легке спортивне взуття, яка абсолютно не буде ускладнювати ваші пересування.

Якщо ж ви любителька високих каблуків, то останнім часом досить часто можна зустріти на полицях в магазинах жіночий варіант кросівок на високій платформі.

Тепер що стосується головних уборів. Якщо ви придивитеся до яскравим представникам такого стилю, то помітите, що на голові у них або кепка, або блейзер. Також не варто забувати і про шкіряні куртки або піджаки, на яких обов’язково має бути велика кількість заклепок.

Доповнюють образи підлітків у стилі swag і широкі шкіряні браслети або інші масивні прикраси. Але при цьому слід пам’ятати, що всі подібні аксесуари повинні бути яскравих і помітних кольорів, оскільки основною потребою підлітка, що віддає перевагу стиль swag, — це виділиться на тлі іншої, менш просунутої молоді.

Одяг у стилі swag для дівчат: гарно або погано

Насправді таке питання є досить болючим, оскільки якщо у хлопця є кілька проколів у вусі і він досить дивно одягається, то суспільство схильне сприймати такі зміни в образі досить спокійно.

Вся справа в тому, що вважається, що рано чи пізно молодий чоловік переросте таке своє захоплення і стане таким, як усі. Але от якщо подібний стиль в одязі дівчина вибирає, які засуджують поглядів їй дістається набагато більше.

Можливо, такий феномен пов’язаний з тим, що рівноправність між статями – явища, що з’явилося відносно недавно і десь далеко в підсвідомості людства ще збережено знання про те, що жінка повинна бути зберігачем вогнища і зразком благодійники.

Але, милі дівчата, якщо ви вже зважилися на такі кардинальні зміни, то не варто набивати собі величезні постійні татуювання на плечах або, взагалі, по всьому тілу. Це, звичайно, незамінна складова образу свеггера, але що ви будете робити зі шрамами після їх зведення.

Це шрами прикрашають Чоловіків, а от жінкам ніякого додаткового чарівності вони не приносять. А якщо стати володарем якої-небудь красивої завитки на руці вже дуже хочеться, то зробіть собі тимчасове татуювання. Благо, що сучасні технології дозволяють зробити її практично неотличимой від справжньої.

Тепер що стосується самого стилю. Навіть якщо ви вирішили стати такою оригінальною, то не варто забувати і про те, що насамперед ви ставитеся до жіночої статі. А яка головна жіноча риса? Правильно, привабливість!

Саме тому вибираючи одяг для дівчат в стилі swag, варто пам’ятати про те, що:

  • Мода – це, звичайно, наше все, але при цьому не варто забувати і про жіночності. Вибирайте такі наряди, які зможуть відмінно вписатися в обраний вами стиль, підкреслюючи при цьому всі достоїнства вашої фігури;
  • Жіноча swag-одяг має бути яскравою. Ви повинні всім своїм виглядом показувати, що світ вже у ваших ніг. Також варто використовувати трохи абстракції в своєму образі. Крім того, у верхній частині вашого образу обов’язково повинен бути присутнім якийсь красивий малюнок або цікава напис. Так ви зробите свій образ більш екстравагантним. Увага! Якщо ви вирішили купити футболку з написом іноземною мовою, але перевести самостійно написану фразу не можете, то візьміть з собою словничок. Ви навіть не уявляєте, скільки молодих людей ходить з абсурдними написами на одязі, навіть не підозрюючи про це;
  • Одяг swag підходить тільки для дівчаток або дівчат до 19-20 років. Адже ви не прийдете на співбесіду в серйозну фірму з рожевими волоссям. Вірніше, ви можете прийти, але от про свої шанси можете здогадатися самі. Так що варто віддавати собі звіт в тому, що такий стиль підходить тільки дуже молодим особам.

Отже, як бачимо, абсолютно немає різниці, чи виберете ви одяг trap swag або просто swag. Вам все одно доведеться змінювати не тільки стиль, але і поведінки. Тому добре подумайте, чи дійсно вам потрібні подібні метаморфози. Але якщо ви на 100% впевнені, що саме те, що вам потрібно – дерзайте!

Залишити коментар