Суміш на козячому молоці: огляд марок і правила вибору

Сумна статистика свідчить, що з кожним роком малюків-искусственников стає все більше. Чому? Причин тому може бути безліч: небажання матері псувати форму грудей, перенесене кесарів розтин, часто закінчується неможливістю налагодити лактацію, проблеми зі здоров’ям матері, відторгнення дитиною батьківського молока (так, буває і таке), необхідність термінового виходу на роботу і багато іншого.

Єдиною можливою альтернативою грудного вигодовування стає використання промислових сумішей, звичайно, якщо ви не зібралися ростити немовляти на незбираному молоці і манної каші.

Природне бажання кожної матері – забезпечити свою дитину всім найкращим, і їжею — в тому числі. І коли постає питання того, на якій основі купувати порошкоподібну суміш, потрібно не поспішати, а ретельно вивчити всі існуючі варіанти. Одним з таких є суміш на козячому молоці. Чули про такий?

Чи немає жодних асоціацій з такою назвою дитячого харчування? У будь-якому випадку познайомитися ближче буде незайвим.

Переваги продукції

Головна відмінність білка коров’ячого і козячого полягає в тому, що останній, створаживаясь в незрілому дитячому шлунку, утворює ніжний згусток, не дратівливий слизову, і легко переваривающийся. Казеїн, присутній в головному інгредієнти, перешкоджає алергій, кишкових розладів і проблем з травленням в цілому.

Врахуйте, що подібна характеристика зовсім не означає, що суміш можна використовувати як протиалергічну ліки, або використовувати для вигодовування тільки завзятих алергетиків-новонароджених. Продукт не є панацеєю, і його точно так само, як і звичайний аналог акуратно вводять в раціон крихітки, отлеживая відповідні реакції його організму.

Якщо акцентувати увагу на відмінностях сухого варіанти коров’ячого молока і сумішей на основі козячого, можна помітити, що навіть самі педіатри та фахівці з грудного вигодовування наполягають на тому, що суміші на козячому молоці без шкідливого і бюджетного пальмової олії максимально наближений по складу до материнського. З-за цього подібне харчування найчастіше призначається дітям з різними ступенями дисбактеріозу і проблемами з травленням в цілому.

Ну, а головне, гідність суміші на козячому молоці – це її якісний склад, що передбачає у три рази більшу концентрацію таурину та інших життєво важливих амінокислот, ніж у коров’ячому аналогу. Як результат – дитина розвивається відповідно до свого віку, а всі органи і системи отримують харчування, достатню для повноцінного розвитку.

Що ховається за красивою упаковкою?

Незважаючи на всі свої позитивні якості, незбиране молоко кози абсолютно не підходить дитині, яка не досягла однорічного віку. З-за цього воно просто береться за основу, після чого адаптується до особливостей організму дитини, в результаті чого на світ з’являється найкраща альтернатива грудного вигодовування.

Практично всі суміші на основі натурального козячого молока всього на 45-46% складаються з вихідного інгредієнта, тоді як все інше – це спеціальні включення у вигляді:

  • Пробіотиків, розм’якшуються калові маси дитини, полегшують їх вивільнення,
    нормалізують кишкову мікрофлору і оптимізують процес травлення в цілому;
  • Нуклеотидів, формують, відновлюють та зміцнюють імунітет;
  • Мінеральних і вітамінних добавок, кількість яких повністю задовольняє вимоги постійно зростаючого організму.

У випадку з вираженою лактозною непереносимістю, суміш для новонароджених на натуральному козячому молоці є чи не єдиним варіантом повноцінного і безпроблемного харчування. А все, тому що вміст лактози у вихідному інгредієнти на 57% менше, ніж у молоці корови.

З негативних моментів подібного аналога грудного молока варто згадати хіба що про його досить високу вартість та здатність провокувати алергічні реакції у дітей з вродженим неприйняттям молочного цукру і білка.

З чого доведеться вибирати?

Список сумішей, зроблених на козячому молоці, і доступних вітчизняному споживачеві, виглядає наступним чином:

  • «Ненні», вироблена в Новій Зеландії з сухого молочного порошку і орієнтована на дітей віком від нуля до трьох років, що зобов’язує кінцевого користувача уважно вивчати упаковку і вибирати той варіант, який підходить саме його дитині. Сам виробник переконує покупця в тому, що в суміші немає ні грама пальмової олії, підсилювачів смаку, барвника, зміненого білка, цукру, генномодифікованих включень і т. д;
  • Голландська «Кабрита», якої дотримується співвідношення казеїну і сироваткового білка, що дорівнює 40:60. Виробник пропонує солідний вибір суміші, позиції, в якому відрізняються віковою категорією та спеціальним складом, орієнтованим на зміцнення імунітету, оптимізацію діяльності кишечника, вітамінізацію організму, запобігання харчової алергії і т. д. Знову ж таки, якщо вірити словами виробника, в харчуванні немає пальмової олії і домішок сухого коров’ячого молока, воно додатково збагачена омега-кислоти, пробіотиками та запатентованим комплексом тригліцеридів;
  • Іспанська «МАМАКО'» теж найкраща заміна суміші на коров’ячому білку. Переважно вона виготовляється для діток зі специфічними харчовими проблемами або малою вагою, алергією на коров’ячий білок і у випадку нестачі грудного молока.

Приготуйтеся до того, що ні один педіатр не скаже вам, якась суміш, на козячому або коров’ячому молоці найкраща конкретно для вашої дитини. Всі дітки індивідуальні, і підбирати їм харчування, керуючись відгуками матусь з форумів або сусідок по пологовій палаті – верх безвідповідальності.

Лише пробним шляхом ви зможете визначити, яка продукція підійде новонародженому, і буде сприяти його повноцінному розвитку і гарному настрою.

Залишити коментар