Сучасні різновиди хімічної завивки: які їхні особливості?

При словосполученні «хімічна завивка» в пам’яті мимоволі спливають кучеряве жінки з дев’яностих, чиї пасма страшенно постраждали від таких екзекуцій. Коли жінки звернули увагу на побічні ефекти хімії, вони стали ставитися до неї куди обережніше.

Спочатку завдання реанімації шевелюри вставала перед виробниками професійної косметики. І вони таки винайшли деякі продукти, які допомагали впоратися з «ускладненнями» завивки.

Так шкідлива сучасна хімія?

Однак вони давали недовговічний «ефект Попелюшки», а в цілому, ще більше руйнували локони зсередини.

Тому було вирішено придумати і запатентувати нові засоби для самої хімії. І світовим розробникам вдалося це зробити! Отже, тепер ця процедура не так страшна, як десяток років тому.

Легка хімія на середні волосся – одна з найбільш затребуваних послуг в сучасних салонах краси. Жіноча поведінкова природа мінлива. Ті, хто має хвилясті пасма від природи, постійно має намір випрямити і зробити їх гладкими будь-якими способами.

Ну а ті, чиєю мрією є красиві локони, якими зазвичай бувають власниці прямих пасм, готові йти на будь-які експерименти і ризики, щоб добитися стійкого результату, і забути про відповідну укладання волосся хоча б на якийсь час.

Хімія для волосся є єдиним вірним вибором для другої категорії жінок. Що передбачає проведення даної процедури?

Чи варто йти на неї, якщо хочеться зберегти свої локони здоровими, сильними і блискучими?

Карвінг: у чому ідея легкої хімії?

Карвінг, як ще називають легку хімію на середні волосся – це інноваційна процедура, яку запропонувала світовому перукарського спільноти відома компанія «Schwarzkopf». Основною її ідеєю стала розробка розчинів, які впливають на локони максимально нейтрально.

Це дозволяє домагатися красивих і витончених кучерів на голові без псування структури. Крім того, сучасні засоби для хімічної завивки, на відміну від застарілих аналогів, майже не викликають алергічних реакцій з боку шкіри і слизової носоглотки.

Ще однією цікавою особливістю такої процедури є можливість обробки певної частини шевелюри – наприклад, тільки кінчиків. Так, ваші корені можуть залишатися прямими і ідеально лежать, а по довжині будуть красуватися великі спіральні хвилі. Хіба не про такому ідеальному поєднанні в плані зачіски таємно або явно мріє кожна друга жінка?

Карвінг виконується з того ж регламенту, що і його «предок». На пасма клієнтки наноситься спеціальний розчин, потім вони скручуються в бігуді або коклюшки, а після майстер змиває з локонів склад і робить остаточну укладання.

Різниця тут йде лише в тому, що сучасні засоби не псують і не спалюють дорогоцінні локони. Хоча, справедливості заради варто сказати, що хімія – це в будь-якому випадку хімія, так чи інакше впливає на кортекс негативно. Тільки у випадку з даною процедурою його псування відбувається не так виражено і стрімко, як раніше.

Мокра хімія на середні волосся допомагає створити будь-який тип локонів – від грайливих дрібних кучериків, до розкішних і благородних великих хвиль.

Напевно вас вже цікавить головне питання – скільки триває результат такої процедури?

Технологи компанії «Schwarzkopf» запевняють, що приблизний «термін дії» карвінгу варіюється в межах чотирьох-восьми тижнів, в ході яких кучері самі поступово стають прямими.

Тут ми підійшли до ще одного очевидного бонусу – старомодну завивку було неозброєним оком помітно навіть тоді, коли вже сходив з волосся. Тільки в цьому випадку вони не розпрямлялися, а ставали густішими, немов губка банна. Але і це було б не так сумно, якби не різкий контрастний перехід від здорових прямих коренів до висушеним до крайньої міри кінчиків.

З карвінгом становище різко змінилося, і зараз ви можете не турбуватися ні про яких чітких гранях після розпрямлення ваших локонів.

Переваги процедури…

Як і всяка процедура, запропонована індустрією краси і моди, карвінг має свої особливості, в яких є як переваги, так і недоліки. При цьому неважливо, чи хочете ви зробити велику або дрібну хімію на середні волосся.

До об’єктивних переваг карвінгу варто віднести:

 • Практично повна відсутність шкоди для локонів після нанесення і витримування складу (при адекватному лікуванні волосся практично не псуються після завивки);
 • Можливість створювати будь-які локони – як дрібні кучері на африканський манер, так і елегантні класичні хвилі;
 • Глобальна економія часу на зачіску і укладання вранці (до того ж, ви будете виглядати ефектно в постійному режимі, навіть після сну рано вранці);
 • Зниження жирності (відповідно, відпадає необхідність мити голову кожен день або через день; однак це актуально тільки для тих, хто вдається до завивці по всій довжині, починаючи від самих коренів);
 • Естетика завивки (остаточна зачіска не виглядає комічно або неакуратно, вона досить гарна і доглянута, незалежно від терміну «носіння»);
 • Універсальність (така укладання підходить практично для будь-якого типу і структури волосся, виключаючи дуже тонкі, ламкі і сильно пошкоджені пасма).
 • Здавалося б, карвінг складається з суцільних переваг. Однак це не зовсім так, і легка хімія також має свої мінуси.

… та її недоліки

До об’єктивних недоліків можна віднести:

 1. Недовговічність укладання (через м’якості використовуваного розчину, ваша хімія буде триматися на волоссі до двох місяців, поступово випрямляючись після кожного миття голови);
 2. Пошкодження (карвінг не так спалює волосся в буквальному сенсі цього слова, як проста хімія, однак 35% пошкоджень все ж тягне за собою);
 3. Необхідність препарування (перед процедурою майстер повинен вирівняти кінчики вашої шевелюри для подальшого нанесення розчину);
 4. Неможливість застосування на забарвлених і пошкоджених пасмах (є і виключення, але вони відносяться до розряду «голлівудських», і коштують великих грошей);
 5. Несприйнятливість до хімії важких і щільних від природи волосся (якщо ваші локони занадто товсті і густі, навряд чи розчин буде здатний впливати на них і впоратися зі своєю прямою задачею; притому після спроби локони все ж залишаться кілька пошкодженими).

Якщо ви зважили всі «за» і «проти», пропонуємо вам звернутися до пошуку хорошого сумлінного майстра, який виконає ваше бажання на вищому рівні.

Вертикальна хімія

Ще однією новинкою серед стилістів стала вертикальна хімічна завивка. Суть вертикальної хімії на середні волосся полягає в особливостях процесу її виконання. Власне, її назва говорить сама за себе – звичні коклюшки в даному випадку накручуються не горизонтально або діагонально, а вертикально.

Перукарі і клієнтки стверджують, що такий метод дає найбільш прийнятний візуальний результат – отримані локони виглядають природно, акуратно і красиво.

Особливе визнання в цьому плані заслужила вертикальна завивка зі спіралеподібними локонами. У даному випадку в результаті ви отримуєте розсип окремо лежать, великих і пружних кучерів.

По суті, у технології виконання процедури немає нічого нового – все ті ж розчини і все ті ж елементи для самої укладання. Єдина різниця в положенні бігуді.

Догляд за волоссям і зачіски з хімією

Які стрижки краще всього підбирати для хвилястого волосся?

Абсолютно будь-які, які забажає ваша душа! І не варто думати, що від коротких зачісок доведеться відмовитися – навпаки, при такому укладанні вони виглядають найбільш оригінально і вишукано. Тільки одна умова – бажано, щоб стрижка з хімією на середні волосся виконувалася по одній лінії, тобто без каскаду та інших шаруватих елементів.

Доглядати за своєю шевелюрою також потрібно правильно. І хоча регламенти догляду стандартні, володарки здорових волосся майже завжди нехтують ними.

Ви повинні:

 • Мити тільки коріння (!) волосся, обмиваючи кінчики водянистої піною;
 • Використовувати живильні маски, кондиціонери і натуральні рослинні олії;
 • Сушити волосся тільки природним шляхом;
 • Відмовитися від інших термічних приладів для укладання;
 • Розчісувати тільки сухі локони.

Нехай ваш новий образ наблизить вас до досконалості!

Залишити коментар