Створюємо нову усмішку силою думки: реально це чи ні?

Можна знову виростити зуби, після того як постійні, які змінили колись молочні, загублені по тим чи іншим причинам? Відповідь здається очевидним і всім давно відомим – зуби у людини ростуть 2 рази в житті, в двох комплектаціях» – 20 молочних і змінюють їх з віком 32 постійних, і виростити «третє покоління» не представляється можливим.

Якби таке дійсно було можливо, то величезна кількість стоматологів, а особливо протезистів, втратило б роботи. Але є люди, які стверджують, що виростити нові зуби все-таки можливо!

Зв’язок зубів і внутрішніх органів

Перш за все, необхідно згадати про те, що зуби у ссавців, до яких належить людина, починають рости спереду і назад. Ця інформація буде дуже корисна при їх відновленні. Крім цього, потрібно знати основні причини їх руйнування.

Доктор медичних наук ЦНДІ стоматології Геннадій Банченко, переконаний в тому, що кожен зуб пов’язаний з визначених органом нашого тіла, тому він реагує на його хвороба частковим руйнуванням або випаданням. Тому якщо якийсь певний зуб страждає частіше за інших потрібно постаратися встановити хвороба органу, з яким він зв’язаний, і усунути її.

Існує кілька варіантів взаємозв’язку внутрішніх органів і постійних зубів, найбільш популярним вважається наступний варіант:

  • Перший і другий 1 і 2 різці обох щелеп – меридіани нирок і сечового міхура, тому пов’язаними з ними органами вважаються сечовід, нирки, сечовий міхур і сечівник, геніталії і пряма кишка і задній прохід;
  • Треті ікла обох щелеп – меридіани печінки і жовчного міхура. Пов’язані органи: ікла праворуч і права частка печінки, жовчний міхур, жовчний проток, зліва і ліва частка печінки;
  • Четвертий і п’ятий верхній і шостий і сьомий зуби нижньої щелепи – меридіани товстого кишечника і легень. Зв’язуються з легкими, бронхами, трахеєю: зуби праворуч зі сліпою кишкою і апендиксом, а також висхідною ободовою кишкою, а зуби з лівої сторони з лівої частиною поперечної ободової кишки, низхідної ободової і сигмовидної ободової кишками;
  • Шостий і сьомий верхні моляри, а також четвертий і п’ятий нижні – меридіани селезінки, шлунка і підшлункової залози. Органи, які з ними пов’язані – стравохід, шлунок. Моляри праворуч пов’язані з правою частиною тіла шлунка, пилорическим відділом шлунка, підшлункової залозою і правої молочної залозою, а зуби зліва – з переходом стравоходу в шлунок, дном шлунка, лівою частиною тіла шлунка, селезінкою і лівої молочної залозою;
  • Восьмі моляри обох щелеп – меридіани серця і тонкого кишечника. Правий верхній моляр пов’язують з дванадцятипалої кишкою, правий нижній – з клубовою кишкою, лівий верхній – з тощекишечным вигином дванадцятипалої кишки, а лівий нижній – з тонкої і клубової кишки.

Існує теорія, що якщо всі органи людського організму будуть здорові, то навіть після втрати постійних зубів цілком реально силою думки виростити нові.

Неможливе можливо?

В дитинстві у нас всіх автоматично змінюються молочні зуби і замість них виростають корінні. Можливо, нам дана можливість змінювати їх стільки разів, скільки буде потрібно, тільки цей процес оновлення і відновлення з якихось причин відключений?

Важливо зробити так, щоб організм зрозумів, чого від нього хочуть, і відновив цей процес. І зробити це, на думку деяких вчених, можна силою думки, тобто з допомогою свого розуму.

Що ж потрібно робити, щоб запустити цей процес? Можна заново виростити зуби з допомогою сил свого організму? Для початку необхідно виділити 30 хвилин вільного часу в день. Перші десять хвилин з цього часового проміжку потрібно відвести думкам про простір десни, що перебувають під кожним зубом або під місцем, де він повинен бути.

У цьому просторі потрібно уявляти собі маленькі біленькі, схожі на проростають зернята, нові зуби. Також потрібно постаратися згадати і заново пережити ті болючі і дискомфортні відчуття, які супроводжували їх прорізування. Зберігати цю концентрацію потрібно всю першу третину практики.

Далі не втрачаючи вищеописаною концентрації «проростають насіння», «свербіння і біль в яснах», необхідно сконцентруватися на точці, що знаходиться під першими двома нижніми різцями. По мірі посилення концентрації може з’явитися тиск в області цих різців, на якому необхідно сконцентруватися і не втрачати це відчуття до кінця практики.

Не втрачаючи відчуття дискомфорту, свербежу, болючих відчуттів і тиску в області різців потрібно сконцентруватися на області між бровами, де розташований «Третє Око» і подумки промовити наступне речення «Мої зуби починають повністю оновлюватися».

При цьому важливо тримати мыслеформу повного оновлення вашої посмішки, в якій відбувається випадання старих зубів і появу нових і молодих.

Віддаватися цій практиці необхідно щодня як мінімум протягом місяця (у кожної людини цей мінімум свій). При бажанні можна робити повтори кілька разів в день, але не більше трьох. Основним критерієм тут виступає уміння слухати себе і керувати своїми думками.

Знаючи як можна виростити собі нову усмішку, можна домогтися гарних результатів. Єдиною причиною невдачі в справі вирощування нових різців, іклів і молярів, на думку прихильників цієї теорії, може стати боязнь втратити ще залишилися старі.

Якщо вчимося слухати, що говорить нам наш організм, значить, ми живемо далі, розвиваємо себе, і вдосконалюємося, самі того не помічаючи.

Залишити коментар