Створюємо арку з повітряних кульок на весілля своїми руками

Арка з повітряних кульок виглядає елегантно і вишукано. Таким способом прикрашають зали, де відзначають весілля та інші урочистості. Можна довірити її створення організаторам, але тоді готуйтеся до того, що вам доведеться викласти за цю послугу кругленьку суму. Якщо ви хочете заощадити, зробити таку красу можна своїми руками. Тоді ви будете впевнені в надійності конструкції і зможете грати квітами гелієвих куль на свій смак.

Простий спосіб

Якщо ви не хочете витрачати багато зусиль на створення арки з куль на весілля, вам потрібно буде готова основа. Її можна придбати в садових магазинах. Як правило, виготовляють її з товстого дроту. Переконайтеся, що її висота і ширина відповідають тому приміщення, де буде проводитися свято.

Основу можна зробити з жорсткого шланга і шлакоблоку або схожих матеріалів. Щоб зробити конструкцію більш стійкою та надійною, засипте дірки піском або гравієм. Якщо ви не впевнені, що арка буде міцно стояти, можна прив’язати її стрічками до дерева або іншим елементам.

Надуйте кульки гелієм або звичайним повітрям – все одно арка буде утримувати їх у певному положенні. Кульки повинні покривати основу з усіх боків, щоб вона не просвічувалася. Коли всі вони будуть надуті, по черзі прив’язуйте до основи. Слідкуйте, щоб не було порожніх місць. Кулі можуть трохи роздуватися на вітрі, але в цілому конструкція буде нерухомою.

Складний спосіб

Це ще один метод, як самостійно зробити арку з повітряних кульок. Вам знадобиться сама тонка мотузка. Розкладіть її на землі у формі арки, контролюючи висоту і ширину. Кілька вільних сантиметрів залиште для закріплення. На кінцях зробіть петлі, щоб було простіше зафіксувати.

Один край мотузки прикріпіть до основи – вона повинна міцно триматися, щоб не полетіла разом з кулями. Інший кінець поки залишається вільним. Кульки, наповнені гелієм, по черзі прив’язуйте до мотузки. Для цього зручно використовувати дріт для флористики або скотч – вони не розтягуються і не деформуються. Приматывать потрібно у кілька шарів.

Починати всі маніпуляції необхідно з вільного кінця – він підніметься в повітря, і кульки не будуть чіплятися за траву або інші предмети на підлозі. Арка з повітряних кульок буде дуже легкою, тому для декору замість стрічок можна використовувати гофрований папір. Накручуйте нею всю мотузку, починаючи з примотанного кінця і закінчуючи ширяє. Папір краще підбирати під колір кульок – тоді конструкція буде виглядати гармонійно.

Коли ви обмотати всю мотузку, тримайте край в руці. Відріжте зайвий папір і закріпіть прозорою стрічкою.

Тепер кінець можна фіксувати до основи. Залишатися у вертикальному положенні арка буде завдяки гелію в кульках. Основу можна трохи коригувати, роблячи її нижче або ширше. При бажанні задекоріруйте низ квітами.

Корисні поради

Щоб зробити арку, фахівці рекомендують прислухатися до їхніх порад:

  • Придбайте балон з гелієм – це прискорить процес;
  • Якщо ви хочете використовувати кульки різних кольорів, придумайте гармонійне поєднання. Добре виглядають смужки або спіральки;
  • Надувайте безпосередньо перед торжеством, так як приблизно через 10 годин кульки почнуть опускатися;
  • Обов’язково перевірити всі кріплення – вузли повинні бути міцні і надійні, щоб арки з гелієвих куль не розпалися прямо під час заходу.

Арка з квітами

Вона ідеально підійде для дитячого Дня народження.

Розібратися, як же зробити арку з повітряних кульок своїми руками, не складно. Квіточки будуть кріпитися на металевий каркас з труби, який потрібно надійно зафіксувати. В якості вантажів можуть бути кулі, наповнені водою. Кріпити їх зручно скотчем. Робіть з куль квіточки, а їх хвостики зв’яжіть в єдине ціле. Зробіть таких квіточок потрібну кількість і по черзі насаживайте на каркас.

Для дитячого свята краще підбирати яскраві соковиті кольори, а якщо ви готуєте арку на весілля, то підійдуть ніжні пастельні тони, золотистий або сріблястий колір.

Декорувати приміщення, де буде проходити торжество, можна не тільки повітряними кулями. Відмінно виглядають вироби, покриті фольгою. Такі кулі дуже міцні, але вони виглядають громіздко. Щоб додати легкості, їх комбінують з повітряними.

Прикрасити зал можна кульками з гелієм, прив’язавши до них довгу завитую стрічку і відпустивши до стелі. Ними можна задекорувати колони, стелю або зробити невеликі «букети».

Нехай ваше свято буде яскравим і незабутнім!

Залишити коментар