Стрижка волосся півколом – різні варіанти

Останнім часом стали популярні класичні зачіски, які підкреслюють красу здорових і доглянутих локонів. Прості обтічні форми і природні кольори стають більш модними, їх віддає перевагу більшість жінок.

Красиві стрижки сходами і каскадом також модні, але рівні прямі пасма, підстрижені прямо або півколом стають все популярнішими.

Яскраві стилізації останніх років уже багатьом набридли. І, ймовірно, з цих причин мода рухається назад в бік класики, у виборі зачіски керуючись стилем Бріджит Бардо та її бурхливими світлими локонами в 50-х роках, Клаудії Шиффер із її класичними хвилями у 90-ті роки або Анджеліни Джолі. Цим знаменитим жінкам багато заздрили за їх природну красу і невимушений стиль.

Стрижка півколом ззаду на довге волосся

Прекрасним прикладом вічної класики в плані зачісок є Аманда Сейфрід, чиї зачіски майже завжди виглядають однаково і в той же час прекрасно.

Локони Аманди є природними за кольором, довгими, а кінчики волосся підстрижені легким півколом. Цей вид стрижки дуже універсальний і виглядає добре як з розчесаним рівними пасмами, так і у вигляді різних укладок і стилізацій на різні випадки життя.

Класичні стрижки півколом на довге волосся підходять всім і завжди добре виглядають, тому що доглянуті довгі і красиві локони – це один з важливих ознак жіночності.

Хоча це може здатися нудним, але такі стрижки на довгі пасма дійсно підходять під багато образи і позитивно впливають на загальний зовнішній вигляд особи, створюючи для нього красиве обрамлення, яке не завжди можуть створити складні або екстравагантні, але не зовсім практичні зачіски іншого типу. Довге волосся виглядають просто чарівно і, як правило, цінуються у представників сильної статі.

Чубчик півколом

Чубчик є відмінним способом підкреслити свій стиль і макіяж без радикальних змін у зовнішньому вигляді. Чубчика півколом у 2015 році дуже популярні. Як правило, вони округлі, охоплюють лоб і закінчуються на висоті брів. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче підкреслити привабливість очей. Така зачіска натхненна модою 60-х років і створює шикарний ретро-стиль.

Для кого підходить чубчик півколом?

Вона підходить для короткої, великої і середньої довжини волосся і відмінно виглядає у тих жінок, які хочуть підкреслити зовнішній вигляд, незалежно від того, чи є їх макіяж досконалим. Таку чубок краще укладати випрямлячем і закріплювати спреєм. Не забувайте накладати сироватки, що захищають від підвищених температур перед укладанням. З ними ваші чубчика будуть здоровими і повними блиску протягом декількох тижнів. Така зачіска пом’якшує різкі риси і рекомендується для жінок з квадратною формою обличчя.

Стрижка волосся півколом на коротке волосся

Якщо ви вирішили підстригти півколом короткі пасма, то варто звернути увагу на стрижки типу «паж». У цієї зачіски пасма ледь досягають підборіддя і підстрижені півколом так, що злегка загинаються всередину. Такі класичні зачіски носили Марлен Дітріх, Грета Гарбо і Бріджит Бардо. Ця смілива стрижка півколом нагадує зачіски пажів зброєносців в середньовіччі. Сьогодні у нас є багато варіантів цього типу зачіски, які фантазія перукарів-стилістів підбирає під кожен тип особи і у відповідності з модними тенденціями.

Зі зрозумілих причин, сучасна версія стилізації волосся змінилася і, безумовно, виглядає по-іншому, вона не є точною копією свого попередника з далекого минулого. У цій стрижці волосся стрижуться ззаду до потилиці, поступово переходячи до лиця і утворюючи півколо з відносно довгим чубом. Варіанти зачіски можуть досить сильно відрізнятися один від одного, наприклад, по довжині між краєм і рештою волосся.

Кому йдуть такі стрижки?

Якщо стрижка кінців пасм виконана на довге волосся, то тут немає обмежень по формі обличчя, так як класичні довгі волосся йдуть всім жінкам, до типу обличчя варто підібрати лише чубчик. Якщо у жінки великий лоб, то варто трохи прикрити його чубчиком, гострі риси обличчя згладить чубчик півколом, квадратному особі підійде чубчик з филировкой.

Стрижка півколом на короткі волосся не рекомендується дівчатам з круглим обличчям, така зачіска ще більше підкреслить цю форму.

Вибираючи зачіску, варто проконсультуватися зі стилістом, який допоможе правильно підібрати стрижку під форму вашого обличчя, щоб підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Довгі або короткі волосся повинні бути ретельно доглянуті, посекшиеся кінчики краще відразу обрізати, слід також уникати агресивних фарб, щоб підтримувати здоровий вигляд локонів.

Використовуйте спеціальні засоби для відновлення у випадку, якщо ваші пасма пошкоджені невдалим фарбуванням або палючими променями сонця після літнього відпочинку. Крім того, при виборі стрижки обов’язково треба враховувати стан волосся і можливість їх швидкого укладання в домашніх умовах.

Залишити коментар