Стрижка «лисячий хвіст» на довге волосся, середнє і коротке

Відомо, що лисиці бувають руді, червоні, чорно-бурі і навіть сиве. Відповідно, «лисячий хвіст» – стрижка з чубком або без неї, яка однаково успішно підійде всім: шатенкам, брюнеткам, блондинкам, власницям мелірованого волосся. Обмеження «по масті» і по довжині мінімальні.

Стрижка «лисячий хвіст» на довге волосся

Якщо ваші волосся покривають лопатки, будь вони прямі, кучеряве, хвилясте – вам підійде ця стрижка.

Схема виходить длинноватой, але всі операції досить прості:

 • розпустіть волосся і ретельно розправте їх гребінцем;
 • перекиньте на груди через праве плече і знову розчешіть;
 • самі довгі пасма укоротіть ножицями на 1,5-2 см;
 • ті ж процедури (розчісування і укорочення) проробіть, перекинувши волосся через ліве плече;
 • розпустіть по спині і розчешіть волосся;
 • за допомогою дзеркала перевірте результат;
 • за необхідності повторіть укорочення ліворуч або праворуч.

Можна зібрати волосся в пучок в точці, де потилицю переходить в тім’я. Надійно зафіксуйте гумкою, укоротіть самі довгі пасма на 1-2 див.

Якщо хвіст вийшов недостатньо V-подібним, то доведеться повторити всі операції. Головне, не поспішати і ретельно прочісувати локони перед укорочуванням. Не варто відрізати за один раз більше 1,5-2 сантиметрів.

Варто врахувати невеликі поправки на структуру і колір волосся. М’які, шовковисті пасма дозволяють сформувати чіткий трикутник гострим кутом вниз (горезвісний V-подібний вигляд). Для цього знадобляться звичайні не профільовані ножиці, трохи досвіду і натхнення.

Жорстка, неслухняна шевелюра зажадає більше старань, спеціального профілюючого інструменту, пом’якшуючих матеріалів. В крайньому випадку, необхідно змочити водою. Темний колір можна вдало доповнити «пір’їнками» світлого кольору, як у чорно-бурої лисиці.

Ослаблені, занадто м’які локони форматуються до V-подібного стану шляхом багаторівневої градуювання. Виконується досить складно, так що без фахівця або понятливого асистента не обійтися.

Можете зібрати волосся в пучок на зразок кінського хвоста, а щоб додати йому лисячого виду, слід застосувати мус для укладання і укласти феном, просуваючись від коренів до кінчиків. Незайвим буде і фіксуючий лак.

Можна зімпровізувати з забарвленням кінчика в більш світлий колір (для шатенок) або з меланжем (для брюнеток). При стрижці за складною схемою багаторівневої градуювання повністю готовий об’ємний 3D-хвіст буде мати особливо пікантну «лису» форму.

Комбінація з косою або перетворення в неї всього хвоста теж зажадає додаткових прийомів. Зокрема, починати плетіння необхідно з самих коротких пасом, а довгі доведеться залишити розпущеним сантиметрів на десять.

Втім, і тут можливі варіанти, але, будьте впевнені, що вільний хвостик доповнить косу вдало. Покладайтеся на свій смак і не бійтеся експериментувати.

Теорія і практика стрижки «лисячий хвіст» на середні волосся

Середній вважається довжина волосся до середини лопаток або 25-30 див. В такому випадку схема підгонки кінчиків по довжині буде аналогічною «длинноволосому» варіанту, а техніка – цілком доступною для виконання своїми силами.

«Стрижка лисячий хвіст. Схема» виглядає досить просто, особливо для тих, хто має досвід. При деякому старанні освоїти техніку «форматування» волосся по всій довжині цілком реально.

Просто постарайтеся, і все вийде, особливо, коли є сильне бажання освіжити свій імідж.

Якщо результат виявиться не той, що ви бажали, то є кілька способів вирішення ситуації:

 • зверніться за допомогою до більш досвідченому людині;
 • укладіть сховайте вашу невдачу під капелюшком, косинкою, хусткою;
 • укоротіть локони до рівня, що дозволяє зробити стильну зачіску.

У будь-якому випадку, пам’ятайте головне – волосся відросте. Не варто сильно переживати через поганий зачіски. Середня швидкість росту здорового волосся становить 2 сантиметри в місяць. Якщо немає бажання чекати, то існує ще один варіант.

Стрижка «лисячий хвіст» на коротке волосся

При довжині «до комірця» або до плечей V-подібний формат дозволяє надати волоссю стильний вигляд, а іміджу – додатковий шарм.

При такому ось «короткометражному» варіанті стрижка «лисячий хвіст» свої недоліки показує лише в тому сенсі, що самостійно виконати її зможе тільки дуже досвідчена майстриня.

А в цілому, і самий короткий хвостик успішно продемонструє свій стильний V-подібний формат.

Укорочений варіант виручить, коли не вийшла стрижка «лисячий хвіст» на середні волосся і довелося відрізати ділянку з дефектами. Або в тому випадку, коли доведеться видалити неабияк посічені, невдало забарвлені або «палені» кінчики.

Техніка стрижки «лисячий хвіст» при короткому волоссі складна в тому сенсі, що стригти своїми руками доведеться на дотик і по натхненню.

Подумайте, може бути, краще довіритися професіоналу?

На завершення

Зачіска вдало підкреслює шию. Короткий варіант або зібрані в акуратний хвіст довгі волосся виглядають однаково стильно.

Всі достоїнства фігури «хвостата» зачіска особливо вдало доповнить, коли на вас надітий:

 • вечірній наряд з відкритою спиною,
 • літній сарафан,
 • купальник.

Ніякої хутро не прикрасить вас краще, ніж своя пишна коса, яка демонструє ваш смак, життєвий тонус і жіночий шарм.

Залишити коментар