Стрілки для очей з навислими повіками

Кожна жінка індивідуальна і прекрасна по-своєму. У всіх з нас різна форма губ, унікальний розріз очей і посадка вік, різна фігура і шкіра. Найбільша помилка – вважати дані нам особливості недоліками. Це стосується і нависло на око століття: його власниці часто сприймають цю родзинку як вада.

Деякі дівчата впевнені, що стрілки для очей з навислими століттями протипоказані. Вони аргументують це тим, що лінія підкреслить такий недолік. Насправді це далеко не так – у цьому можна переконатися, подивившись на фотографії актрис і моделей. У Наталії Водянової, Періс Хілтон навислі повіки, що не заважає їм використовувати мейк-ап навіть з яскравими стрілками. У чому ж їх секрет? Для того щоб зробити гарні стрілки для очей з навислими століттями, при цьому не підкреслюючи такий невиграшну їх особливості, необхідно внести деякі корективи в класичний макіяж очей.

Основні правила

Малювання стрілок на навис столітті може здійснюватися кількома способами; можливе використання різних кольорів і засобів декоративної косметики. Однак дуже бажано дотримувати наступні правила:

 • лінії повинні бути великими, яскравими, на нерухомій частині століття доповнюватися димчастим фоном з тіней. Якщо намалювати тонку стрілку, то може з’явитися ефект складок на повіках;
 • підведення використовувати не варто: висока ймовірність розмазування;
 • ідеальні засоби — твердий олівець і темні тіні (матові);
 • бажано дотримуватися плавність лінії. При цьому вона повинна бути рівною (перед промальовуванням в ідеалі бажано заточити олівець);
 • зображати стрілки треба з відкритими очима.

Інструкція

Розглянемо оптимальний варіант промальовування стрілок на навислих століттях. Що потрібно:

 • база для макіяжу очей;
 • олівець (класичний варіант – чорний, можна взяти сірий або коричневий);
 • тіні під колір олівця (без великих блискіток);
 • більш світлі тіні (на один відтінок);
 • туш для вій.

Етапи:

 1. На повіки наносимо базу — без неї красиві і акуратні стрілки не вийдуть. Основа під макіяж запобігає скачуванню тіней, збільшує стійкість нанесеній лінії, робить її більш чіткою.
 2. Беремо тонкий пензлик зі скошеним краєм, наносимо на неї чорні (або темно-коричневі – в залежності від того, яким віддаємо перевагу, але завжди темні) тіні, формуючи кінчик майбутньої стрілки. В ідеалі він буде збігатися з лінією, що продовжує кордон нижнього століття. В процесі нанесення штрих ніяких пунктирів не залишаємо, наносимо лінію чітко, в тому числі по всім складочками століття. Щоб перевірити, суцільна риса, закриваємо очей і дивимося – якщо незафарбовані проміжки є, їх акуратно замальовуємо. У результаті повинна вийти гарна рівна лінія.
 3. За допомогою олівця обробляємо кордон нашого проблемного століття. Тут важливий ще й такий фактор, як розріз очей і їх розташування. При близькій посадці лінію варто проводити не від внутрішнього кута ока, а з місця, де починають рости вії. Макіяж для азіатських очей з навислими століттями вимагає прорисовывания невеликий стрілки, яка не повинна виходити за лінію зростання вій (інакше візуально вони стануть ще більш вузькими). Якщо є сумніви в тому, що стрілка вийде нерівною, можна нанести перші штрихи, використовуючи тіні, і тільки потім поверх начерку пускати в хід олівець.
 4. Тепер з’єднуємо те, що намалювали за пунктами 2 і 3, — хвостик з межею верхнього століття. При цьому дивимося тільки вперед, не закриваємо очі. Нічого страшного, якщо десь утворився залом (наприклад, лінії не співпали) – це легко виправити за допомогою тіней. На те, як виглядає наша стрілочка (рівна вона чи ні), дивимося при відкритому оці.
 5. Після цього ми його закриваємо, розтушовуємо отриману стрілку, робимо лінію максимально рівною.
 6. Найближчий до носа кут ока розтушовуємо (використовуємо світлі тіні).
 7. Кордон нижнього століття теж профарбовуємо, використовуючи олівець.
 8. Завивати вії щипчиками, наносимо туш (можна 2 рази).
 9. Беремо більш світлі тіні і наносимо їх на складочку, розташовану на верхньому столітті. Для цього зручно використовувати ватяну паличку.
 10. Завершальний етап ідеальної стрілки – беремо ватяну паличку, змочену в рідині для демакіяжу, робимо лінію рівною, пройшовшись по зовнішньому краю.

Стрілки на очах на навислі повіки повинні бути достатньо широкими, без чітких меж.

Яким повинен бути макіяж очей?

Як намалювати красиві стрілки, ми з’ясували. Приємна новина: це було найскладніше, залишилося тільки доповнити образ іншими елементами гарного макіяжу. Ось кілька секретів нанесення косметики при столітті з такою будовою:

 • варто виділити брови. Окреслені і темні, вони відвернуть погляд від повік та очей. Для цього вибираємо олівець, відповідний за кольором, і акуратно промальовуємо лінії, після чого розтушовуємо.
 • Для того щоб пофарбувати верхні повіки, використовуємо декілька видів тіней, що відрізняються за відтінку. Темні використовуємо для зовнішнього кута століття, світлі – для внутрішнього. Проміжний відтінок наносимо на середину. Занадто яскраві кольори не використовуємо, уникаємо контрастів (вони підкреслять недоліки). Віддаємо перевагу тіням одного кольору, але різних відтінків.
 • Обробляємо нижню повіку. Для цього підбиваємо його середнім відтінком, розтушовуємо. Ніяких чітких ліній – це основний принцип макіяжу.

Дотримуючись нескладних правил, можна не тільки приховати «надлишки», але і додати погляду загадковість і виразність. Макіяж для очей з навислими століттями покроково зручно робити з фото. З практикою прийде професіоналізм, тому вдосконалюємося і з кожним днем стаємо все красивіше! І пам’ятаємо, що у нас немає недоліків – є тільки особливості і родзинки.

Залишити коментар