Стрейчинг для схуднення: гнучкість і підтягнутість

Стрейчинг являє собою одну з різновидів фітнесу. Основною метою таких фізичних вправ є розтяжка м’язів, розвиток гнучкості і витривалості. Жінки, які обрали стрейчинг, повинні розуміти, що силового навантаження вони фактично не отримають, відповідно збільшення м’язової маси відбуватися практично не буде.

Як і всякі фізичні вправи, стрейчинг може сприяти схудненню, так як є активною дією.

За допомогою стрейчинг можна підтягнути м’язи, від чого тіло буде виглядати більш підтягнутим, хода і рухи стануть пластичними. Також заняття цим видом фітнесу допоможе вирівняти поставу, так як багато позицій комплексу вправ спрямовані на хребет.

Стрейчинг це свого роду гімнастика, тому не варто засмучуватися, якщо які-небудь вправи спочатку не виходять. Трохи практики, стабільних занять і вже через пару місяців ви відчуєте результат.

Як правильно займатися стрейчингом

Перед тим як зайнятися розтяжкою, необхідно виконати розминку. Вправи для розминки усім знайомі з уроків фізкультури, ось тільки під улюблену музику робити їх в домашніх умовах або у спортклубі набагато цікавіше. Не лінуйтеся і не хитрите, добре розігріті м’язи будуть набагато легше реагувати на вправи для розтяжки м’язів.

Взагалі, всі вправи стрейчинг проходять повільно і не поспішаючи під приємну небыструю мелодію. На заняттях з стрейчингу під час вправ необхідно правильно і спокійно дихати. Ставитеся до занять як до своєрідного релаксу, адже після них дійсно підвищується настрій, з’являється легкість у всьому тілі.

Кожну вправу необхідно виконувати обережно, щоб ненароком не нашкодити собі. Розслабтеся, прийміть позу і утримуйте її до 60 секунд. По можливості намагайтеся поступово ще більше потягнутися. Запам’ятайте! В розслабленому стані м’язи тягнуться набагато краще, ніж у напруженому.

Після вправ прийміть контрастний душ і втирайте в шкіру масло для тіла. На наступний день ви відчуєте, як в м’язах збільшується кількість молочної кислоти. Виражатися це буде в больових відчуттях при рухах. Це нормально і навіть добре. Щоб неприємні відчуття пройшли швидше, можна зробити легку зарядку або пробіжку.

Пийте більше води під час тренування. Після комплексу вправ краще випити сольовий розчин, наприклад, склянка мінеральної води.

Комплекс вправ бажано міняти час від часу, кількість тренувань повинно бути мінімум два рази на тиждень. Тільки такий режим буде ефективним і помітний.

Користь стрейчинг для схуднення

Призначений чи стрейчинг для схуднення? Чи можна за допомогою такого спортивного комплексу скинути зайву вагу? Чи є користь від цих занять для повних людей?

Під час вправ у тканинах м’язів збільшується приплив крові, прискорюється її циркуляція. М’язи починають зміцнюватися і збільшуватися, виганяти жирові клітини. Нажаль, за допомогою тільки одного стрейчинг позбавитися від зайвої ваги неможливо, особливо коли мова йде про великі обсяги тіла.

Заняття таким видом фітнесу зробить фігуру більш гнучкою, підтягне її силует.

Оптимальним рішенням стане поєднання стрейчинг з такими речами:

  • правильне харчування;
  • дієта;
  • рясне пиття;
  • активний спосіб життя.

До останнього пункту можна віднести танці, спортивні ігри.

Необов’язково потіти кілька годин на біговій доріжці, просто можна проводити танці під улюблені музичні композиції.

Запам’ятайте, стрейчинг – це лише одні з інструментів для створення тіла своєї мрії. Займаючись їм одним, скинути зайву вагу практично неможливо.

Однак якщо ви вибрали стрейчинг та його відвідування вас радує, то просто отримуйте задоволення від занять і ваша зовнішність відповісти вам з вдячністю.

Залишити коментар