Стильні стрижки для волосся середньої довжини

На що сподівається кожна жінка, яка планує похід в перукарню? Звичайно ж, що її волосся буквально зміняться, і неслухняні пасма вляжуться в красиву, стильну, практичну і незвичайну стрижку.

І добре, щоб ця сама зачіска, з якою доведеться ходити не один місяць поспіль, ще й підходила б до типу обличчя, манери вдягатися, та й стилю життя в цілому.

Природно, одночасно виконати всі ці вимоги може не кожен майстер, що автоматично зобов’язує збирати потрібну суму коштів на досвідченого фахівця з значним шлейфом позитивних відгуків.

Але, як би це сумно не звучало, і він теж не Бог, і не вміє читати ваші думки і вгадувати таємні бажання.

А тому, щоб не випробувати чергове розчарування, заздалегідь вивчіть самі стильні стрижки, добре «лягають» на середні волосся, визначитеся з оптимальним варіантом, і на рівних поговоріть з майстром. Ми впевнені, що ви знайдете спільну мову, і разом зможете зробити з волосся справжній витвір мистецтва.

Що актуально в нинішньому сезоні?

Самий тренд – це лоб, не закритий чубчиком, прямий проділ і гладко зачесане волосся, зафіксовані мінімальною кількістю лаку. Недбалість – головна умова модної стрижки, і щоб її досягти, достатньо зачесати волосся за вуха, прикрити ними обидві сторони особи або просто розчесати руками. Не бійтеся бунтарського образу, укладок в стилі гранж, показною зухвалості і навмисною сміливості.

Середню довжину волосся обирають як бізнес-леді, так і домогосподарки, відчайдушні модниці, і ті, хто відвідує перукарню від випадку до випадку. Чому вона так популярна? Відповідь проста: у них поєднується можливість коригувати природні абриси особи, універсальність, жіночність, елегантність і інші поняття, що визначають жінку як представницю прекрасної статі.

Каскад

У нинішньому році каскадна стрижка стала справжнім порятунком, адже вона підходить для будь-якого типажу особи, добре лягає на ослаблені і тонкі пасма, а в компанії з вміло зробленим мелірування і зовсім дає візуальний ефект приголомшливого обсягу.

Стильні каскадні стрижки на середні волосся можуть виконуватися в техніці градуйованого каре, яке швидко піддається укладці, добре тримає задану форму, і робить свою володарку ніжною та жіночною. Каскад, боб і каре є прекрасною основою для асиметричних повсякденних зачісок, контури яких можуть бути рваними або, навпаки, зухвало чіткими та строгими.

Маючи середню довжину пасом, можна нескінченно довго експериментувати зі своїм образом, оскільки в перукарському мистецтві існує чимало варіацій на тему драбинок, боб, каре і каскаду. Головне – це не втрачати з уваги риси обличчя і його форму в цілому.

Боб і каре: що вибрати?

Обидві ці модні стрижки користуються своєю затребуваністю, тоді як їх принципова відмінність полягає лише в присутності/відсутності чубчика: у бобі її немає, а в каре – є. В принципі, можна вже не морочитися з цього приводу, оскільки майстри навчилися міксувати обидві техніки, і винайшли повсякденне зачіску під назвою «боб-каре». Її звичайно роблять з таким розрахунком, передні пасма залишалися видовженими, повторюючи лінії скул. Тоді чубчик виходить рівною, густий і гладкою, закривала брови, або доходила мінімум до середини чола.

Модна і стильна стрижка каре добре лягає на середні волосся, і допомагає відвернути увагу від повних щік, короткою і масивній шиї, грубих ліній скул і широковатого особи.

Якщо ви не належите до прихильницям укладальних засобів і багатогодинного використання фена/браша/бігуді та інших пристосувань, модна рвана варіація на тему каре або боб, що полегшить вам життя. Особливо якщо в образі буде присутній ще і чубчик. До слова буде сказано, її наявну довжину можна обігравати як завгодно: робити косою, ступеневої, пускати дугою, робити короткою і «рвати» до неможливості.

Визначаючись з остаточним варіантом, запам’ятайте:

  • Коса стильна зачіска допомагає візуально зрівноважити занадто масивну нижню частину обличчя;
  • Стильні модні стрижки на середні волосся з кинутої набік чубом призначені для власниць хвилястою шевелюрою, тоді як іншим краще зупинитися на ідеально прямому обрамленні чола;
  • Щоб скинути кілька років, робіть чубок максимально короткою.

Драбинки і каскади

Каскадні жіночі зачіски називаються так через особливої техніки обробки пасм, які плавно переходять з коротких до довгих, і добре підкреслюють природні гідності особи. У нинішньому сезоні найстильніші каскади — це стрижки звичайного, градуйованого та подвійного плану, обов’язково з чубчиками і не вимагають довгої та кропіткої укладання.

Якщо більш детально говорити про каскаді на середні локони, то не рекомендується занадто вкорочувати волосся на маківці, інакше вони будуть неодмінно хаотично стирчати. Цей же порада стосується потиличної частини: які б модні тенденції не змушували вас зробити її максимально короткою, пам’ятайте, укладання зачіски буде займати багато часу, що дуже не зручно, особливо з ранку.

Стильні стрижки в техніці «градуйований каскад» прекрасно лягають на середні і важкі волосся. Вона дає можливість добитися красивого обрамлення особи, полегшує укладання і візуально зменшує масивне підборіддя або ніс. Вибираючи подібну зачіску, врахуйте, що відрощувати пасма заново доведеться дуже довго, оскільки довжина їх буде істотно відрізнятися.

Як самостійно підібрати собі образ?

Щоб відвідування перукарні перевершило всі ваші найсильніші бажання і надії, не полінуйтеся до нього підготуватися. Сядьте перед дзеркалом, приберіть волосся від обличчя, і змалюйте його контури олівцем для брів, наприклад. Так ви дізнаєтеся точну форму свого обличчя, і зможете вибрати ідеальну зачіску.

Наприклад:

  • овал лояльний до будь-яких експериментів;
  • коло не терпить чілок, зате прекрасно сприймає класичний боб;
  • квадрат вимагає асиметричних хвилястих зачісок;
  • трикутник створений для проріджених чілок і косих проділів, але ніяк не для гладких і прилизаних стрижок.

Стильні жіночі стрижки, добре лягають на середню довжину волосся, різноманітні, цікаві й універсальні.

Правильно підібрані, вони полегшують життя жінки, роблять її красивою в будь-яких ситуаціях, не потребують ретельного догляду, і дарують позитивні емоції з першої ж хвилини. Будьте чарівні!

Залишити коментар