Спокусливий шоколад – модна тенденція фарбування волосся

Соковитий колір помади, інтенсивний макіяж очей і волосся шоколадними хвилями спадають на плечі – образ, надає апетитність зовнішності молоденьких дівчат і зрілих жінок, що стежать за останніми тенденціями моди.

Натуральність колірної гами, використовуваної при створенні власного стилю – тренд цього сезону.

Відтінки панелі шоколадного кольору волосся настільки різноманітні, що визначитися з відповідною під індивідуальний тип зовнішності фарбою не становить праці. Палітра шоколадних тонів має широкий діапазон, що дозволяє виглядати модно і сучасно практично всім. Світлі тони, додадуть свіжість, а темні – яскравість образу сучасної незалежної жінки. Прекрасним власницям південних рис обличчя темні шоколадні відтінки кольору волосся додадуть природність, а більш світлі тони, наприклад, молочні, відмінно прикрасять північний тип білошкірих красунь.

Вибираємо шоколадні відтінки

Перед тим як приступити до фарбування волосся, треба врахувати деякі нюанси, пов’язані з особливостями фарби для волосся шоколадних відтінків. Кращий результат, максимально передає тон обраного кольору, дає фарба, нанесена на світлі або русяве волосся. Вже забарвлені або знебарвлені пасма можуть дати непередбачуваний ефект. Тому для досягнення найкращого результату, рекомендується звертатися до професійних перукарів, фахівцям з фарбування.

Гіркий шоколад

Тільки професійні фарби для волосся з відтінками шоколаду можуть передати інтенсивність кольору. Дешеві фарби і народні засоби не в змозі цього зробити. Фарба з відтінком гіркого шоколаду особливо виграшно виглядає на жінках з темною, засмаглою шкірою, володаркою зелених чи карих очей. Створюваний образ передбачає яскравий макіяж з виразно підкреслені губами, а також бровами і віями в тон забарвлених пасм. Це образ сильної чуттєвої натури, що володіє такою, що запам’ятовується зовнішністю і глибоким інтелектом.

Молочний шоколад

Блакитнооким блондинкам зі світлою шкірою, зважилися змінити імідж «білявої бестії» на стиль «томної шатенки» підійде найпоширеніший колір волосся в цьому сезоні серед жінок північного типу – молочний шоколад.

Ніжний, затишний образ добре запам’ятовується і створює приємне враження з першого погляду. Особливо шоколадні молочні відтінки фарби популярні серед молоді.

Блиск для губ і коричневі тіні додадуть завершеність образу душевної милої дівчини, впевненою в собі.

Шоколадна карамель

Оригінальне поєднання рудого і шоколадного відтінків здатна розставити нові акценти у зовнішності, створити імідж закоханої, турботливою, що вважає за краще проводити час зі своєю сім’єю жінки. Відтінки фарби будуть яскравіше грати, якщо їх підкреслити за допомогою більш світлих пасм. Для цього ідеально підійде хна, що дає природний, так само як шоколадна карамель, відтінок. Це поєднання ідеально виглядає на натуральних брюнетках, прийняли рішення оновити свій вигляд. Карі очі і смаглява шкіра додадуть нового образу закінченість і досконалість.

Світлий шоколад

Красиві пасма з відтінками світлого шоколаду, наближеному до бежевою, майже кремовою тональності, відмінно поєднуються з пшеничними і світлими локонами. Дівчата з північним типом шкіри можуть сміливо використовувати цей колір, не побоюючись, що він їм не підійде. Серед дівчат північних європейських країн і володіють слов’янським типом зовнішності світлий шоколад користується найбільшою популярністю. Він прекрасно підкреслює їх індивідуальність, силу духу і цілеспрямованість, при цьому зберігаючи ніжну жіночність їх натури.

Темний шоколад

Насичений красивий шоколадний відтінок волосся з теплими коричневими відливами чудово виглядає в контрасті зі світлим типом шкіри обличчя. Однак, володіючи певною універсальністю, він також вигідно підкреслює привабливість смаглявих красунь. Ця фарба ідеально годиться для експериментів із зовнішністю, так як підходить практично всім. Яскравий образ, який народжується, завдяки теплому кольору, добре виглядає з макіяжем, що передбачає яскраво нафарбовані очі і легкий блиск губ. Такий стиль підходить як для ділових зустрічей, так і для вечірнього променаду.

Вогненний шоколад

Зухвалий зовнішній вигляд, створюваний цим впадає в очі відтінком шоколадного кольору створює імідж фатальної жінки, з іронією і гумором ставиться до життя.

Рудий відлив цікаво виглядає на загальному темному тлі і доповнює образ загадкової, що володіє якоюсь таємницею жінки.

Посиленого ефекту можна домогтися, офарбивши окремі пасма хною волосся з відтінками шоколадного кольору, яка є в більшості косметичних магазинів або в каталогах відомих виробників фарби для волосся.

Настрій і самопочуття жінки, багато в чому, залежить від того, як вона сприймає себе з боку.

Нова зачіска, одяг, прикраси, аксесуари та подарунки здатні піднімати й утримувати гарний настрій. А ще психологи вважають, що щасливі, добре виглядають люди здатні позитивно впливати на оточуючих.

Пофарбувавши волосся в один із запропонованих відтінків шоколадного кольору, жінки починають відчувати себе впевненіше і краще. Це пов’язано з ендорфінами – «гормонами радості», які виробляються від свіжих вражень, відчуття власної важливості. А також, їх викид, як стверджують науковці, відбувається, коли людина їсть шоколад.

Модний приємний колір волосся, на підсвідомому рівні асоціюючись з цієї солодкістю, викликає синтез гормону щастя в організмі людини. Тому, маючи такий привабливий колір волосся, багато дівчат відчувають себе впевненіше і рівніше у спілкуванні, легко знаходять собі пару.

Додавши в своє життя трохи шоколаду, ви зробите навколишній світ трохи кращим, а людей добрішими!

Залишити коментар