Спідниця чотирьохклинка – викрійки, моделі, як зшити

Спідниця – це такий предмет гардеробу, який дозволяє створювати масу цікавих образів, відображати настрій жінки, і навіть її соціальну позицію. Самим простим, і в той же час популярним фасоном, досі вважається спідниця четырехклинка, що складається з 4-х конусоподібних тканинних фрагментів. У неї досить своєрідна форма, оскільки готовий виріб дуже сильно обхоплює талію, зате сильно розширюється у нижній частині.

Початківців модисток нехай радує той факт, що побудова викрійки для їх першою в житті спідниці-четырехклинки виявиться простим заняттям: потрібно тільки визначитися з обхватом талії, і довжиною одежинки в цілому.

Кому допустимо носити?

У цій моделі є одна особливість, яка полягає в її універсальності.

Четырехклинка може стати прикрасою літньої та молодої жінки, сховати занадто вузькі стегна, підкреслити талію, врівноважити занадто широку плечову лінію і згладити крутизну стегон, якщо мова йде про повненькою власниці.

Чимале значення має довжина викрійки майбутнього виробу. Коротка, вона привертає погляди сильної статі до струнким жіночим ніжкам, до колін або нижче – годиться на ділові та офіційні заходи, ну а довга – витягує силует, додає йому сексуальності, свободи, комфортності і легкість одночасно.

Викрійка такої спідниці може стати базою для створення одягу на кокетці, особливо підходящої повненьким жінкам і тим, у кого фігура асоціюється з пісочним годинником.

Якщо зшити нову спідницю-четырехклинку з тканини з поперечними смугами, то вона розширить фігуру, але прибере зростання, тоді як поздовжні лінії створюють абсолютно протилежні зорові метаморфози. Ну а тканина з косими лініями – це окрема розмова, оскільки готова обновка зробить фігурку витонченою і витонченою.

Але самий хітовий варіант – це шкіряна або дерматинове четырехклинка, з накладними кишеньками і притачным поясом. Її не треба прасувати, часто прати або боятися порвати/зім’яти, а тому зшити її – відмінна ідея, яку необхідно негайно втілювати в реальність.

Як зшити своїми руками?

Отже, побудова викрійки починається зі зняття замірів. Виміряти слід довжину вироби, окружність талії і стегон, на підставі яких і будується малюнок одного клина. Як ви вже розумієте, всього їх буде чотири, вони абсолютно ідентичні, а тому викрійка буде всього одна. Лінія талії для одного клина розраховується так: весь завмер цієї частини тіла ділиться на 4 (кількість клинців). Точно так само потрібно вчинити і з лінією стегон: загальна окружність ділиться на 4. Довжина вибирається довільна, про її значення і доречності написано вище.

Як тільки викрійка саморобної спідниці-четырехклинки буде намальована, починайте виконувати таку послідовність дій:

  • Розташуйте клин на тканини так, щоб використовувати матерію економно. По суті, його потрібно окреслювати в шаховому порядку, по черзі перевертаючи викрійку то вниз, то вгору;
  • Пояс, будь то він на гумці або притачной, криється тільки за пайовою ниткам. Довжину його слід збільшити на 8 см, зробивши більшою окружність талії, а ширину вибрати залежно від своїх смакових переваг;
  • Потім потрібно зшити спідницю, тобто, сточити боки всіх клинів, не забувши залишити недошита місце на задньому шві, у який буде вставлятися блискавка-застібка;
  • Притачной пояс приєднується наступним чином: своєї лицьовою стороною він прикладається до зовнішньої сторони майбутньої спідниці, притачивается, шов зрізається максимально близько до утвореної сходинці, а всі припуски заутюживаются. Потім його залишиться відвернути навиворіт, приметать, відстрочити з особи так, щоб вийшло підхопити підігнутий припуск, залишений з виворітного боку.

Аналогічним чином шиється спідниця-четырехклинка, а також виріб, що складається з шести, і навіть восьми клинів, на гумці, звичайному притачному поясі.

Так само робиться викрійка для дитячого аналога, який має мінімальну довжину.

З чим носити?

Існуючі моделі саморобних спідниць-четырехклинок відрізняються тільки своєю довжиною.

Вона вільно варіює від сміливого міні, до романтичного максі, улюбленого жінками, які цінують комфорт і впевненість у собі.

В залежності від того, з якою метою виготовлено виріб, чи буде воно приховувати або, навпаки, підкреслювати, обсяг талії, повноту/худорлявість ніг або обсяг стегон, носити його допустимо буквально з усім тим, що вже є в гардеробі.

Четырехклинка відмінно виглядає з красивими блузками і пуловерами, заправленими всередину або вільно спадаючими зверху, укороченою курткою, хутряними жилетами і кофтинами на гудзиках.

Із взуття – виключно каблук, ніяких танкеток або платформ. З такою спідницею прийнято носити туфлі, ботильйони, чоботи-панчохи і просто чобітки, але тільки на підборах, тонкому або середньої товщини. Якщо дозволяє зростання, доповнюйте образ балетками, але не захоплюйтеся, оскільки звичне зручність вкраде ту сексапільність, яку дарує спідниця подібного фасону.

Найсміливіші модниці рекомендують поєднувати четырехклинку з матовими щільними колготами яскравого або приглушеного кольору, укороченими топами і водолазками «в облипку».

Що саме ви одягнете? Все залежить від вашого відчуття смаку і такту, оскільки така спідниця готова до будь-яких експериментів. Стильних і яскравих вам образів!

Залишити коментар