Спати головою на північ – чи можна, чи потрібно і чому

Міцний і здоровий сон – це одна з найбільш значущих складових життя будь-якої людини. Тільки хороший і повноцінний відпочинок сприяє швидкому відновленню фізичних і емоційних сил.

Наука про гармонію – фен-шуй стверджує, що правильний напрямок ліжка безпосередньо впливає на якість вашого сну.

Загальні тенденції

Фен-шуй підходить до питання сну з двох сторін. В першу чергу, це загальні положення, які єдині для всіх.

Але, крім цього, враховуються індивідуальні особливості людини при прагненні створити гармонійну атмосферу в спальні і забезпечити собі здоровий сон.

Загальні положення говорять про те, що кожна сторона світла володіє своєю енергетикою. Змінюючи напрям сну в залежності від життєвих потреб або стану організму в даний момент, можна значно поліпшити якість життя, згідно з фен-шуй.

Чому потрібно спати головою на північ?

Сьогодні життя практично кожної людини пов’язана з щоденною суєтою, нескінченними турботами, завалами на роботі і проблемами в сім’ї. Природно, що такий спосіб життя зобов’язує людини забезпечити собі повноцінний відпочинок для відновлення душевної рівноваги і збереження спокійного стану. Щоб упорядкувати своє життя, зробити її більш спокійним і розміреним, треба розгорнути ліжко узголів’ям у бік півночі.

Фен-шуй рекомендує використовувати таке розташування спального місця подружжю, схильним до частого з’ясування стосунків. Крім того, енергетика північного напрямку благотворно позначається на здоров’ї.

Спати головою на схід

Схід – це саме та сторона, з якою сонце сходить щоранку. Воно приносить із собою сили для нових звершень.

Якщо раптом ви втомилися, не можете знайти в собі сили для зустрічі нового дня або просто виснажені морально або фізично, то треба розгорнути ліжко узголів’ям в східну сторону.

Енергетика висхідного сонця «заряджати» вас енергією і позитивом, щоб життя знову заграла яскравими фарбами.

Північно-східний сон

В цьому напрямку перетинаються енергетичні лінії півночі і сходу, привносив у ваше життя розміреність, ясність мислення в сукупності з упевненістю в успіху завтрашнього дня. Це напрямок рекомендується людям, нужденним у швидкому прийнятті важливого рішення, адже воно допоможе «розкласти по поличках» усі «за» і «проти» і дасть вам сили на правильні дії.

Північно-схід активує аналітичне мислення, тому ваш мозок буде працювати з подвоєною силою навіть уві сні, вирішуючи важливі завдання і знаходячи неординарні виходи з різних ситуацій. Однак сама якість вашого сну може погіршитися. Не рекомендується спати на північний схід людям, що страждають від безсоння, так і тривало розташування спального місця в цю сторону світла теж не буде корисним для організму. Не забувайте, що все добре в міру.

Для чого сплять головою на південь

З цієї сторони світу виходить потужна енергетика, яка впливає на успіх у справах. Саме тому головою на південь сплять у тому випадку, якщо потребують поліпшення матеріального стану.

Не варто сподіватися на те, що ви виграєте в лотерею або знайдете мільйони по дорозі до дому. Енергетика півдня працює інакше. Тільки наполеглива праця здатний повністю розкрити ваш потенціал на професійному терені і поправити фінансове становище.

Однак існує кілька винятків. Якщо ви надмірно вразливі або ранимі, то потужна південна енергетика тільки посилить ці сторони особистості, тому не варто вдаватися до таких заходів для виправлення ситуації. Крім того, південь допоможе вам тільки в тому випадку, якщо ви будете спати в повній самоті, так що сімейним людям цей спосіб теж не підходить.

У багатьох випадках фен-шуй говорить, що потрібно спати головою на північ, так як такий напрямок впорядкує думки у вашій голові і посприяє успіхів у роботі.

Південно-східний сон

Об’єднуючи два основних напрямки, південно-східна енергетика безпосередньо впливає на психологічний стан людини, буквально вливаючи в нього впевненість у собі і позитив.

Спати головою на південний схід рекомендується тим, хто знаходиться в складній психологічній ситуації, незадоволений собою або сумнівається у своїх силах. Південно-східний сон сприяє поліпшенню загального психічного самопочуття, підвищує самооцінку і допомагає позбавитися від безлічі комплексів.

Чи можна спати головою на захід?

У багатьох культурах вважається, що лягати спати в напрямку заходу не можна, так як захід сонця несе з собою захід життя, і негативна енергія забирає життєву силу людини. Фен-шуй дотримується іншої думки.

На заході, як правило, відбуваються самі загадкові, незвичайні і романтичні події. Саме тому, на думку фен-шуй, спати головою на захід потрібно в тому випадку, якщо ви хочете привнести в своє життя трохи романтики і творчого креативу.

Сон в напрямку південного заходу

Рекомендується тим особам, які схильні до необдуманих вчинків і частого прояву легковажності.

Складна змішана енергетика південного і західного напрямків додасть вашій підсвідомості практичності і змусить задуматися про те, які дійсно важливі речі в житті. Це напрямок вибирають ті, хто трохи заплутався в життєвих цілях і потребує впорядкованості своїх думок та емоцій.

Чому потрібно спати головою на північний захід?

Якщо ви страждаєте безсонням, то відповідь тут може бути тільки один – не тільки можна, але і потрібно! Приземлена енергія півночі і заходу робить ваш відпочинок спокійним і тривалим, активуючи при цьому лідерські якості особистості.

Цей напрямок також рекомендується для тих, кому належить важлива промову перед своїми підлеглими. Додаткова впевненість послужить відмінним підмогою для мотивації співробітників і гарантує успіх на складних переговорах.

Основні правила спокійного сну

Крім орієнтування узголів’я ліжка, дуже важливо, щоб обстановка спальні задовольняла хоча б мінімальним вимогам фен-шуй, які включають в себе наступні правила:

  • Не рекомендується спати так, щоб при сні ваші ноги дивилися на вхідні двері. Як відомо, ногами вперед з будинку виносять померлих людей, тому таке розташування під час сну залучає різні недуги;
  • Якщо на стелі знаходяться балки, то рекомендується спати між ними, а не під ними. Це не тільки убезпечить вас, але і збереже позитивну енергетику;
  • Не рекомендується ставити спальне місце таким чином, щоб вікно і двері перебували з протилежних сторін від нього назустріч один одному. Вважається, що енергетичні потоки «гуляють» по кімнаті саме по такій лінії, викликаючи занепокоєння сну і погані сновидіння.

Індивідуальний підхід

Згідно фен-шуй, у всіх є свій напрямок узголів’я ліжка, яке є найбільш сприятливим. Щоб дізнатися, як саме обставити свою спальню згідно з цим китайським вченням, потрібно спочатку обчислити свою цифру Гуа.

Зробити це можна таким чином:

  • Спочатку складаються 2 останні цифри року, в якому ви народилися. При цьому, якщо ви народилися в проміжку з початку року і до 4 лютого, то потрібно брати передує вашому рік народження;
  • Якщо в результаті складання вийшло не однозначне число, то складіть цифри;
  • Якщо ви представник чоловічої статі, який народився в XX столітті, то відніміть отриману цифру з 10, якщо ж ви народилися в XXI столітті, то відніміть отриману цифру 9. Якщо ви представниця жіночої статі, яка народилася в XX столітті, то до отриманої цифри додайте 5, в іншому випадку – 6;
  • Отримане значення і буде вашим числом Гуа. При цьому варто враховувати, що якщо число 5, то для чоловіків воно прирівнюється до 2, а для жінок – до 8.

Для кожного числа Гуа існує 8 напрямків, 4 з яких є сприятливими і 4 – несприятливими. Нижче представлена таблиця позитивних напрямків у відповідності з енергетикою, яку вони несуть.

Значення Гуа Загальне процвітання Здоров’я Любов і сім’я Розвиток особистості
1 ЮВ В Ю З
2 СВ З СЗ ЮЗ
3 Ю З ЮВ В
4 З Ю В ЮВ
6 З СВ ЮЗ СЗ
7 СЗ ЮЗ СВ З
8 ЮЗ СЗ З СВ
8 В ЮВ З Ю

Літерами позначені:

З – північ;

СВ – північно-схід;

У схід;

СПНС – південний схід;

Ю – південь;

ЮЗ – південно-захід;

З – захід;

СЗ – північно-захід.

Згідно з ученням фен-шуй, не варто очікувати того, що сон в якомусь певному напрямку кардинально і швидко змінить ваше життя. Ви самі будівельник своєї особистості, свого світу і оточення.

Сторони світу тільки заряджають вас різною енергетикою, яка допоможе в досягненні цілей, однак без праці, роботи над собою і стосунками з людьми ніяк не можна обійтися.

Залишити коментар