Смокі айс для зелених очей

Макіяж очей – один з важливих етапів нанесення декоративної косметики на обличчя. У цій справі мало тільки відмінної техніки — потрібно врахувати ще і природний відтінок райдужки. Вважається, що светлооким панночкам і дамам краще обмежуватися тушшю. Але ми готові розвіяти цей міф, розповівши про тонкощі технології виконання смокі айс для зелених очей.

2% магії

Люди з зеленим кольором очей на Землі зустрічаються дуже рідко: їх всього 2%. Недарма жінок з таким відтінком райдужки вважають особливими, майже чаклунками. Саме з цієї причини в епоху Середньовіччя багатьох зеленооких красунь спалювали на вогнищах. Сьогодні це схоже більше на страшні казки, а дівчата з смарагдовим відтінком очей намагаються як можна яскравіше виділити свою приголомшливу унікальність. Багато хто використовує для цього макіяж смокі айс саме для зелених очей. Покрокове фото всіх етапів нанесення косметики допоможе зробити його правильно, а значить, красиво.

Вибираємо зброя масового ураження

Smoky eyes в перекладі з англійської означає «димчасті очі»: темні тіні лягають, утворюючи м’який перехід у світлий відтінок. Щоб зробити кордон переходу гармонійної, нечіткою, візажисти рекомендують використовувати 3 кольори тіней. І вибір цієї важливої трійки – запорука красивих смокі айс. Дівчата з зеленими очима, як правило, світлошкірі, а це означає, що класичні чорні, темно-коричневі тони їм не підійдуть. Тіні повинні бути тим світліше, чим блідіше шкіра. Стилісти радять звернути увагу на палітру кольорів:

 • пурпура;
 • оливок;
 • золота;
 • молочного шоколаду.

2 техніки smoky eyes для зеленоглазок

Отже, поєднання вибрано, образ звабливих очей в думках намальований — залишилося дізнатися, як зробити чарівний смокі айс для зелених очей на практиці. Такий макіяж може бути виконаний у двох варіантах — для світлового дня і для урочистого вечора.

Легка імла

Для денного мейк-апу smoky eyes нам знадобляться тіні кольору густого шоколаду з молоком, світлої карамелі і вершково-білого тонів.

Інструкція:

 1. Першими штрихами маскують недоліки шкіри за допомогою тонального крему або пудри.
 2. На повіки наносимо базове покриття – відповідного відтінку бежеві тіні.
 3. Проводимо лінію вій олівцем коричневого кольору.
 4. На середину рухомий складки століття накладаємо карамельні тіні, на куточок з боку виска – шоколадні.
 5. Робимо краї.
 6. Куточок біля перенісся профарбовуємо білими тінями, робимо перехід до карамельним.
 7. Не забуваємо підвести брови твердим олівцем, максимально близьким до природного кольору.
 8. На вії наносимо об’ємну туш. Деякі візажисти рекомендують фарбувати вії спочатку подовжуючої тушшю, а вже потім нарощувати їх обсяг. Макіяж smoky eyes для світлого часу доби готовий.

Якщо має насичений день, і ви не впевнені, що тіні витримають таке випробування, то можна скористатися технікою нашарування відтінків на олівцеву основу.

Інструкція:

 1. Після нанесення тональної основи з допомогою олівця покриваємо повіку штрихами тілесного кольору. Стежимо за тим, щоб всі ділянки шкіри були фарбують.
 2. За допомогою пензлика розтушовуємо лінію.
 3. Далі накладаємо темні тіні на куточок з зовнішньої сторони, аплікатором стираємо кордони квітів.
 4. На третину рухомого складки з боку перенісся накладаємо тіні світлого тону, змішуємо з карандашным шаром.
 5. Добре профарбовують вії. Макіяж, який з честю витримає самий жаркий і насичений день, готовий.

Погляд, який зводить з розуму

Вечірній макіяж smoky eyes для зелених очей має ряд відмінностей від денного. Насамперед, це стосується вибору палітри тіней. Для особливих випадків відтінки можуть бути яскравіше, з перламутром або великими блискучими вкрапленнями. І, звичайно, манера нанесення теж дещо інша: косметика накладається більш інтенсивно.

Інструкція:

 1. На всі повіку наносимо базу.
 2. У лінії вій верхню повіку наносимо тіні світлого тону.
 3. Поглиблює цю лінію насиченим коричневим відтінком.
 4. Наслаиваем темні тіні так, щоб кордон між колірними рівнями стала непомітною.
 5. Верхній куточок опрацьовуємо темними тінями, розтушовуємо лінію кордону.
 6. Олівцем чорно-сірого кольору наводимо контур уздовж лінії, по якій ростуть вії.
 7. Дублюємо цей штрих тінями в тон.
 8. Висвітлюємо куточки очей біля перенісся, а зону під нижніми віями маскуємо консилером.
 9. Темними тінями проводимо лінію під нижніми віями від зовнішнього куточка до середини ока, добре розтушовуючи.
 10. Наносимо туш у кілька шарів. «Димчастий» макіяж готовий.

Маленькі секрети вражаючого образу

 • Якщо у вас великі, круглі очиці, то за допомогою підводки можна відвести лінію зовнішнього куточка до брови.
 • Для візуального збільшення очей слід ретельно нафарбувати вії біля зовнішнього куточка. Для вечірнього варіанту можна навіть використовувати накладні пучки вій.
 • Власницям вузьких очей краще відмовитися від фарбування олівцем внутрішнього куточка, так як цей прийом перетворить їх дзеркало душі в дві щілинки.
 • Якщо у вас форма очей з опущеним нижнім кутом, то тіні потрібно наносити широкими мазками аж до лінії брів.

Пам’ятайте питання модниці-секретарки з знаменитого фільму Рязанова: «Що відрізняє справжню жінку від просто жінки?» Але насправді таких відмінностей кілька, однією ходою не обійтися. І одне з найсильніших знарядь спокусниць – це очі, колір яких необхідно підкреслити. Власницям «малахітового погляду» зробити це допоможе техніка смокі айс для зелених очей – потрібно тільки грамотно вибрати відтінки.

Залишити коментар