Скільки калорій в морозиві, і яку кількість в день можна з’їсти?

Смак цього солодкого молочного ласощі знайомий всім нам з дитинства. І той, хто застав пору Радянського Союзу, напевно нарікає, що сьогоднішнє морозиво вже не так чудово, як раніше. Звичайно, всього кілька десятків років тому його рецептура контролювалася державними органами, а сьогодні споживач змушений купувати і їсти те, що виробник на свій розсуд вирішив покласти всередину продукту.

Змінилася і калорійність молочних ласощів і ті, хто стежить за своєю фігурою, хотіли б знати про це більше.

Енергетична цінність в залежності від виду

Існує велика кількість різних сортів морозива, і калорійність у них буде різною. Вся справа в складі продукту. У молочного морозива жирність досягає 4%, вершкового – 10%, а у пломбіру 15%. Відповідно, чим жирніше продукт, тим вища калорійність. Фруктове або ягідне морозиво не набере і 2% жиру в своєму складі. Скільки ж калорій в морозиві? У молочному всього 120-130 Ккал, крем-брюле на 10-20 Ккал більше. Повітряне морозиво суфле містить всього 115-125 калорій, а от всіма улюблений пломбір перевершив всі інші види і включає вже близько 230 Ккал.

Купуючи цю молочну заморожену солодкість в магазині, не можна на око визначити його енергетичну цінність. Адже сьогодні знайти пломбір або будь-який інший сорт в чистому вигляді практично неможливо.

Для залучення покупців виробники стали додавати в свій продукт додаткові інгредієнти:

  • сухофрукти;
  • сироп;
  • глазур;
  • ягоди
  • горішки;
  • шоколад.

Всі ці добавки істотно підвищують енергетичний потенціал ласощі. Крім того, не можна забувати про всілякі ароматизатори, барвники та консерванти, калорійність яких взагалі складно підрахувати.

Тому в різних сортах морозива вона різна. Скільки калорій міститься в ріжку-морозиво «Пломбір в шоколаді»?

Вже близько 270 ккал. Якщо плюс до цього будуть присутні і фруктові добавки, то можна сміливо накинути ще 10-20 одиниць. Звичайно, особи, що стежать за своєю вагою, не даремно хвилюються щодо цього калорійного ласощі: воно досить ситне і цілком здатне завдати шкоди фігурі, але тільки за умови, якщо людина буде вживати більше 3 штук в день.

Скільки можна їсти без шкоди фігурі

У день жінці потрібно близько 2000-2500 калорій, чоловікові приблизно на 1000 Ккал більше. Якщо продовжувати харчуватися звичним для себе способом, та ще й додати до свого добового раціону пару-трійку порцій холодних ласощів, через деякий час можна помітити, що фігура в районі талії, що розпливлася.

Але якщо дозволяти собі його лише зрідка – 2-3 рази в тиждень і рідше, то ніякої шкоди власними формами воно не принесе. Ви без остраху можете з’їсти порцію морозива в якості десерту після не дуже ситного обіду і не переживати з приводу власної зовнішності.

Але якщо проблема зайвої ваги постає надто гостро, і ви при складанні денного меню підраховуєте калорійність продуктів, то можете поступити так: прибрати з раціону продукт з аналогічною калорійністю і замінити його морозивом.

Таким чином, ви і зніміть стрес, розслабитеся і трохи відволіктися від насущних проблем, і шкоди своїй фігурі не принесете.

Врешті-решт, адже не тільки жир міститься в цьому ласощі. Воно багате надзвичайно необхідними організму амінокислотами, солями і вітамінами. Задоволення від його споживання незрівнянно ні з чим, особливо в жарку літню спеку.

Тому їжте собі на здоров’я, але пам’ятайте, що все добре в міру.

І це твердження стосується не тільки морозива, але й інших продуктів. До того ж ви завжди можете відмовитися від покупного ласощі і готувати його вдома самостійно з тих інгредієнтів, які ви вважаєте потрібними для себе.

Розумно підходите до цього питання і не намагайтеся виправити ситуацію тільки з допомогою коригування харчування: спорт також має значення у справі схуднення. Удачі!

Залишити коментар