Силіконовий пластир від рубців і шрамів

Силіконові пластирі – інноваційний винахід, допомагає боротися зі шрамами і рубцями різного типу.

Крім того, застосовуються такі пластирі та від зморшок, і від мозолів.

Що собою являє силіконовий пластир?

Зустрічається такий виріб не тільки у вигляді пластирів: є також пластини, пов’язки і плівки квадратної і прямокутної форми. Їх прикладають до чистій сухій шкірі, приклеюють або фіксують марлевою пов’язкою. Виріб повинен контактувати безпосередньо з потерпілим ділянкою шкіри.

Пластини зручно використовувати при великій кількості пошкоджень. Їх можна обрізати до потрібного розміру. Силіконові пластирі є багаторазовими. Вони мають самоклеящуюся основу, завдяки чому легко розміщуються. Пов’язки теж просто фіксуються, до того ж є водостійкими. Силіконові плівки – пластичні і практично непомітні.

Силіконовий пластир, видаляє шрами: лікування

Тривалість курсу усунення рубців варіюється від місяця до півроку. Ефективність і час лікування залежать від типу рубця, розміру ушкодження і його давності.

Кілька фармацевтичних компаній реалізують накладки, які допоможуть позбутися від грубих, давно сформувалися рубців. Однак такі стають менш помітними, але не зникають зовсім.

Подібні вироби завоювали популярність завдяки широким функціональним можливостям, легкості в експлуатації і простоті розміщення на тілі.

Функціональні можливості силіконового пластиру

Він сприяє розсмоктуванню старих шрамів і перешкоджає утворенню нових. Цей ефект досягається завдяки структурі матеріалу – вона затримує в тканинах вологу. Відповідно, рубці зволожуються, шкірні волокна розм’якшуються.

На синтез колагену впливає і хімічний склад пристосувань. Особливі речовини, проникаючи в дерму, гальмують вироблення білків, які беруть участь у формуванні клітин, відповідальних за рубцювання.

Роль в терапії відводиться і натягу шкіри. При накладення компресу виникає компресія, яка сприяє розгладженню існуючих шрамів і рубців. Вона ж допомагає запобігти утворенню нових ущільнень.

Після застосування такого засобу грубі, жорсткі рубці пом’якшуються, змінюють колір з темно-коричневого на рожевий, відновлюється еластичність шкіри. Ці процеси відбуваються без болю і дискомфорту для людини.

Протипоказання до застосування

Краще не використовувати подібні пристосування при наявності на тілі відкритих ран; при шкірних захворюваннях або запаленнях в передбачуваному місці нанесення; при алергічної реакції на силікони або інші сторонні тіла. При накладенні швів потрібна консультація спеціаліста.

Що потрібно знати, самостійно використовуючи силіконовий пластир

Чим раніше почати лікування, тим ефективніше воно буде. Але поки рана відкрита, цю методику не використовують. Тільки після появи нової шкірної прошарку можна прикладати до потерпілому ділянці подібні вироби.

У перші дні приклеювати засіб можна максимум на 2 години.

Це обумовлено тим, що шкіра повинна звикнути до чужорідного тіла і підготуватися до тривалого носіння пов’язки або пластини з силікону. Надалі пластир носять цілодобово, знімаючи двічі на день для чищення та сушіння.

Виріб повинен повністю покривати шрам або рубець, краще – виступати за його межі на ? 1 ? див. Якщо використовується кілька шматочків, то їх наклеюють стиком до стику, а не внахлест.

При належному догляді багаторазові вироби зберігають лікувальні властивості 3-4 тижні, після чого починає мутнеть і погано триматися на тілі. При складності з приклеюванням пластир замінюють на новий, так як від його проникності залежить ефективність терапії.

Догляд за шкірою під час лікування

Перш ніж накласти пов’язку, шкіру промивають і висушують. Якщо в місці обробки є волоски, їх збривають або зістригають, щоб забезпечити тісний контакт матеріалу з шкірою. Ці процедури виконують щодня, щоб пластир завжди залишався чистим.

Після консультації з лікарем можна застосовувати зволожуючі засоби, що сприяють розгладженню загрубілих тканин. Шкіра повинна повністю увібрати крем або мазь. Тільки після цього можна накладати пов’язку.

Варто відзначити, що гелеві накладки обов’язково поєднувати з іншими методами лікування. Висока ефективність лікування дозволяє побачити перші результати вже через 2-3 тижні щоденного застосування.

Силіконовий пластир від мозолів

Цей тип накладок можна використовувати для усунення різних видів мозолів: вологих, сухих, врастающих. В даному випадку пластир виконує роль «другої шкіри», захищаючи рану від проникнення інфекції, купируя больовий синдром і прискорюючи процес загоєння.

Силіконова накладка на п’яту зовні являє собою еластичний прозорий матеріал.

Вона може бути округлої або прямої форми, товщина – кілька міліметрів.

Одна сторона накладки має клейку поверхню, що дозволяє носити її до 24 годин. Маленький розмір і хороше зіткнення з тілом роблять силіконовий пластир практично непомітним.

Подібні вироби зручні в експлуатації і ефективні в усуненні натоптишів і мозолів. Одним з найвідоміших представників таких є пластир «Compeed» від торгової марки Johnson&Johnson. Еталоном при лікуванні мозолів може послужити і продукція німецького виробника CosmosHydroActive.

Силіконові накладки для очей від зморшок

Вироби такого роду призначені для зволоження шкіри, розгладження зморшок, усунення набряків і мішків під очима. Вони трохи відрізняються від тих, що використовуються для розгладження рубців та усунення мозолів.

Пластирі для повік мають овальну форму, що нагадує пелюстки. Відрізняються вони і методом використання: їх накладають на час, а потім знімають. Такі вироби просочені активними речовинами, наприклад, гіалуронової кислотою, екстрактами рослин, гексапептидами. Саме такі повертають шкірі повік пружність.

Азіатські виробники випускають накладки для особи з гідрогелю – вони прозорі й гнучкі, схожі на силікон. Європейські торгові марки пропонують вироби з бавовни або неткані, просочені гелем, кремом або сироваткою.

Концентрати для просочення можна придбати окремо, а також використовувати вітамінні і гіалуронові сироватки. Такими просочують заготовки-накладки. Аналогічним чином використовують колагенові листи.

Гелевий патч для очей освіжають шкіру, швидко знімають набряки. Але їх ефективність багато в чому залежить від складу просочення. Рекомендується вибирати накладки-пластирі з високим вмістом пептидів, антивікових і зволожуючих компонентів.

Крім засобів для очей, існують пристосування для інших частин обличчя – лоба, перенісся, носогубного трикутника та ін.

Сучасний асортимент силіконових пластирів досить великий. Однак їх слід розрізняти за призначенням. Склад і принцип дії таких варіюється. У кожному конкретному випадку, будь то колоїдні рубці або мімічні зморшки, необхідно вибирати спеціально призначені для боротьби з конкретною проблемою кошти.

Залишити коментар