Силденафіл для сексуального здоров’я жінки

Медикаменти, що містять силденафіл, є сильнодіючими судинорозширювальними засобами. Силденафіл, як правило, застосовується при порушенні ерекції у чоловіків, для нормалізації природного відповіді на сексуальне збудження. Відомим препаратом, що містить силденафіл, є Віагра. Крім цього, він здатний знизити тиск в легеневій артерії, тому використовується для лікування легеневої гіпертензії.

Будь-які препарати на основі цієї діючої речовини володіють аналогічною терапевтичною дією.

Склад препарату

Головною діючою речовиною є сіль – силденафілу цитрат. Препарат випускають тільки у формі таблеток, але з різною концентрацією активної речовини (25, 50, 100 мг).

Крім цього, до його складу входять і інші речовини, але в якості допоміжних: лактоза, гіпромелоза, триацетин, індигокармін, діоксид титану. Кількість таблеток в одній упаковці може варіюватися від 1 до 12 штук.

Силденафіл для жінок

Зараз препарат активно використовується жінками для лікування порушень у сфері статевого життя. Він ефективно впливає на статеве збудження навіть у період менопаузи та після видалення матки.

Засіб володіє декількома механізмами впливу:

  • Підсилює сексуальний потяг, чуттєвість, продукцію вагінальної змащення, лібідо, відчуття від дотиків, пестощів, самого статевого акту;
  • Зменшує час для досягнення статевого збудження;
  • Активізує кровообіг в органах малого тазу;
  • Позитивно впливає на тривалість оргазму;
  • Усуває фригідність;
  • Збільшує витривалість.

Засіб чинить комплексну дію на організм, тому що крім статевого збудження виникає і бажання статевої близькості. Посилення кровотоку в малому тазу і статевих органах сприяє тому, що ерогенні зони стають більш чутливими, а відчуття під час близькості – яскравими і сильними.

Прийом препарату дозволяє досягати оргазму під час кожного статевого акту. Крім того, збільшується продукція піхвового секрету, що, безсумнівно, піде на користь жінкам, які страждають сухістю піхви.

Задоволення від сексу і природне сексуальне збудження збільшується завдяки поліпшення місцевого кровообігу в органах малого тазу. Інтенсивним припливом крові обумовлена і підвищена продукція вагінальної змащення, і чутливість ерогенних зон.

Інструкція силденафілу (Віагри) для жінок

Препарат випускається у формі таблеток для перорального прийому. Середня рекомендована доза – 50 мг. Таблетки запивають чистою водою. Рекомендується пити препарат за годину до статевого акту. Середня доза може бути зменшена або збільшена (до 100 мг). Якщо його приймати разом з їжею, то подіє він дещо пізніше, ніж на порожній шлунок.

Інструкція для людей з проблемами нирок: якщо КК коливається від 30 до 80 мл/хв рекомендується стандартна доза; при зниженні менше 30 мл/хв – дозу знижують до 25 мг. Людям з патологіями печінки також рекомендується мінімальна дозування.

Якщо під час застосування знижується слух або зір, прийом припиняють. Не можна комбінувати засіб з іншими препаратами, що володіють аналогічним ефектом. Силденафіл не впливає на швидкість реакції і увагу, тому їм можна користуватися при управлінні ТЗ і механізмами.

Однак потрібно враховувати, що ця речовина здатна знижувати тиск, порушувати кольоросприйняття і затуманювати зір. Ризик розвитку побічних ефектів підвищується при зміні рекомендованої дози.

Аналоги силденафілу, які можна для жінок

Такими медикаментами є ті засоби, які містять інші діючі речовини, але мають схожу дію. Існують такі аналоги: капсули «Сіаліс», «Імпаза», «Фужуньбао супер», «Алі Капс», «Тонгкат Алі Платинум», «Сталон» і «Сталон Нео», «Йохимбе», «Віардо» і «Віардо форте», «Ци-Клим Аланін»; таблетки «Льовітра», «Сеалекс», «Вука-Вука», «Трибестан»; крем для зовнішнього використання «Химколин».

Силденафілу цитрат для чоловіків і жінок: побічні ефекти

Негативні реакції з боку організму зустрічаються досить рідко, протікають легко або з помірною вираженістю. Симптоми зазвичай зникають самостійно. На появу дискомфорту і неприємних відчуттів ніяк не впливає віку людини. Важливе значення має дозування, так як саме від підвищення дози найчастіше і виникають небажані реакції.

Дуже часто виникає головний біль. Менш часто виникають такі побічні ефекти: порушення зору і сприйняття кольорів, травлення, зміна світлочутливості, припливи, біль в очах, закладеність носа, запаморочення.

Нечасто виникають: зниження чутливості, сонливість, сльозотеча, порушення будови і функції кон’юнктиви, шум у вухах, серцебиття, блювання, нудота, сухість у ротовій порожнині, тахікардія, шкірні висипання, біль у грудях та м’язах, слабкість, тривала болюча ерекція.

Дуже рідко зустрічаються такі реакції: алергія, непритомність, глухота, цереброваскулярні розлади, інфаркт міокарда та інші проблеми з серцем, підвищення або зниження тиску, носові кровотечі, почервоніння очей, судоми.

В області застосування препарату проводилися дослідження, які дозволили виявити, що людей, які приймають силденафіл, виникали повторні судоми, ішемічні атаки, порушення полів зору, звуження судин сітківки, аритмії, нестабільні стенокардії. Проте встановити зв’язок між дією препарату і з’явилися ефектами не вдалося. Деякі вчені вважають, що такі стани викликані активною діючою речовиною Віагри на тлі схильності.

Передозування

Передозування медикаментом, що містить силденафіл, проявляється наступними станами: відчуттям жару, гіперемією обличчя, головним болем, порушенням зору і травлення, падінням тиску, закладеністю носа, запамороченням. Як правило, перераховані ефекти виникають тільки при прийомі високих доз – більше 800 мг. Чим вище доза, тим сильніше симптоми. Лікування в даній ситуації є симптоматичним.

Будьте уважні до свого здоров’я і не приймайте препарати без рекомендації й порад лікаря!

Залишити коментар