Швейцарський м’яч для коригування тіла

Комплексом вправ з м’ячем для фітнесу, для схуднення користуються багато дівчат, які бажають залишатися в спортивній формі. Заняття можна проводити в домашніх умовах без допомоги тренера. Вправи з фітболом розроблені фахівцями і спрямовані на зміцнення всіх груп м’язів.

Крім цього, м’ячі рекомендується використовувати після вагітності. Тренування допоможуть скинути кілька зайвих кілограмів, розгладити складки на животі, відкоригувати талію. Якщо ви вирішили стати учасником фітнес-індустрії, залишайтеся з нами.

Швейцарський м’яч: походження

В 1950 році цей спортивний снаряд використовувався в медичних установах лікарями фізіотерапевтами. Його основною метою було поставити на ноги людей з паралитическими захворюваннями. Після кількох вдалих експериментів, м’ячем зацікавилися американські вчені, які й дали поштовх подальшому просуванні тренажера.

На всесвітній виставці 2008 року, гімнастичний предмет назвали кращим серед інших корисних винаходів.

Пізніше атрибут потрапив на прилавки магазинів і почав використовуватися в спортивних залах. Знавці фітнесу відзначають, що виріб легкої розробки вже через 2 тижні застосування показує приголомшливі результати. Тому велика частина жінок звертається за допомогою коригування тіла саме до фахівців фітнесу.

Вплив на організм:

  • підвищення м’язової сили і витривалості;
  • підняття тонусу, поліпшення гнучкості;
  • коригування постави;
  • тренування преса черевних м’язів;
  • нормалізація обміну речовин;
  • позбавлення від зайвої ваги;
  • зміцнення тіла;
  • зцілення деяких захворювань.

Надувний фітбол підвищує кардиоактивность, тренує вестибулярний апарат, покращує координацію рухів. Вправи з великим м’ячем для фітнес-тренувань подібно занять йоги допомагає розвинути спритність, зосередженість, терпіння.

Робимо правильний вибір

Основою матеріалу служить ледрапластик. Він витримує вагу до 300 кг. Вироби продаються у спущеному стані. Додати округлу форму легко за допомогою ножного велосипедного насоса або электрокомпрессора. Новачкам рекомендується вибирати атрибут у 65 см, так як він стійкіший інших розмірів.

Досвідченим буде зручно виконувати вправи з маленьким м’ячиком для фітнесу, розміром в 55 див. У професіоналів вже розроблена м’язова група. Їм легше впоратися з координацією руху і стійкістю при виконанні технік.

Щоб виріб не лопнуло під час занять, вибирайте німецьких або італійських виробників. Користь від вправ можна отримати не тільки під час тренувань, але і просто сидячи на м’ячі у вільний час за комп’ютером, при перегляді телевізора). Зберігати фітбол рекомендується подалі від теплових джерел і колючо-ріжучих приладдя.

Вправи з м’ячем для фітнесу для спини

При сидячому і малорухливому способі життя рекомендується виконувати комплекс вправ для зміцнення спинних м’язів. Це допоможе усунути хворобливі відчуття в області хребта і попереку. Вирівняти поставу спини.

Встановіть тренажер на підлозі і опустіться на нього животом. Коліна притиснуті до підлоги, голова і плечі підняті вгору. У кожну руку візьміть гантель в 2 кг. Акуратно тримаючи рівновагу, розведіть руки на рівні плечей по сторонах. Не згинайте поперек.

Праву руку тримати нерухомо, ліву підніміть вгору разом з плечем, скрутивши хребет вправо. Зробіть кілька підйомів і опускань, потім поміняйте руки.

Ляжте животом на гімнастичний предмет і повільно посуньте його до колін. Руки на ширині плечей встановлені на підлозі, як при віджиманні. Ногами повільно робіть підйоми стегон. Куля повинна кататися від колін до шкарпеток і назад.

Наступне ефективна вправа нагадує зворотне хитання преса. Упріться носками в підлогу, можете об стіну, щоб не зісковзувати. Ляжте Животом на тренажер. Руки покладіть за голову і сцепите в замок. Тепер зробіть підйом корпусу вгору, затримайтеся на 1 хвилину і опуститеся в початкове положення. Починайте з 10 хитань, з поступовим збільшенням.

Вправи з м’ячем для фітнесу для сідниць

У кожної жінки є невдоволення по відношенню до ніг. Декому вони здаються досить повними, інші страждають від худорлявості. В обох випадках вихід є. Займаючись фітнесом з великим м’ячем, ви позбудетеся від жирових складок і целюліту. Стрункі дами підкачають м’язи, попку і отримають ідеальні пропорції тіла.

Сядьте на підлогу. Голова пряма, руки тримайте з упором ззаду. Ікри ніг в прямому положенні встановіть на м’яч. Ноги прямі, зведені разом. Впираючись на руки, акуратно піднімайте тіло вгору, утворюючи пряму лінію над тренажером. Затримуємося на частки хвилин, і приходимо до початкового положення. Всього 10 підняттів з поступовим збільшенням.

Наступна вправа для сідниць виконується в лежачому положенні. Ляжте на спину прямо і встановіть ікри на фітбол. Упріться на плечі і підніміть сідниці догори, утворюючи пряму лінію від п’ят до лопаток. При кожному піднятті затримуємося на 1 хвилину. Повтори складаються з 10 разів.

Вправи з м’ячем для фітнесу для преса

Чудо-тренажер впливає на стан преса ефективніше звичних методів. Коли ви займаєтеся на фітболі, то не відволікається на сторонні думки. Найменша нестійкість під час тренування порушить координацію і станеться падіння.

Крім цього, погойдування м’яча посилює навантаження і підключає до роботи додаткові м’язи стабілізатори. Це в рази покращує ефект. Щоб отримати перші результати, потрібно займатися через день протягом 2 тижнів. Після чого, підтримувати прес в нормі двічі в тиждень.

Лежачи на підлозі, помістіть атрибут між щиколотками. Руками ззаду вхопіться за опору. Акуратно підніміть ноги догори і підведіть коліна до грудей. Зависаємо в такому положенні на хвилину і продовжуємо тренувальний комплекс. При підйомі напружуємо м’язи живота. З кожним заняттям збільшуємо кількість повторів.

Для схуднення в області живота можете виконати наступні підйоми. Ляжте на спину прямо. Затисніть тренажер між ногами, до лінії колін. Підніміть ноги з атрибутом вгору. Тепер качаємо прес. Піднімаємося, торкаємося руками м’яча, опускаємося. Лягаємо прямо, опустивши ноги. Повторюємо дії кілька разів.

Починайте комплекс вправ з м’ячиком для фітнесу з мінімальної кількості повторів в 10 разів. Намагайтеся не пропускати тренування, поки не звикнете до силового навантаження. Новачкам рекомендується виконувати вправи не менше 3 занять на тиждень. Після перших занять на наступний день будуть боліти м’язи. Допомогти знизити неприємні відчуття можна за допомогою прогріву у ванній, бані. Зробити масаж або пробігтися.

У будь-якому разі не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Ви ж хочете ідеального тіла, чи не правда?

Залишити коментар