Шукаю багатого чоловіка: як зацікавити забезпеченого чоловіка?

Це тільки в казках принци одружуються на скромних дівчат, серцем розглянувши її приховані достоїнства. У реальному ж житті, якщо хочеш знайти багатого чоловіка, то потрібно цілеспрямовано і твердо домагатися мети.

Але ж є прецеденти, коли багаті чоловіки одружуються на простих жінок? Таке буває, але якщо уважно розглянути ситуацію, то можна зрозуміти, що дуже багаті чоловіки беруть в дружини не дуже забезпечених, але знаменитих, або «не дуже» багатих дам.

Якщо такий варіант – не ваш випадок, то для виконання власного «хочу» доведеться докласти значних зусиль.

Що значить забезпечений чоловік

Вирішуючи питання, як знайти багатого чоловіка, спочатку потрібно визначити, що розуміється під поняттям «багатий чоловік». Гроші грошам ворожнечу.

Класифікувати чоловіків з грошима можна за наступними категоріями:

 • Багатство дісталося від забезпечених батьків або випадково: виграв, отримав спадщину і т. д. Найчастіше такі представники чоловічої статі ведуть марнотратну життя, гроші не бережуть, модно одягаються, міняють машини. При цьому в душі махровим цвітом цвіте снобізм: якщо я багатий, я – особливий;
 • Багатство переходить у спадок, і сім’я до нього звикла і сприймає достаток як щось природне. Всі речі носяться з гідністю, машини змінюються не тому, що вийшла нова модель, а по мірі використання. Засобами не чваниться, але намагається спілкуватися з певним колом осіб;
 • Трудоголік у поважному віці. Всі заробив своєю працею. Не одружився вчасно, так як було не до цього, або розлучився тому, що дружинаперестала відповідати статусу». Якщо такий чоловік одружений, розвести його вже не вийде, і намагатися не варто;
 • Пощастило з батьками, але гроші вміє робити сам, наприклад, бере участь у сімейному бізнесі. Те, що речі дорогі, може побачити тільки той, хто знає в них толк. Скромний, стриманий, в міру працьовитий.

Останній варіант найбільш підходящий в чоловіки. Тільки як звернути на себе увагу такого чоловіка?

Характеристика вищевказаних варіантів

 • Звернути на себе увагу «гравця» простіше всього, якщо є молодою і привабливою, і, перебуваючи поруч, змушуєш оточуючих заздрісно зітхати. Такі чоловіки зазвичай не шкодують, показуючи широту душі. Навколо них крутиться безліч дармоїдів. Проте якщо гроші закінчаться – а все хороше має таку властивість – то залишаєшся поряд з нервовою издерганной особиною, яку, швидше за все, доведеться тягти на собі. Заробляти ж він не вміє;
 • Познайомитися з таким примірником можна, якщо хтось дасть рекомендації і вдасться проникнути в замкнуте суспільство. Можуть навіть зацікавитися, і доглядати, поки не дізнаються справжній статус. Казкові принци – в таких випадках беруть улюблену «замарашку» до себе в палац і дають їй статус принцеси. Реальні принци – в більшості ситуацій – змінюють номер мобільника;
 • Такого чоловіка зацікавити можливо. Єдиний мінус: вибирає і «купує» він. Можна опинитися «пташкою в золотій клітці» або просто в клітці. Навряд чи той, хто свого становища добився сам, дозволить витрачати власні кошти. Він буде вважати, що ощасливив «безприданницю»;
 • Найоптимальніший чоловічий примірник. Може стати відмінним претендентом на створення щасливої і міцної родини.

Як уже видно, вийти заміж за багатого, не означає розбагатіти. Починаючи пошуки забезпеченого чоловіка, варто враховувати всі розклади. Але якщо є мрія, чому б її не втілити в життя?

Зайнятися собою

Багаті люди звертають увагу на жінок:

 • доглянутих;
 • добре одягнених;
 • цікавих.

Як цього досягти?

Потрібно подбати про свій зовнішній вигляд. Для цього необхідно привести в порядок шкіру і волосся – відвідати косметолога і перукарський салон. Привести в порядок фігуру; підібрати відповідний майбутнього статусу гардероб. Одяг варто купувати не викликає, але від відомих дизайнерів. Все це коштує значних матеріальних вкладень. Потрібно бути готовою до того, що доведеться економити на багато чому.

Багатії тільки проводять час із сексуальними пристрасними жінками. У дружини ж вони воліють брати гідних розумниць, з якими не соромно буде вийти «в світ». Потрібно навчитися добре і красиво говорити по справі, гідно поводитися, знати правила етикету, вміти користуватися столовими приладами. Значить, потрібно збільшити обсяг відомої інформації, почитати літературу, зачіпає сферу інтересів чоловіка, на якого «оголошено полювання».

Потрібно вміти самій зав’язувати розмову і безпомилково вибирати тему. Якщо знайомишся в автосалоні, розмовляти бажано на тему машин, в картинній галереї – уміти оцінювати твори мистецтва. В ресторані під час танцю «розумної бесідою» можна так зацікавити кандидата на роль чоловіка, що він не тільки запросить повторно, але і піде проводжати.

Зав’язуючи розмову, не варто доносити до чоловіків інформацію про цікавому предметі, показуючи свою перевагу. Розумні жінки просять раду.

Місце зустрічі

Де можливо знайти багатого чоловіка? Варто розглянути різні варіанти «випадкових зустрічей».

Найлегше познайомитися з багатим чоловіком, відвідавши ресторан або клуб, де він часто проводить час. Але якщо він там влаштовує ділові зустрічі, то відвернути увагу буде складно, а в розважальних закладах самотню дівчину можуть прийняти за «нічного метелика».

Краще всього спробувати опинитися з ним поруч на корпоративі, тематичній вечірці, закритому фуршеті. А для цього слід заздалегідь подбати про знайомих, які допоможуть туди пройти.

Є варіант познайомитися з багатим чоловіком на тенісному корті, в тренажерному залі, елітному басейні або кінному клубі. У таких місцях чоловіки менш насторожені, легко йдуть на контакт. Тільки потрібно трохи вміти кататися на коні або грати в теніс – тоді загальна тема для розмови знайдеться відразу.

Самий простий, відомий і банальний метод. Зупинившись біля узбіччя на своїй машині, загальмувати джентльмена на розкішній «тачці» і попросити про допомогу: замінити колесо, доставити «випадково» зламався агрегат в сервіс і т. д. Під колеса кидатися не варто. Навіть якщо наїдуть і доставлять до лікарні, вважатимуть за краще відкупитися.

Якщо зустріч відбулася, потрібно включити розум, шарм і домогтися того, що у вас візьмуть чи вам дадуть номер телефону. Перше краще.

Шанс на успіх

Якщо жінка хоче вийти заміж за заможного чоловіка, у неї обов’язково вийде зустріти своє щастя.

Адже не кожна жінка мріє про мільйонера. Якщо довольствуешься стабільним і заможним кандидатом, то шанс на успіх є завжди.

Існує кілька способів схопити долю за «хвіст»:

 • Погоджуватися на всілякі варіанти, і пробувати. У розумниць і красунь це виходить. Тільки не варто забувати – жіночий вік недовгий. На п’яти наступають розумниці і красуні молодші;
 • Чекати свого «принца», розглядаючи інших кандидатів здалеку. Є ймовірність, залишитися старою дівою, але існують чоловіки, яким подобаються жінки, які вміють цінувати себе.

Порада для искательниц «Золотого тільця»

Зустрічаючись з багатим чоловіком, не варто ламати себе. Якщо подобаються мелодрами, подивитися бойовик можна пару раз, але ґвалтувати себе все життя дуже важко. Не варто створювати хибне враження. Рано чи пізно чоловік побачить ваше справжнє обличчя, і тоді розчарування випробують обидва.

Якщо багатий чоловік зацікавився, не потрібно відразу наполягати на шлюбі. Нехай ініціатива виходить від нього.

Не варто, схопивши свій шанс, швидко народжувати дитину і сподіватися на те, що на ці аліменти можна потім щасливо прожити все життя.

По-справжньому багаті люди завжди вміють рахувати власні гроші, і оточені знаючими юристами. Історія знає достатньо випадків, коли дитина вилучався, а його мати водворялась в ту ж середу, звідки її взяли.

І ще: не завжди шлюб з багатим чоловіком – запорука щастя. Не варто зводити це прагнення в ідею-фікс. Потрібно вміти насолоджуватися життям тієї, яка є, а поліпшення матеріального становища прийняти, як подарунок долі.

Якщо постійно розвиватися і працювати, то навчишся і самостійно заробляти гроші, і станеш цікавою для чоловіків. Ось тоді і з’явиться реальний шанс знайти багатого чоловіка!

Залишити коментар