Шугарінг при вагітності: рекомендації і протипоказання

Кожна жінка має внутрішню потребу бути красивою. Вагітність – це дуже важливий період в житті кожної жінки, але це не привід перестати доглядати за собою. У цікавий час в жіночому організмі синтезується велика кількість гормонів, які викликають посилений ріст волосся на тілі, тому мимоволі доводиться замислюватися, як від них позбавлятися.

Якщо до вагітності особливо не треба було замислюватися про спосіб епіляції, то, виношуючи малюка, необхідно вибирати найбільш безпечний. До таких можна віднести шугарінг. Давайте розглянемо переваги і протипоказання методу.

Плюси шугарінга

Шугарінг – це метод, який заснований на видаленні волосся з допомогою пасти з цукру. Якщо послухати думку лікаря, то навіть для вагітних така процедура не представляє загрози.

Існує багато способів епіляції, але цей завоював популярність завдяки деяким переваг:

 • Використовується екологічно безпечний компонент – цукрова карамель.
 • Цей метод практично не провокує розвитку алергічних реакцій, тому його можна використовувати під час вагітності.
 • Шугарінг не є травматичним або небезпечним.
 • Технологія видалення волосся така, що виключається ризик вростання.
 • Жінка практично не відчуває болю, тому шугарінг можна робити жінкам в положенні.
 • Є можливість видалити зайві волоски не тільки на ногах, але і із зони бікіні.
 • Можна робити процедуру вдома, якщо є всі компоненти і є досвід проведення.
 • Використовуваний склад для шугарінга не обпікає шкіру.

Що собою являє дана процедура

До складу суміші для проведення шугарінга входить тільки звичайний цукор, чиста вода і лимонний сік – всі натуральні інгредієнти. Тому, якщо жінка переносить їх, що частіше всього і буває, то шугарінг при вагітності робити можна.

Під час виношування малюка для жінки дуже важливо якомога рідше піддавати себе до стресів і переживань. Больові відчуття також не приведуть ні до чого хорошого, тому важливо, щоб епіляція була менш болюча. Шугарінг в цьому плані підходить ідеально, якщо його порівняти з іншими способами видалення волосся, то він самий безболісний.

Процедура складається з наступних етапів:

 1. Взяти 2 склянки цукру і залити їх 100 мл води.
 2. Видавити 100 мл соку лимона.
 3. Все з’єднати і поставити на вогонь.
 4. Після закипання варити, поки суміш не стане густою.
 5. Почекати, поки паста охолоне, і можна використовувати для шугарінга.

Пасту наносять на певні зони і поверх неї прикладаються тканинні смужки. Через кілька хвилин їх необхідно зірвати разом з прилиплими волосками. Після процедури залишається невелике почервоніння, яке через деякий час саме проходить. На останніх місяцях вагітній жінці самій не дуже зручно проводити маніпуляцію, тому бажано відвідати спеціалізований салон.

Робити шугарінг можна не тільки в косметичному салоні, але і вдома. Але перед проведенням процедури бажано запитати думку свого лікуючого лікаря, може, у вас є протипоказання до проведення епіляції.

Чи є протипоказання для шугарінга

Позбавлятися від зайвого волосся на тілі чи ні, кожна жінка вирішує для себе сама. Під час вагітності це робити бажано більш безпечним способом, до яких і відноситься шугарінг.

Будь-який лікар скаже, що ця процедура, незважаючи на безпеку, заборонена, якщо:

 • Є цукровий діабет або передумови цього захворювання.
 • На шкірі з’явилися запальні утворення типу фурункулів або інші висипання.
 • Є симптоми папіломавірусу.
 • Наявність шкірних інфекцій.
 • Псоріаз або екзема у стадії загострення.
 • Під час вагітності лікар діагностував молочницю або кольпіт.

Якщо є такі протипоказання, то процедуру шугарінга бажано не робити. Відмовитися вагітній жінці доведеться від епіляції і в тому разі, якщо попередні рази викликали сильну біль і утворення кровоточивих ранок. В цікавому положенні не бажано відчувати біль, вона може спровокувати підвищення тонусу матки, особливо на ранніх термінах.

Якщо до вагітності жінка жодного разу не вдавалася до цього способу епіляції, то краще не експериментувати, хоча перед самими пологами позбавитися від зайвого волосся доведеться, такі вимоги лікарів.

Шугарінг бікіні під час вагітності

Більшість жінок і дівчат постійно намагаються видаляти зайві волоски з зони глибокого бікіні. Завдяки безболісність процедури і безпеки вона показана і вагітним жінкам, особливо перед народженням малюка.

Дуже важливо, щоб глибоке бікіні піддавалося шугарінгу тільки в салоні під наглядом фахівця. Це необхідно не тільки для безпеки, на пізніх термінах самостійно робити таку процедуру досить проблематично. Перед відвідуванням косметичного кабінету бажано відвідати лікаря, щоб упевнитися у відсутності протипоказань до проведення процедури.

Якщо майбутня матуся неодноразово вдавалася до шугарінгу і знайома з усіма тонкощами виконання процедури, то можна сміливо відправлятися в салон. На думку багатьох лікарів, даний вид епіляції небажаний тільки на ранніх термінах, тому що незначна біль або дискомфорт можуть спровокувати загрозу викидня через підвищення тонусу матки.

Починаючи з середини строку і до самих пологів можна без побоювань робити шугарінг, якщо немає протипоказань лікар не забороняє робити процедуру.

Деякі рекомендації для проведення процедури під час вагітності

Епіляція під час виношування малюка за допомогою воску не рекомендується не тільки з причини сильної хворобливості, але ще через використання теплих складів, а це шкідливо для організму вагітної жінки, так як може викликати посилення кровообігу і спровокувати викидень – це підтвердить будь-який лікар.

А ось шугарінг передбачає використання холодної пасти, так і припинити маніпуляцію можна в будь-який момент, якщо жінка відчує сильний біль.

Майбутня матуся під час шугарінга повинна стежити за своїми відчуттями, процедуру доведеться зупинити, якщо:

 • Жінка почала відчувати неприємні відчуття.
 • З’явилися кров’янисті виділення.
 • Больові відчуття в поперековому відділі хребта.
 • Серце стало частіше битися.
 • Виникло відчуття, що матка напружена.
 • З’явився біль в животі.

Якщо жінка приходить в салон на ранніх термінах, то не кожен фахівець може зауважити, що вона в положенні, а самі матусі не хочуть про це повідомляти, так як багато майстрів просто не ризикують братися, побоюючись ускладнень. Але вагітній жінці бажано усвідомлено знайти фахівця, який з урахуванням стану проведе все обережно і акуратно.

Перебуваючи в цікавому положенні, майбутня матуся в першу чергу піклується про свого малюка, тому і виникає питання, а чи можна зробити шугарінг в цьому положенні? Чи Не зашкодить це дитині? Якщо запитати думку свого лікаря, то при відсутності явних протипоказань заборони від нього не піде.

Жінка в положенні завжди прекрасна вже тільки своїм майбутнім материнством, але для неї важливо не тільки залишатися привабливою зовні, але і бути бажаною для коханої людини. В будь-якому положенні вона, перш за все, жінка, а значить, прекрасна.

Залишити коментар