Штори на магнітах: зручність і захист від комах

У спекотний літній спеку всі поспішають сховатися від пекла, закриваючи двері на балкон і вікна. Але з приходом прохолодної ночі необхідність у такому захисті відпадає і хочеться на повні груди вдихнути остиглий, наповнений літніми пахощами, повітря. Проте всюдисущі комарі не дрімають і тільки і шукають спосіб проникнути в будинок. Як від них захиститися?

Якщо не встановлена антимоскітна сітка на вікнах або вони присутні скрізь, виручать штори на магнітах.

Що собою являє

Основою виробу є прозора сітчаста тканина, виконана з високоякісного, екологічно чистого і абсолютно безпечного для людини полімеру. По периметру виріб оснащено двостороннім скотчем або кнопками, що дозволяють надійно прикріпити його до дверного прорізу, а посередині є розріз, краї якого обладнані вшитими магнітами. Коли людина проходить через штору, то вона схлопывается за ним самостійно.

Низ виробу обтяжать, що дозволяє йому відвисати вертикально.

Ширина становить 90 см, а довжина 200 див. Це дозволяє повісити москітну штору на магнітах практично в будь дверний проріз, а також альтанку. Зручно, не чи правда?

Тепер немає необхідності запинати за собою штору, щоб мухи і комарі не проникли в приміщення: вона зробить це автоматично. Така антимоскітна сітка монтується просто і легко, вона не перешкоджає проходженню повітря всередину і коштує недорого, але без недоліків тут не обійшлося.

Нерідко трапляється шлюб, коли магніти для штор виявляються однієї полярності, розташовуються
несиметрично і т. д. Крім того, нерідко при монтажі доводиться додатковості використовувати цвяхи або який-небудь інший кріплення, так як скотч зі своїм завданням не справляється.

Ті, у кого є домашні вихованці, можуть зіткнутися з іншою проблемою. Не всі кішки і собаки розуміють, як працює пристрій і можуть довго сидіти перед дверима або біля вікон в очікуванні, коли їм відкриють.

Але в цілому у антимоскітної сітки-штори на двері на магнітах більше переваг, ніж недоліків. Різноманітність забарвлень дозволяє підібрати москітні штори під будь-який інтер’єр, а якщо вони забруднилися, то їх легко можна випрати в мильному розчині і користуватися так само, як і раніше. Головне – купувати товар у перевірених постачальників, ціни в яких ненабагато нижче середньоринкових. Тим самим можна захистити себе від свідомо неякісного товару і уникнути розчарувань.

Підхоплення для штор

Магніти знайшли своє застосування не тільки в спеціальних шторах, але і інших побутових виробах. У кожного в будинку знайдеться хоча б одна річ, обладнана магнітом, ось і спеціальні підхоплення для штор, які дозволяють відігнути і зафіксувати край тканини, також роблять з використанням цього металу.

Його перевага в тому, що він не пошкоджує матеріал, може використовуватися в будь-якому місці і не обмежує фантазію дизайнера, дозволяючи створювати справжні шедеври мистецтва.

У продажу сьогодні можна знайти найрізноманітніші за фактурою і кольором вироби, залучають і акцентують на собі увагу, але можна своїми руками зробити підхоплення для штор на магнітах.

Для цього знадобляться два або чотири магніту, клей, запальничку або сірники, глитер для декорування і матеріал для пластикової основи, наприклад, фетр. З атласної стрічки можна зробити троянди.

Ось етапи виготовлення:

  • Нарізати атласну стрічку на квадратні шматочки з розміром сторін по 5 див. Чим більше ви їх
    зробите, тим пишніше буде троянда. Для отримання пелюсток потрібно зігнути заготовку по діагоналі, загнувши краї всередину, а зайвий відрізати хвостик. З допомогою запальнички або сірника спаяти заготовку, а потім створити з них та сама квітка, використовуючи клей;
  • Готові троянди посипати глитером. З підходящої тканини зеленого кольору зробити листочки. Вирізати з пластику дві основи майбутнього підхоплення будь-якої вподобаної вам форми. У них потрібно зробити отвори там, де планується кріпити магніти. Приклеїти до пластику фетр, а на нього магніти. З протилежного від фетру боку зафіксувати білий атлас так, щоб краї були акуратно загнуті на фетр;
  • Тепер можна прикрашати наші підхоплення раніше виконаним декором – трояндочками і пелюстками. Але при цьому не забути спочатку прикріпити до основи мотузочку або довгий шматок тканини, який і візьме на себе всю тяжкість штор;
  • Тепер залишилося зробити другу частину конструкції, яка може бути не такою великою, як перша. Це може бути маленький гурток пластику із закріпленим на ньому магнітом і іншим кінцем шнура. Все, підхоплення своїми руками готові.

Звичайно, до штор на магнітах для вікон вони не підходять, а от для тканинних будуть в самий раз, прикрасивши інтер’єр і зробивши його більш функціональним. Як видно, в цьому немає нічого складного. Достатньо мати вільний час та мінімум матеріалів, витрати на які буде непорівнянна з витратами на магазинні підхоплення.

Натомість, в результаті у вас вийде ексклюзивні вироби, які стануть предметом гордості господарів і заздрості сусідів і друзів. Удачі! І нехай все у вас вийде!

Залишити коментар