Штампи на нігтях: як ними правильно користуватися

Кожна дівчина мріє про красивий манікюр. Але що робити, якщо під час спроб завдати навіть найпростіший малюнок на ніготь, у вас тремтять руки і кисть в самий невідповідний момент йде кудись убік?

В результаті зображення виходить, манікюр безнадійно зіпсований, а ви нарікаєте на те, що не в змозі намалювати навіть найпростіший візерунок.

Але тепер вам не потрібно мучитися для того, щоб ваші нігтики виглядали відмінно. Виявляється, в останні час великою популярністю користується засіб для нанесення візерунків на штамп. А вся процедура цілком називається стемпингом.

Що таке стемпинг?

При створенні манікюру за допомогою цього способу використовується спеціальна печатка, яку виготовляють з каучуку або герметичного матеріалу.

Обов’язковим елементом штампу є пластмасовий наконечник, який досить просто тримати в руках. Зверніть увагу і на той факт, що разом зі штампом у набір входить спеціальний скребок.

Його використовують для того, щоб видалити із спеціального диска для стемпинга надлишки фарби. Сам по собі диск являє тонку металеву пластину, на якій ніби втиснені різні візерунки.

Про особливості використання дисків ми розповімо трохи пізніше.

Що стосується комплектації набору, то в нього входить тільки друк і скребок.

Хочеться також звернути вашу увагу на той факт, що шкребки, що продаються в наборі, найчастіше досить неякісно видаляють надлишки лаку. Але не варто засмучуватися. Цю ж функцію може виконати і звичайна пластикова картка. Адже напевно у вас є стара карта, викинути яку ще просто не дійшли руки.

Малюнки на нігтях штампом: необхідні інструменти

А тепер давайте остаточно визначимо, які ж інструменти нам з вами знадобляться для створення такого оригінального манікюру:

  1. печатка або штамп для ваших нігтів;
  2. скрапер або скребок;
  3. металевий диск з малюнками.

Також в деяких косметичних магазинах вам можуть запропонувати і спеціальні фарби для нанесення малюнка. Якщо у вас є бажання і фінанси ви можете їх придбати. Такі фарби відрізняються від звичайного лаку своєї більш густий структурою. Але якщо з якихось причин ви такі фарби купити не можете, то не варто засмучуватися. Ви цілком можете обійтися й звичайним лаком. Єдине про що варто пам’ятати в цьому випадку – це те, що лак повинен бути сильнопигментированным, оскільки малюнок ми з вами будемо наносити з першого разу.

Купити подібні аксесуари для створення дизайну нігтів ви можете в спеціалізованих косметичних магазинах або замовити в інтернеті. При цьому зверніть увагу на той факт, що дисків з візерунками існує досить багато. І кожен диск потрібно купувати окремо.

Також для того щоб манікюр вийшов якісним, вам потрібно заздалегідь запастися такими інструментами, як базовий лак і лак-основа. Не варто забувати і про закріплювач.

Особливості використання трафаретів для нігтів зі штампом

Всім нам відомо, що сьогодні в спеціалізованих магазинах можна знайти не тільки металеві диски або трафарети для нанесення візерунків, але й паперові. Але мінусом останніх є те, що використовувати їх можна тільки один раз.

А що ми можемо сказати про переваги і недоліки багаторазових дисків?

До переваг можна віднести надзвичайну точність і фігурність кожного візерунка. Адже такий малюнок з допомогою пензлика зможе намалювати тільки професіонал.

Крім того, вам не потрібно буде витрачати на малюнок на нігті величезну кількість часу. Якщо ви трохи потренуєтеся, то нанести оригінальний візерунок на пластинки можна за десять – п’ятнадцять хвилин.

Але на жаль, є у такого цікавого способу наносити візерунки і кілька мінусів. В першу чергу, до них відноситься висока вартість. Адже для того, щоб придбати один диск, на якому розміщено п’ять – шість малюнків, вам потрібно витратити приблизно 1000 рублів. Варто також розуміти, що одним тільки диском ви не обійдетеся і рано чи пізно захочете купити ще кілька. Не варто забувати і про необхідність покупки спеціальних акрилових фарб. Звичайно, ви можете замінити їх пігментованим лаком, але якість манікюру при цьому буде значно нижче.

На перших порах до мінусів використання такого засобу відносять і те, що користуватися трафаретом досить складно. Але в цьому випадку потрібно розуміти, що з часом ви звикнете, і техніка стемпинга вже не буде здаватися такою складною.

Як користуватися штампом для нігтів

Робити такий манікюр коштує в такій послідовності:

  1. спочатку вам потрібно ретельно покрити поверхню нігтя за допомогою лаку-основи;
  2. тепер беремо потрібний нам металевий диск і наносимо на вибраний малюнок невелику кількість лаку;
  3. зайвий лак прибираємо з допомогою скребка. Робити це потрібно таким чином: ви просто тримаєте скребок по відношенню до диска під нахилом у 45 градусів і швидким рухом знімаєте надлишки. Слідкуйте за силою натиску на скребок. Пам’ятайте, що якщо ви натиснете на нього занадто сильно, то можете видалити майже весь лак. А якщо сила натиску буде занадто слабкою, то всі надлишки прибрати не вдасться. Увага! Якщо вам попався неякісний шкребок, то ви можете замінити його старої пластиковою карткою. Але при цьому категорично забороняється використовувати металеві предмети, оскільки таким чином ви можете пошкодити поверхню самого диска і манікюр буде виглядати жахливо;
  4. тепер беремо штамп і акуратно притискаємо його до малюнка. Сила тиску повинна бути значною, щоб малюнок добре перепечатался на штамп;
  5. після перебивання малюнка одним перекочували рухом переносимо візерунок на ніготь. Зверніть увагу на те, що перекочування повинно бути тільки одне. Це обумовлено тим, що вдруге ви на ту ж ділянку нігтя не потрапите.

Ось і все що вам потрібно зробити для того, щоб у вас вийшов чудовий манікюр з використанням трафаретів для нігтів зі штампом. Не забувайте, що після нанесення візерунка вам потрібно використовувати спеціальний закріплювач для того, щоб манікюр протримався якомога довше.

Увага! Щоб не пошкодити малюнки на нігтях, використовувати закріплювач варто через кілька хвилин після їх нанесення. Але при цьому не рекомендується проводити пензликом з прозорим лаком по нігтю кілька разів. Пам’ятайте, що лак остаточно застигне через годину – півтора. А значить, при занадто інтенсивному покритті манікюру прозорим лаком існує ризик псування малюнка.

Можна зробити своїми руками штамп для нігтів

В принципі, ви можете спробувати зробити подібну печатку своїми руками.

Але для цього вам знадобиться невеликий шматочок каучуку, дістати який сьогодні не так просто.

Так і в цьому випадку з’являється питання: а навіщо так морочити собі голову, якщо порівняно з вартістю металевих трафаретів сам штамп коштує буквально копійки?

Так що рекомендуємо вам не займатися марними пошуками матеріалів для виготовлення подібного пристосування.

Як бачите, робити штампи на нігтях досить просто. Вам просто потрібно придбати всі необхідні інструменти і трохи потренуватися.

Але при цьому не варто забувати і про креативність. Наприклад, ви можете після передруку малюнка на штамп акуратно доповнити його, завдаючи інші візерунки за допомогою зубочистки.

Так що вибирайте малюнок, переносите його з допомогою печатки і насолоджуйтеся красивим манікюром. Удачі!

Залишити коментар