Шнурування черевик: як виглядати оригінально

Всі дівчата періодично носять взуття на шнурівці. Адже погодьтеся, що іноді так приємно надіти легкі кросівки і пробігтися по вулицях, не думаючи про те, як поставити ногу, щоб каблук не потрапив між двома камінцями.

Але, незважаючи на те, що подібна взуття досить зручна і вона більше поєднується з звичайними, далекими від вишуканості речами, відмінно виглядати хочеться завжди. Звичайно, ви можете підібрати гарний одяг, але як же в такому випадку бути з взуттям. І сьогодні ми пропонуємо вам розглянути варіант красивою шнурівки для взуття. Адже ви можете надіти звичайні черевички з красивою спідницею і виглядати відмінно. Та й оформлені незвичайним способом завязочки на кросівках нададуть вам деяку родзинку.

Але перш ніж ми з вами почнемо вивчати способи шнурування, давайте подивимося, які ж види взуття з подібним елементом можна знайти в наших магазинах:

  1. «оксфорди». Таке взуття є досить суворої. Шнурівка в даному випадку являє собою горизонтальний шов, який стягує дві верхні частини взуття посередині. «Оксфорди» відносяться до класики, хоча сьогодні ви можете побачити в магазинах досить фривольні моделі з елементами з лакованої шкіри або з заклепками;
  2. «броги». Це вид взуття спочатку був чоловічим. Що стосується його характерних особливостей, то у верхній частині таких черевиків пробито досить велика кількість дірочок, які виконують вентиляційну функцію. Носити таку модель рекомендується з укороченими брюками, об’ємної футболкою і піджаком з укороченими рукавами;
  3. «дезерты». Це вид черевичок також спочатку носили тільки представники сильної половини людства. Зовні вони нагадують звичайні замшеві полуботиночки із зав’язками та гумовою підошвою. Зверніть увагу, що в даному випадку є дві пари дірок для шнурків;
  4. «дербі». Це жіночі туфлі на низькому каблуці і з відкритою шнурівкою, яка стягує дві бічні частини взуття зверху. До речі, якщо ви правильно підберете елементи, то такі туфлі можуть вписатися навіть в романтичний стиль.

Це, звичайно, далеко не повний список взуття з подібним оформленням. Адже ми з вами можемо зустріти на полицях магазинів і звичайні туфлі на високому каблуці і з шнурочками. І хотілося б навчитися зав’язувати красивий бантик. Так що сьогодні ми з вами будемо осягати секрети такого вправного зав’язування шнурків.

Шнурування черевик: як правильно вибрати зав’язки

Швидше за все, кожна жінка хоча б раз у житті стикалася з тим, що шнурок рветься прямо на вулиці і доводиться ловити ногою взуття до місця призначення. Саме з цієї причини якість зав’язок має величезне значення. Почнемо з довжини шнурівки. Пам’ятайте, що якщо шнурочки виявляться занадто короткими, то ви будете сильніше стягувати краю взуття. А це однозначно призведе до появи досить хворобливих відчуттів в стопі.

Виявляється, довжина залежить від кількості дірок. Для того щоб зашнурувати черевики з 3 або 4 дірками вам буде достатньо сімдесяти сантиметрів шнурка. При збільшенні кількості дірочок довжина повинна зростати на десять сантиметрів. Наприклад, якщо у взутті п’ять дірок, довжина шнурка повинна становити вісімдесят сантиметрів, при шести дірках – дев’яносто сантиметрів і так далі.

Також потрібно стежити за тим, щоб кожен шнурочок був цілим при покупці. Не соромтеся витягувати шнурки з кульочка в який поклав їх продавець і уважно їх розглядати. Зрештою, за них ви платите гроші і товар повинен бути якісним.

Способи красивою шнурування черевик

А тепер давайте поговоримо про те, як красиво зав’язати шнурки. Найпростішим є спосіб «Драбинка».

Він відмінно підходить для високих черевиків, а якщо ви хочете привернути увагу оточуючих вас людей своєю оригінальністю, то в даному випадку можна використовувати і яскраві шнурочки.

Зверніть увагу на той факт, що використовувати такий спосіб можна тільки в тому випадку, якщо шнурки досить довгі – не менше дев’яноста сантиметрів.

Досить цікавим є і спосіб зав’язування «Прихований вузол». Такий вид відмінно підходить тим, хто звик вести активний спосіб життя. Адже іноді нам так заважає зав’язаний бантик, особливо якщо ми їдемо на велосипеді. І ось, щоб кінці шнурків не чіплялися за педалі, рекомендуємо вам використовувати саме цей спосіб. Кінчики в цьому випадку просто ховаються під «язичок» туфель, а завдяки цікавому способу оформлення, ви можете не переживати про те, що вони вилізуть в самий невідповідний момент.

Варто звернути увагу і на такий спосіб зав’язування, як «Зіп-блискавка». Подібний варіант відмінно підходить в тому випадку, якщо вам потрібно надійно зафіксувати ногу. Така необхідність може виникнути в тому випадку, якщо ви катаєтеся на ковзанах чи роликах.

Увага! Якщо ви ходите на високих підборах, то, зав’язавши шнурки таким чином, ви можете значно зменшити ймовірність падіння. Секрет такого ефекту полягає в тому, що кінці кілька разів переплітаються між собою, досить сильно стягуючи краю туфель.

Гарним методом шнурування черевиків або кросівок є і «Хеш». Візерунок цієї моделі нагадує клітинку, що однозначно виділяє вас із загальної маси. Та й робити такий варіант досить просто. Так що якщо вас до цього дня ніколи не цікавили способи шнурування, то починати варто саме з цього виду. До речі, незважаючи на простоту цього способу ви можете додати родзинку в образ, використовуючи при цьому різнокольорові яскраві шнурочки.

Для більш надійної фіксації ноги можна використати і такий метод, як «Подвійна зворотна». Грубо кажучи, результат чимось схожий на традиційну шнурівку, але при цьому кожен шнурок перетинає площу шнурівки по кілька разів і за рахунок цього відбувається більш сильна фіксація стопи.

Увага! Така модель не підходить для туфель на високих підборах, оскільки в даному випадку вам знадобляться широкі і міцні шнурочки. А вони на туфельках будуть виглядати досить масивно, роблячи ногу набагато ширше, ніж вона є насправді.

А нам з вами це зовсім ні до чого!

А якщо ви хочете, щоб ваші черевики залучали більше уваги, то рекомендуємо вам використовувати такий метод, як «Подвійна кольорова». Родзинкою цього способу є те, що виглядає одним цілим красива шнурівка насправді складається з двох елементів. Для створення такого візерунка використовується два шнурка, які повинні бути різнокольоровими. До речі, подібний метод, якщо його трохи видозмінити може підійти і для шнурування черевик з 3 дірками.

Також цікавою є і варіант під назвою «Гонщиця». Його особливістю є те, що вузол зав’язується посередині. При цьому вам обов’язково потрібно стежити за тим, щоб шнурки не були занадто довгими.

В іншому випадку бантик може заважати вам повноцінно рухатися. Використовувати такий спосіб шнуровочки рекомендується для кросівок або черевик середньої висоти.

Звичайно, ми перерахували далеко не всі існуючі способи красивого зав’язування шнурків. Але ніхто не забороняє вам не тільки користуватися такими оригінальними схемками, але і придумувати нові види шнурівки самостійно.

І як бачите, можна бути оригінальним не просто виділяючись з натовпу за рахунок екстравагантного способу, але й завдяки використанню таких цікавих способів зав’язування взуття. Так що вчіться, використовуйте різні варіанти і насолоджуйтеся прогулянками. Удачі!

Залишити коментар