Шлюбні аферисти: як не попастися на вудку альфонса?

Шлюбні аферисти – особливий сорт шахраїв, що використовують симпатичну зовнішність і чарівність для вилучення фінансових коштів у надмірно довірливих жінок. В останні роки жертви шлюбних аферистів купуються не тільки на ці ознаки, але і на красномовство, виявлену при спілкуванні онлайн. Чи існують способи визначити – щирі почуття відчуває чоловік або бачить в дамі виключно «грошовий мішок»?

Чому чорний список шлюбних аферистів продовжує рости?

На жаль, російським законодавством не передбачена можливість притягнення до кримінальної відповідальності за шлюбної афери. Однак можна покарати злочинця за статтями про заволодіння чужим майном чи шахрайстві. Тим не менш, вірогідність потрапити за ґрати не лякає молодих нахаб і тому існує дуже просте пояснення.

Жоден любитель поповнити кишені за рахунок заощаджень дами практично ніколи не вдається до насильства або крадіжки.

Їх підкуплива щирість, ніжний погляд, вміння доглядати і лестити настільки всеосяжні, що численні жертви без жодного примусу оформляють на «шанувальників» довіреності на квартири або вручають великі суми. Відтак довести факт шахрайства не представляється можливим.

Крім того, багато пані вважають за краще умовчувати про подібному досвіді.

Найстрашніше втрати майна часом стає усвідомлення факту, що її довірою скористалися, не відчуваючи палких почуттів. Афішуючи такі відомості, дама може надовго стати посміховиськом в своєму колі і дати подруг-суперниць явну перевагу в прихованій боротьбі за титул найбажанішою.

Щоб не попастися в хитро розставлені пастки, жінкам слід уважно придивлятися до кавалерам, особливо недостатньо знайомим.

Кілька способів, як розпізнати шлюбного афериста

Не варто думати, що шахрай потребує особливих умовах для знайомства з потенційною жертвою. Доленосна зустріч може відбутися в будь-якому місці, починаючи з супермаркету і закінчуючи світської вечіркою.

Але найчастіше підприємливий чоловік шукає легковірну даму там, де в повній мірі здатний оцінити її фінансові можливості, наприклад, на популярних курортах.

З ростом можливостей «всесвітньої павутини» в інтернеті шлюбні аферисти буквально розцвітають, користуючись соціальними мережами для налагодження довірчих відносин.

Які ознаки шлюбних аферистів кидаються в очі?

Необхідно уважно поставитися до розпитувань нового знайомого і спробувати витягти з нього як можна більше інформації:

  • Насамперед, слід насторожитися, якщо малознайомий чоловік дбайливо цікавиться станом фінансових справ сторонньої для нього жінки. Саме тому не варто повідомляти першому зустрічному про наявність рухомого і нерухомого майна. У разі якщо шахрай вже знайомий з розмірами бажаного капіталу, необхідно в розмові, абсолютно випадково, поскаржитися на розорення, велику заборгованість, закладеність елітної квартири і т. д. Найчастіше, на цьому знайомство і припиняється;
  • Розпізнати шахрая можна з того, як наполегливо він буде напрошуватися в гості. Бажано не приводити в будинок, де можна поживитися, неперевіреного людини;
  • Ще один факт, здатний вивести брехуна на » чисту воду – відмова надати номер телефону або часта зміна номерів, небажання відвідувати публічні місця і постійна зайнятість, коли жінка пропонує провести вечір у її друзів;
  • Стати жигало – досить складно, якщо чоловік не наділена привабливою зовнішністю. Однак, незважаючи на природну красу і чарівність, кавалер старанно ховається від фотоапаратів і виявляє обурення, дізнавшись, що дамі вдалося таємно сфотографувати його прекрасне обличчя. До речі, в більшості випадків у шахрая загублені документи або він здав їх, скажімо, для оформлення нового закордонного паспорта;
  • Дуже часто в ролі аферистів виступають іноземці. Нерідко, познайомившись з російською жінкою в соціальній мережі, вони настільки подобаються, що дама готова на все що завгодно, лише б утримати біля себе справжнього чоловіка. Втім, не рідше подібні афери провертаються в курортних країнах, де відпочиваючі швидко втрачають пильність під променями південного сонця.

Існує чимало прикладів, як шлюбні аферисти-іноземці, наприклад, турки, обводили навколо пальця туристок, не відчуваючи жодних докорів сумління через обману жінок чужої національності і релігії.

Шлюбні аферисти – реальні історії знаменитих шахраїв

Розлучення жінок на гроші практикується давно.

Чудовий приклад – історія, що сталася в 1890 році. Головним її дійовою особою став Олександр Зубков з міста Іваново, який прибув в Бонн в рваних штанях.

Завдяки протекції далекого родича, Олександр незабаром познайомився з вдовуюча принцесою Фредеріка Амалією Вільгельміною Вікторією, якої до того часу виповнився 61 рік.

27-річний гульвіса так закрутив голову дамі вишуканих кровей, що всупереч скандал у благородному сімействі вона поспішила обвінчатися з вихідцем з російської глибинки.

Прозріння обійшлося дорого.

За кілька шлюбних місяців гульвіса спустив близько 12 000 000 золотих марок і наробив боргів на 660 000. Бідна старенька принцеса була змушена розпродати майно і невдовзі померла в приміській лікарні. Сам альфонс був оголошений небажаним іноземцем і висланий з Бонна під приводом рукоприкладства щодо посильного.

Хтось вирішить, що повторення такої давньої історії в наш час неможливо, так як жінки стали набагато розумнішими і навряд чи дозволять кавалеру витрачати свій стан безконтрольно.

Ан, ні! Прикладом може стати історія, яка сталася в даний час. Франсуаза Бетанкур звернулася в суд з вимогою про огляд своєї 86-річної матері, головного акціонера L’oreal, на предмет психіатричного здоров’я.

Причиною позову стала сума більш ніж в 1,5 мільярда доларів, яку її мати витратила на задоволення потреб свого 68-річного приятеля.

Вона буквально обсипала його предметами мистецтва, чеками та дорогоцінним камінням. У відповідь на вимоги стримати витрати, Ліліан заявила, що у неї немає дочки, і зробила приятеля єдиним спадкоємцем.

Неважливо, де відбулося знайомство, в інтернеті або в компанії друзів. Головне, не безоглядно довіряти першому зустрічному кавалерові, що зумів потішити, а перевіряти, наскільки щирі його почуття.

Недарма досвідчені юристи радять навіть друзям давати гроші в борг з обов’язковим оформленням розписки.

Залишити коментар