Шлюби з великою різницею у віці: дружина старша за чоловіка

Сучасні жінки за собою доглядають дуже добре, завдяки чому в свої 40 років виглядають набагато молодше. Саме тому, сьогодні часто зустрічаються нерівні шлюби, коли чоловік молодший від своєї дружини.

І такі стосунки давно перестали привертати увагу оточуючих, як кажуть в народі: «Любви все возрасты покорны».

Позитивні сторони

Головним позитивним перевагою нерівного шлюбу, коли дружина старша за чоловіка є саме молодий чоловік. Він діє на свою дружину особливо, вона розквітає і намагається завжди виглядати ідеально, тримати себе у формі, бути красивою і доглянутою. Крім того, вона завжди в чудовому настрої, є стимул – це молодий чоловік, з яким необхідно відповідати.

Другим плюсом нерівних відносин є інтимне життя, коли в ліжку панує ідилія. Все тому, що чоловіка переповнюють сили і бажання, а дружина володіє багатим досвідом і з великим задоволенням готова поділитися ним зі своїм коханим. Такі відносини в ліжку влаштовують обох подружжя. Молодий чоловік – це джерело романтичності і енергії, чого так сильно може не вистачати дружині старше за віком.

Нерівний шлюб з дорослою жінкою володіє ще однією перевагою. Порівняно з молодими дівчатами, вона після 40 років здатна визначити сильні і слабкі сторони свого коханого чоловіка. Вона прощає йому багато недоліки, може давати поради і виступати в якості одного.

Доросла жінка не буде постійно зачіпати слабкі точки свого чоловіка, вона не стане шукати причини, щоб влаштувати дріб’язкові скандали. Що стосується фінансової сторони, то жінка старшого віку вже самоствердитися, їй не потрібна допомога дружина, навпаки, вона може сама йому допомогти, наприклад, досягти успіху в кар’єрі або відкрити власну справу.

Є позитивна сторона нерівного шлюбу, яка стосується безпосередньо дружини. Щоб добре виглядати поруч зі своїм коханим, вона відвідує різні процедури, дотримується встановлений розпорядок дня. І це позначається на жіночому здоров’ї тільки позитивно. Багато жінок, які старші за своїх чоловіків, навіть користуються послугами пластичної хірургії.

Недоліки нерівного кохання

Повноцінна сім’я – це коли є і діти. Але не кожна жінка може народити малюка, скажімо після 40 років. От якщо чоловіка 25-30 років, то він обов’язково захоче продовжити свій рід. Те, що сучасні нерівні відносини перестали привертати увагу оточуючих, це нормально, але постає питання – чи можливе майбутнє у такої пари? Дане питання стосується не коханій пари, у яких різниця у віці три роки. Це відноситься до тих, у кого різниця не багато ні мало, а як мінімум 10 років. Але такі відносини мають не тільки недоліки, але й переваги.

Багато чоловіків віддають перевагу жінку старшого віку, тому що так вони відчувають себе захищеними, їм зручно, неначе під крилом рідної мами. Але рано чи пізно вони дорослішають і створюють власний сімейний осередок, тому знаходять супутницю для життя молодше. Поки чоловік живе з дружиною постарше, він намагається йти від будь-якої відповідальності, тому і воліє такі відносини.

Крім того, частіше молоді хлопці йдуть на нерівний шлюб із-за того, що майбутня дружина заможна і успішна жінка. Таким чином, щоб досягти певних висот і успіху, вони будуть користуватися її положенням. Жінка в свою чергу буде постійно підозрювати свого чоловіка і не довіряти йому. У результаті, щоб довго не мучитися, треба буде або підтвердити свої підозри, або спростувати їх.

Найлютіший ворог нерівного шлюбу – це час, який нещадно по відношенню до жінки. Ніякі засоби не допоможуть їй залишатися молодою, красивою і привабливою. Чоловік ще довго буде виглядати справжнім красенем, а дружина постаріє. Але не всі шлюби розпадаються саме через це, багато чоловіки та дружини не можуть знайти спільних інтересів і світоглядів. Це стосується не тільки відносин, де дружина старша за чоловіка, це зачіпає і звичайні шлюби. Молоде покоління любить відпочивати у колі друзів, ходити на вечірки і випивати, гуляти допізна. Успішна жінка старшого віку, років 35, вже втомлюється від таких розваг, і друзі її молодого чоловіка їй видаються банальними.

Якщо вірити вченим, то за результатами проведених опитувань серед населення вони з’ясували, що саме найчастіше молодих людей, у віці 25 років, наприклад, змушує звернути увагу на жіночий підлогу старше, до 40 і вище. Одна з причин – це сексуальна активність. У чоловіків пік спостерігається у віці 25 років. У жінок сексуальна активність припадає на 35 років. Крім цього, старші за віком, пані приваблюють молодих хлопців і тим, що вони легко йдуть на контакт, відверті і самостійні, на відміну від їх ровесниць.

Немає стереотипам!

Якщо подивитися на статистику розлучень, то можна переконатися, що сімейне щастя не залежить від віку подружжя. А якщо оглянутися навколо, то можна зустріти величезну кількість жінок у віці 45 років, яким зовні і в підметки не годяться 25 річні дівчата.

І це не дивно, насичене життя піде на користь не тільки підліткам, але й старшим жінкам, особливо, якщо відносини складаються з коханим чоловіком добре. Якщо говорити відверто, то секс ще нікому не шкодив, жінка від нього стає ще більш красивою і здоровою.

Чоловік старшого віку важко переносить пригоди з молодими дівчатами. Це позначається не тільки на його інтимного життя, але і на здоров’я, особливо, якщо є проблеми з серцем. Молодий чоловік набагато міцніше, володіє підвищеною витримкою, і проблеми в сексуальному плані у нього навряд чи бувають. А коли нерівні відносини розпадуться і швидко закінчаться, то мудра жінка не помітить цього, вона буде згадувати їх, як захоплююче і яскрава пригода в її житті.

Підводні камені

Нерівний шлюб щодня піддається випробуванням, факторів, які здатні зруйнувати такі відносини, набагато більше ніж здається. Інтимне життя буде продовжуватися до тих пір, поки дружина буде дивувати свого обранця. Зовнішній фактор не так легко приховати, якщо дружина виглядає старшою за чоловіка. Тоді доводиться користуватися послугами пластичного хірурга, особливо, якщо природа не подарувала можливість виглядати молодше своїх років. Коли різницю у віці важко приховати, навіть сама стійка нервова система може не витримати постійних питань.

Друзі та рідні

Підкосити нерівний шлюб можуть і друзі. З боку дорослої дружини будуть подруги, які з дня у день спробують переманити молодого чоловіка на свою сторону. В результаті однієї з подруг це вдасться. Компанія друзів молодого чоловіка теж не принесе користі, дружина буде виділятися на їх фоні. Таким чином, бажано, спілкування з друзями звести до мінімуму або дружити з парами, у яких аналогічна ситуація.

Родичі дружини або чоловіка можуть сприйняти дорослу жінку чи молодої людини в багнети. Якщо тільки в нерівному шлюбі з’явиться малюк, ось тоді, родичі можуть і змінити свою думку на протилежну.

Особливості побуту

Жінка в старшому віці повинна розуміти, що найбільшу роль в нерівному шлюбі грають гроші, особливо якщо вона успішна і багата. Поки будуть гроші, тоді і буде любов. Коли гроші закінчуються, молода людина буде шукати любові на стороні. Але, наприклад, спільна справа, бізнес партнерство можуть продовжити нерівні відносини на тривалий період часу.

Дуже важливо, щоб молодий чоловік і доросла дружина мали, хоч якісь спільні інтереси. Не багато вихідців з різних поколінь можуть похвалитися тим, то у них є спільні інтереси. Навіть пари однакового віку і можуть захоплюватися різними напрямками, що тут говорити про нерівний шлюб. Але якщо загальні інтереси будуть повністю бути відсутнім, тоді такий союз не триватиме довго.

Коли чоловік і жінка закохані, немає справи до того, у кого який вік, головне, щоб було взаєморозуміння. Вона закриває очі на деякі речі з боку молодого чоловіка, але він може її постійно ревнувати, при цьому, домагатися повноцінного статусу, щоб не думали про нього, як про утриманця. У звичайному шлюбі, якщо різниця у віці невелика, з роками, дружина і чоловік стають схожими один на одного, тому всі проблеми швидше згладжуються. Простими словами, вони знаходять компроміс, що також важливо, як у простих відносинах, так і в шлюбі.

Залишити коментар