Що висить на ялинці? Прикраси зі змістом

А що ви повісите на ялинку в цьому році? Те ж саме, що і в минулому? Дістанете заповітні коробочки, мило посміхнетеся, взявши в руки іграшку з далекого дитинства, дбайливо зачепіть за гілку кулька, куплений колись разом з коханою людиною? Все це здорово. Але кажуть, що коли ми відкриваємо двері в минуле, то стоїмо спиною до майбутнього.

Давайте обернемося і в цю сторону, тим більше що новорічна ніч — найкращий час для того, щоб відкрити і ці двері. Головне — щоб протягом не видуло справжнє!

Ялинкові талісмани удачі

Будь-яка мрія — май вона хоч цілком відчутні, хоч якісь нематеріальні форми — може бути виражена через символ, певний матеріальний носій.

Закон Всесвіту свідчить, що подібне притягується до подібного. Ця теза навіть не потребує доказів, тому що присутня в нашому житті завжди. Починаємо скаржитися на життя — вона стає ще гірше. Сміємося і радіємо, незважаючи ні на що — і Фортуна йде назустріч.

Щоб залучити в своє життя бажані речі і події, потрібно правильно налаштуватися на частоту удачі. Новий рік і весь антураж — це дуже дієвий підсвідомий інструмент, оскільки у всій цій святкової атрибутики криється потужний енергетичний потенціал. Це яскраве свято з сильною енергетикою. Настільки сильною, що при підготовці новорічного столу та купівлі подарунків ми буквально «зриваємося з ланцюга», починаємо втрачати, тратити більше, ніж повинні собі дозволити, гуляти на всю котушку… Знайомо? Так давайте використовувати цю потужну енергетику собі на благо!

Мрія — страва, що готується без рецепта

Не існує готових рецептів, що і як ви повинні повісити на ялинку для того, щоб ваша мрія збулася. Це має бути щось, у що ви можете вкласти все своє бажання, всю свою віру в успіх. Символи-талісмани не залежать від форми і матеріалу (хоча це теж має значення), а від тієї енергії, якою наділяємо їх ми.

Тому просто перетворіть свою мрію в предмет, який можна повісити на ялинку. Дівчина, що марить заміжжям, може повісити колечко або його зображення. Чоловік, метающий пересісти на більш солідний автомобіль, нехай прикрасить ялинку брелоком або іграшкою бажаної моделі. Хочете будинок — так хоч з пластиліну його зліпіть, але пам’ятайте, що матеріал теж має сенс.

Який? Саме той, що вкладаєте в нього особисто ви. Наприклад, пов’язана річ одному здається символом заплутаних відносин, а іншому — міцних сімейних зв’язків. Саме це значення вони і знайдуть у його талісман. Тому слухайте тільки себе. Втілюйте свою мрію — і те, що ви повісили на ялинку, перетвориться в енергетичний згусток вашого бажання, який налаштує Всесвіт на потрібну вам хвилю і принесе бажане. Головне — вірити.

Поворожимо?

Талісмани — це чудово, але у нас все-таки свято, а на святі має бути весело. І, якщо вже мова зайшла про ялинкової символіці, вона може послужити прекрасним приводом влаштувати новорічні ворожіння. Для цього бажано, щоб прикраси були різноманітними, кольоровими, дають простір для фантазії. Якщо на ялинці одні лише кулі, можна поворожити на їх колір. А якщо вони до того ж однакового розміру і кольору — коли нас щось зупиняло? Візьмемо скріпки і причепимо до них записки! Всі прогнози повинні бути добрими, щоб нікому не псувати настрою і нікого не приректи на негативні очікування.

Далі все просто. Зав’язати очі, заплутати, повести до ялинці (іграшки за цей час можна переважити) і… що в руки попало, то і доля. Значення кольорів і символів можна обговорити заздалегідь, а можна пофантазувати «по ходу п’єси». Поганих квітів не буває. Навіть чорний — символ не тільки жалоби, але і особливо урочистого випадку. Налаштуйтеся на позитив!

Увага — шкарпетки!

Хочете трохи краще розібратися в своїх подруг? Пропонуємо тест для дівчаток. Повісьте перед ними три символічних носка. Їх можна взяти готові, зшити або навіть намалювати. Один з них нехай буде набагато більше інших, другий – ніжно-рожевого кольору, а третій — яскравий в смужку. Скажіть, що в кожному з них лежить подарунок, але потрібно розставити їх по черзі. А потім подивіться, в який носок випробувана суне руку в першу чергу, яким буде наступний і що залишиться «на десерт». Але для початку даний тест непогано пройти і самої. Отже, результат.

Велика шкарпетка

Дівчина, першим ділом запустила руку в найбільший носок, хоче від чоловіків все і відразу. Її вимоги до протилежної статі здаються деколи завищеними, але хто знає, чи не зустрінеться на її шляху принц, готовий кинути до ніг півцарства одним махом? А може бути, навіть і все царство цілком. Втім, в сучасному світі це може бути і 6 соток городу, що теж, в принципі, непогано.

Якщо великий носок опинився на другому місці, це говорить про здатність знайти спільну мову з будь-якою людиною і плюси — в будь-якій ситуації.

У разі, коли він був залишений наостанок, це може говорити про обережність, скритності і таємницею розважливості.

Рожевий і пухнастий

Першим привернув увагу самий «мимишный» носочок? Це говорить про те, що дівчина анітрохи не сумнівається в своїй привабливості і ні від кого не приховує. Плани на життя і заміжжя у неї вельми амбітні. Що ж, бажаємо удачі.

Рожевий носок опинився на другому місці? У цьому випадку випробуваної не вистачає в житті романтики і любові, хочеться більш піднесених відносин, що складаються на сьогоднішній день. Цілком можливо, прийдешній рік принесе бажане.

Рожевий носок залишений «на солодке»? В наявності певні комплекси, які навряд чи мають під собою вагомі підстави. Нехай у новому році з’явиться той, хто розвіє ці сумніви з вітром!

Яскравий і смугастий

Якщо цей носок вийшов в лідери, ми маємо справу з захопленим і легко закохуються людиною. Бажаємо, щоб у Новому році було поменше розчарувань!

Даний екземпляр привернув увагу в другу чергу? Це говорить про неординарної особистості, яка насилу знаходить людей, з якими їй реально цікаво.

Якщо яскраво-смугастий носок прийшов до фінішу останнім, це говорить про внутрішній острах зробити помилку, зробити невірний крок, оступитися. Не потрібно боятися пригод, головне — не втратити при цьому голову.

Вигадуйте, фантазуйте, веселіться в цю незвичайну і довгоочікувану ніч! Але головне — вірте в те, що саме зараз, з боєм курантів ви вступаєте в абсолютно нову, світлу, позитивну смугу життя і що попереду — успіх та процвітання. Не смійте в цьому сумніватися і не дозволяйте робити це іншим, і ви отримаєте свій новорічний замовлення точно у відповідності з очікуваннями!

Залишити коментар