Що таке стайлінг для волосся, як користуватися стайлінгом?

Різні дівчата і жінки по-різному доглядають за своїми локонами. Деякі обожнюють для створення об’єму завивати кучері на бігуді, ну а інші, навпаки, намагаються їх розправити різними праскою і плойками. Багато пані люблять, щоб їх прядки були природними і не заморочуються, створюючи зачіски. Одним словом: скільки волосся, стільки смаків.

Але навіть самі запеклі прихильники природності іноді користуються спеціальними косметичними продуктами для укладання, що дозволяють створювати гарні зачіски. А називається такий засіб — стайлінг. Що ж таке косметичні стайлінги для волосся?

Як не розгубитися в різноманітті стайлингів

Поняття стайлінгу походить від англійського слова, яке означає створення зачіски або укладання локонів. Не так давно слово означало саме сам процес укладання, але тепер міцно закріпилося за укладальними засобами.

Фахівці ділять всі стайлінги на групи залежно від функцій, що виконують засоби, та від способів їх застосування:

  • муси, додають об’єм;
  • помади для волосся;
  • воски;
  • гелі;
  • лаки.

Такі кошти формують структуру зачісок, створюють глянцевий ефект, роблять волосся блискучим. Лаки застосовують, коли створення зачіски підходить до кінця для закріплення ефекту: лак покликаний допомагати зберегти зовнішній вигляд зачіски, навіть якщо дує сильний вітер або йде дощ.

Секрети застосування продукції для волосся

Якщо вам не вистачає грошей на відвідування дорогого салону, а зачіску робити треба, то справитися з цим питанням можна і власними силами. Але тут важливо дотримуватися деяких правил.

Краще застосовувати стайлінг для укладання ваших волосз залежно від їх виду: Якщо у вас сухувата шевелюра, не використовуйте спиртовмісні засоби. Ну а якщо локони, навпаки, жирноватые, то рекомендується використовувати саме стайлінги, до складу яких входить спирт.

Якщо у вас січеться прядки, то перед тим, як застосовувати стайлінги для створення об’єму волосся пострижіть кінчики локонів. І якщо ви будете слідувати нашим невеликим радам. Маленькі хитрощі допоможуть вас стати власниці чудової зачіски.

Як користуватися різними стайлінгом для волосся?

Наприклад, якщо у вас є бажання створити об’єм біля коріння волосся, то потрібно використовувати спеціальні муси. Креми для укладання підійдуть для укладання волосся середньої довжини, створення зачіски типу каре або каскаду. Ну а власницям короткого шевелюри краще застосовувати віск.

Спреї-блиски полегшеної фіксації знадобляться всім дівчатам, а ось до косметичних засобів сильної фіксації краще звертатися тим, у кого локони «не слухаються» або мають велику довжину.

Ще одне правило: після застосування косметичних засобів потрібно обов’язково кожен день мити голову поки волосся стануть чистими, інакше ви можете їх просто-напросто зіпсувати стайлінгом. Розпорошуючи лаки для фіксації волосся, тримайте їх флакончики подалі від шевелюри (приблизно на 30 см), і закривайте очі долоньками.

Яка довжина — такий стайлінг

Як користуватися стайлінгом для укладання волосся в залежності від довжини? Якщо у вас локони не довгі і не короткі, то тут вибір засобів може бути воістину безмежний.

Ви можете застосовувати:

  • мус, щоб додати об’єм;
  • гель для блиску;
  • віск, щоб акцентувати прядки; текстуайзер, щоб сформувати структуру зачіски;
  • лак-спрей, щоб зафіксувати кучері у потрібному положенні.

Обсягу, при цьому можна домогтися, взявши маленький куля мусу і наносячи його на корені. Потім просто посушите шевелюру за допомогою фена, піднімаючи вгору біля коренів. Для локонів, створених з допомогою термобігудів або плойок, краще використовувати спреї з термозащитами або креми з тим же ефектом.

Для власниць довжиною шевелюри підійдуть незмивні спреї-кондиціонери.

Такі засоби, що застосовуються для стайлінгу волосся, додадуть даний сяйво. Але не зловживайте цим стайлінгом, інакше буде здаватися, що ви забули помити голову.

Ну а короткі кучері буде легко укласти восками: просто візьміть трішечки кошти на руку, розітріть його рукам, і руками надайте обсяг зачісці, прядки при цьому зафіксуються в потрібному положенні. Користуватися воском можна з будь-якими типами локонів. До речі, якщо ви придбаєте професійний віск, вам, звичайно, доведеться чимало за неї заплатити, але з іншого боку, ви отримаєте чудову коротеньку зачіску: локони будуть — просто всім на диво. Адже професійний стайлінг для укладання волосся здатний творити справжні чудеса!

За покупками

Зараз полиці магазинів ломляться від всіляких косметичних засобів. Зокрема, широко представлені стайлінги. Наприклад, професійний засіб Шварцкопф, під назвою Боді Ми відмінно створює обсяг, зберігаючи природний вигляд шевелюри. Ми Софт, того ж виробника, покликаний створювати незабутньої краси локони.

Шайн Дустер — це кремоподібна пудра, яка змусить кучері мерехтіти. Підходять ці стайлінги для всіх типів шевелюри, причому локони можуть бути різної довжини.

Велла пропонує такий широкий ряд косметичної продукції для локонів, що просто розбігаються очі: ви зустрінете і спреї і тягучки і помадки і муси. Спреї Глос даного виробника містять вітаміни, із-за чого кучері стануть ультрамодно блищати. Тягнучка Бонси Діп створить на вашій голові ефект «їжачка», до всього, такий стайлінг допоможе захистити шевелюру від перегрівання плойками, або фенами. А ось лосьйон Кристал зробить прядки пружними і також захистить від перегрівання.

Не залишилася в боргу і Лонда, яка створює засоби лише з натуральних компонентів. Безперечно, існує ще ціла маса компаній, що випускають стайлінги, ми назвали лише найвідоміші і якісні з них.

Підводячи підсумок, скажімо, що використання описаних нами продуктів — це нове життя волосся. Зачіска з даними засобами, буде настільки чудово виглядати, що чоловіки, дивлячись на вас будуть буквально «складатися штабелями».

Так і вам самій буде дуже приємно усвідомлювати, що кучері блищать, вони красиві і привабливі. А значить, гарний і привабливі ви!

Залишити коментар