Що таке мудрі і як ними користуватися для поліпшення здоров’я, набуття спокою і фінансів?

Тіло людини зберігає в собі безліч таємниць і дивовижних можливостей. Здавна особливу силу приписують рук, перстам. Вони володіють не тільки фізичною силою, але й ментальної, тому як саме через руки проходять сполучні канали з внутрішніми органами і зовнішніми енергіями. Щоб залучити їх і надати вплив на власний організм, потрібні мудрі, виконувані для здоров’я, спокою, залучення грошей, виконання бажань.

Кажуть, що ця практика дозволяє пізнати таємниці і свій внутрішній світ, а називають її йогою пальців.

Що таке мудрі?

Потрібно розуміти, що виконання мудрий – це не просто фізична зарядка для пальців, але єдине дійство душі і тіла.

По суті вони представляють собою складання пальців однієї або двох рук по особливій системі. Який алгоритм виконання техніки, залежить від того, які цілі виконання практики.

Сама процедура не є складною, а складати пальці правильно зможе навіть дитина.

Техніка мудрий для здоров’я і спокою, щастя та благополуччя була розроблена в Китаї майже 2 тисячоліття тому. В ті часи китайські цілителі були впевнені, що функціонування організму забезпечується не тільки за допомогою їжі фізичної, але і за допомогою енергії, яку дає людині Космос.

Сила, про яку йде мова, циркулює по особливих каналах і її потрібно залучати до організму, що і дозволяють зробити мудрі.

Коли в енергетичних каналах людини відбувається збій, він перестає отримувати допомогу від Космосу, тому він стає вразливим перед різними захворюваннями.

Цьому можуть слугувати такі причини:

 • Зовнішні фактори;
 • Часті стреси;
 • Генетична схильність.

Повернути втрачене здоров’я допоможуть мудрі для здоров’я на кінчиках пальців.

Можливо це з тієї причини, що вони пов’язані з головними енергетичними каналами, які мають безпосередній зв’язок з такими органами людини:

 • Легкі;
 • Печінка;
 • Серце;
 • Головний мозок;
 • Судини;
 • Кишечник.

Цілителі стверджують, що виліковуються всі органи, бо енергії проходять через все тіло.

Якщо виконувати мудрі регулярно, відчути результат можна вже через кілька тижнів, а іноді і відразу. Якщо захворювання давнє, на зцілення може знадобитися кілька місяців.

Як правильно виконувати техніку?

Враховуючи те, що мудрі на кінчиках пальців – це не тільки фізичні вправи, є ряд важливих правил того, як цю техніку відтворювати. Для початку треба підготувати організм, відновлюючи водний баланс.

Основні рекомендації цілителів з виконання практики:

 • Можна робити це в будь-якому місці і навіть в людному, але краще залишитися наодинці з собою. Хороший ефект техніка дає, якщо поєднувати її з медитацією в позі сидячи, стоячи;
 • Слідкуйте за диханням, воно має бути спокійним;
 • Цілителі кажуть, що можна складати по кілька мудрий за один сеанс, але краще буде, якщо кількість комбінацій складає 2-3;
 • Зніміть з рук всі прикраси і виконуйте мудрі без них, щоб не збити потоки енергії.

Дуже важливо дотримуватися спокій, рівновагу при складанні мудрий. У вас має бути гарний настрій і позитивний настрій, впевненість в успіху вашого заходу. На період складання пальців потрібно відпустити від себе всі турботи, неприємності, проблеми.

Щоб очиститися морально, про себе попросіть вибачення у всіх тих людей, яких ви образили.

Віруючим людям перед виконанням практики варто прочитати молитву. По закінченні виконання заходу потрібно прочитати ще одну молитву – подячну.

З допомогою цієї техніки можна допомогти не тільки собі, але і будь-кому з оточуючих – тому, кому це потрібно. Якщо потребує допомоги знаходиться поблизу від вас, не порушуючи його спокою, підійдіть до нього ближче і виконуйте ту мудру, яка зможе йому допомогти.

У разі коли людина, якій ви бажаєте допомогти, далеко від вас, уявіть його собі й думайте ньому протягом усього часу виконання практики.

Якщо пальці складає дитина, простежте, щоб йому це заняття було в радість. Якщо ж він не бажає цього робити, змушувати не треба.

Відчувши себе погано або просто дискомфортно під час виконання мудрі, відразу ж припиняйте робити цю комбінацію і переходьте до наступної.

Комбінації

В залежності від того, яких цілей вам потрібно досягти, необхідно робити різні комбінації. Виконуємо будь-яку мудру обома руками.

Для здоров’я

 • «Корова». Комбінація дозволяє позбутися від ревматизму, хвороб суглобів, радикуліту. Безіменний палець правої долоні повинен стикнутися з мізинцем лівої. У той же час вказівний палець лівої руки стикається з середнім пальцем правої. Що стосується великих пальців, вони розставлені;
 • «Раковина». Її роблять для зцілення від хвороб горла. Ця мудра рекомендована і тим, чия професія пов’язана з застосуванням голосу (співаки, оратори, вчителі тощо). З’єднайте руки таким чином, щоб вони зображували раковину – права рука 4-ма перстами «обіймає» великий палець другої руки. Подушечка середнього пальця лівої руки стикається з великим пальцем правої.
 • «Ширяючий лотос». Це мудра, символізує родючість, відродження, а виконується вона для жіночого здоров’я. З’єднуємо подушечки великих пальців, потім – вказівних і середніх. Безіменні і мізинці перехрещуємо таким чином, щоб вони служили підставою середніх пальців. Побудьте в такому положенні скільки вважаєте за потрібне. Уявіть, як ваші органи наповнюються здоров’ям і світлом. Складайте цю комбінацію як можна частіше, щоб швидше поліпшити своє здоров’я;
 • Для зачаття. Ваші руки повинні знаходитися на рівні живота, а лікті трохи розставте і подайте вперед. Лівою долонею зобразіть гущавину, трохи зігнувши її і зімкнувши пальці. Великий палець правої руки підніміть вгору, а саму її стисніть у кулак. Тепер покладіть його на свою «чашу». Уявляйте собі, як животворна енергія заповнює ваше тіло, руйнуючи все непотрібне і будуючи нове;
 • Для серця. Долоні підніміть до рівня серця. Розгорніть їх таким чином, щоб ліва дивилася вгору, а права вниз. Зіткнення пальців повинно бути таким, щоб мізинці стосувалися вказівних пальців, а безіменні — середніх.

Для заспокоєння

Це одна з найбільш відомих комбінацій, що дозволяє прийти до заспокоєння, умиротворення, внутрішньої гармонії. Середній та безіменний перста будь руки притисніть до міжбрівній області над переніссям і побудьте в цьому положенні кілька хвилин.

Для залучення достатку

Підніміть долоні таким чином, щоб вони виявилися на два перста нижче грудей. Вказівні і великі пальці з’єднати таким чином, щоб на кожній руці вийшло кільце. Праву долоню розгорніть вниз, а ліву вгору (якщо виконує чоловік, потрібно зробити навпаки).

Мізинці повинні стикатися з безіменними перстами, а середній потрібно розслабити і залишити вільним. Необхідно застосовувати техніку більш ніж 4 рази в день – по пробудженню, перед сном і кілька разів протягом дня. Перерва між сеансами не повинен бути менше 4 годин. Більше 1-го дня використовувати її не можна.

Уявіть, яка сума грошей необхідна, але не просіть занадто багато. Час одного сеансу – 5-15 хвилин.

Для виконання бажань

Усамітніться, загадайте бажання, з’єднайте долоні таким чином, щоб пальці кожної з них були зімкнуті. Підніміть долоні до рівня свого обличчя, трохи зігніть їх човниками, подушечки пальців повинні стикатися.

Дивіться в утворився просвіт, постарайтеся не думати ні про що стороннє. Трохи побудьте в такому стані, а потім опустіть долоні трохи нижче рівня підборіддя і постарайтеся відтворити в уяві всю палітру емоцій, які вам доставить виконання задуманого.

Пам’ятайте, що виконувати мудрі потрібно з відкритою, чистою душею і вірою, інакше ніякого результату крім розминки пальців вона не принесе.

Залишити коментар