Що робити, якщо ваш чоловік вважає вас колодою в сексі?

Що значить для дівчини не бути колодою? Чи означає це володіти секретними техніками сексу чи все ж таки щось більше? Якщо чоловік нагородив дружину або подругу таким «компліментом», впору задуматися, чого партнер взагалі очікує в ліжку.

Ліжко — ваша власна школа сексу

На жаль, багатьом жінкам не вистачає практичних навичок управління чоловічим тілом під час сексу. І виною тому буває як власна сором’язливість, так і поширена чоловіча помилка.

Найчастіше чоловіки не вчать своїх партнерок тому, що самі володіють досконало, а саме — поводження з чоловічими статевими органами, а воліють мовчки вважати партнерку колодою. І жінки, змушені методом проб і помилок, а іноді і ціною зіпсованих відносин, збирати по крихтах знання механіки чоловічих ерогенних зон.

Проблема не велика, якщо тільки ваш коханець не кидається словами і дійсно бажає кращого сексу з вами. Дуже важливо, щоб він сам показав, як йому хочеться займатися любов’ю, що чоловік любить і де саме йому приємні дотики. Як добитися безцінної інформації?

Коли відчуєте зручний момент (не під час сексу і не на людях), розкажіть партнеру, що хотіли б займатися любов’ю так, як йому хочеться, але вам не вистачає досвіду. Грайливим тоном скажіть, що готові освоїти науку чоловічого тіла, так як знаєте, що можете принести йому неземне задоволення.

Зазвичай чоловіки погоджуються на таку пропозицію, і за кілька тижнів ви отримаєте повне уявлення про «гарячих точках» і про все, що вона полюбляє в сексі. Це перше, що потрібно зробити, щоб не бути колодою. Не забудьте потім користуватися цими знаннями!

Покажіть себе в спальні з кращого боку

Яке це — бути приголомшливою коханкою? Ви самі зможете відповісти на це питання, якщо
освоїте прості істини про чоловіків і навчіться керувати їх сексуальністю. І якщо ви повністю на боці свого партнера, гра з потягом і пристрастю принесе вам величезне моральне задоволення, не кажучи вже про задоволення від фізичної близькості, яка пройшла успішно.

Великою помилкою для жінки в ролі коханки буде ігнорувати давній постулат, що чоловіки люблять очима.

Якщо ви забули про це правило і ставитеся до коханця як до власного відображення, то ви допускаєте грубу помилку.

Якісний секс, а насамперед, хороша ерекція буває у чоловіків при певних умовах. Або ваш партнер знаходиться в юному віці від 20 до 30 років, і тоді збудження не представляє ніякої таємниці, а просто присутня як ознака здоров’я і молодості. Тут від дівчини не потрібно турбуватися, як не бути в сексі колодою.

Зате ближче до 30 років і пізніше за сексуальне збудження і задоволення у чоловіків відповідає більше психологія, якщо, звичайно, говорити про здоровому організмі. Таким чином, на перший план виходить вже не жіноче тіло і навіть не володіння особливою сексуальною технікою, а ваше вміння налаштувати партнера на гарний сексуальний контакт. Що для цього потрібно з вашої сторони?

По-перше, важливе ставлення до партнера поза ліжку і безпосередньо перед близькістю. Напевно, немає на світі жінки, яка могла б віддатися пристрасті, якщо не може забути про проблеми і не в силах допомогти забути про них чоловікові.

У принципі, жінка сама по собі чудово відволікає чоловічий підлогу від турбот. Але важливо не зіпсувати чари своєї вродженої жіночності банальними розмовами. За 1,5-2 години до передбачуваної близькості відмовтеся від розмов про роботу, гроші, друзів і подруг, про здоров’я, господарстві, про ваших бажаннях і потребах і, звичайно, про його мамі.

По-друге, освойте найдавніший принцип сексуальних жриць всіх часів і народів. А полягає він в добровільному і радісному служінні вашому чоловікові.

Не обурюйтеся, це не передбачає, то ви повинні стати його рабинею! Просто перед інтимом ведіть себе і робіть все так, як він любить, а не ви. Тут немає ніякого приниження, але доведеться прогнати геть думки на зразок «багато честі! не заслужив!». Найрозкішніша коханка (а не нічний метелик) відрізняється неймовірною угодливостью своєму чоловікові, і збирає з цього непогані плоди.

Отже, ви зуміли відігнати геть проблеми минулого дня. Як порушити вашого партнера?

Спробуйте кілька способів, як розпалити пристрасть:

  1. подайте трохи гарної їжі красивою посуді, на скатертині, а також келих вина або віскі з льодом;
  2. включіть тиху музику в стилі лаунж;
  3. запаліть 3-5 свічок в кімнаті або на столі за вечерею;
  4. одягніться в красивий пеньюар або будьте в красивому комплекті білизни;
  5. дивіться партеру в очі, але не смущайте його, кокетливо відводите очі;
  6. після їжі наблизьтеся до нього і подразните, не даючи до вас доторкнутися;
  7. коли чоловікові передасться еротична атмосфера, роздягніть його і захопіть в ліжко.

В принципі, якщо ви далі під час сексу дотримуйтесь наших порад, даним вище, то ні один чоловік у здоровому глузді не назве вас колодою. Головне — будьте м’якими, але готовими у будь-яку хвилину віддатися пристрасті, і ваш коханець буде щасливий.

Може, проблема не у вас?

Звичайно, звалювати відразу всю провину на партнера означає реагувати по-дитячому. Дорослі люди цінують близькі стосунки і намагаються подолати будь-які труднощі.

Але з іншого боку, перепробувавши безліч різних методів «апгрейду» вашого сексу, можна зробити для себе неприємне відкриття, що ваш чоловік насправді просто не ваш.

Дійсно, в парах, де жінка працює над собою, прагне максимально розкрити свій потенціал коханки і з ентузіазмом вивчає премудрості сексу, постіль у підсумку стає місцем райських задоволень для обох.

Спробуйте тверезо оцінити свій внесок у інтимні відносини з партнером, і якщо виходить так, що віддачі та натхнення від партнера немає, можливо, причина в ньому самому.

Адже чого простіше звинуватити дівчину в холодності і несексуальности, щоб приховати своє низьке лібідо? Чоловікові, не здатний чи не бажає творчо підходити до заняття любов’ю, легше прикинутися незадоволеним своєю партнеркою, ніж визнати, що у нього проблеми в ліжку. І перекласти труднощі на дівчину, яка переживає, як їй не бути колодою в ліжку.

Можливо, у нього хороша потенція і гетеросексуальна орієнтація, але за якимось внутрішнім, не
незалежних від вас причин, партнер не отримує належної стимуляції від вас — вашої особистості і вашого тіла. Що робити? Такі проблеми носять психологічний характер і, на жаль, вирішити їх не так-то просто.

Якщо очевидно, що справа в ньому, і немає бажання залишати все як є заради збереження відносин, напрошується рішення розлучитися з такою людиною. Так, це нелегко, і в справу можуть вступати не тільки почуття, але і більш нагальні питання, наприклад, важко позбутися підтримки чоловіка.

Але задумайтеся про жорстокості звинувачень, від яких жінка відчуває себе небажаною, неэротичной, зненавидженої. Часто таке ставлення до жінки знищує саму суть жіночності і надовго, якщо не на все життя, відбиває бажання догоджати партнеру.

Від таких психологічних наслідків бажано позбутися раніше, ніж самооцінка впаде остаточно.

Бажаємо вам бути сміливою і натхненною у власній спальні, а також приймати мудрі рішення заради задоволення обох!

Залишити коментар