Що робити, якщо колишній хлопець пропонує зустрітися

Що робити, якщо пропонує зустрітися колишній хлопець? Погоджуватися на побачення або відразу відповісти відмовою? Щоб правильно підійти до вирішення завдання, дівчині варто згадати, як розвивалися відносини, і є надія на їх плідність надалі?

Чи варто дівчині зустрічатися з колишнім хлопцем: 6 «за»

Краще всього покласти перед собою аркуш паперу і спробувати сформулювати «за» і «проти». До безперечних «за» можна віднести:

 • Незважаючи на розлучення, дівчина і раніше відчуває до молодій людині ніжні почуття. На жаль, але гідної заміни колишньому кавалерові не знайшлося. Всі інші претенденти опинялися на голову нижче. Напевно, до тебе не раз приходили думки про те, що розставання було помилкою та кращого партнера вже не знайти. Тим більше, що від однієї думки про нього захоплює дух і по шкірі починають бігати «мурашки»;
 • Цей хлопець – єдина кандидатура. З якихось причин не вдається влаштувати особисте життя. Можливо, вийде примірятися з його недоліками і побудувати дійсно міцні відносини. Хто знає, людина могла усвідомити за цей час власні помилки і тепер щиро намагається виправити ситуацію, ставлячись до колишньої дівчини з ніжним трепетом;
 • Людина не викликає особливого хвилювання, але загальні знайомства і добре ставлення його батьків навівають приємні спогади. Може, варто змиритися з втратою уявного «принца», і відновити контакт з колишнім кавалером заради створення сім’ї? Знаючи всі його переваги і недоліки, можна побудувати надійні відносини, в яких гарантовано не буде скандалів, так як партнери вже добре вивчили один одного;
 • Не слід виключати і меркантильний інтерес. Якщо за час розставання з хлопцем йому вдалося домогтися успіху, бажання підвищити свій статус може виявитися непереборною. Для багатьох дівчат саме цей фактор є визначальним. Особливо, якщо саме дівчина була ініціатором розриву, зокрема, через брак фінансових коштів у коханого;
 • Дівчина прекрасно усвідомлює недоліки хлопця, але впевнена, що тепер зможе виправити більшість з них. Як-ніяк минулі відносини зробили її «знавцем» в психології саме цього індивіда, і перевиховати його буде набагато простіше. Вміло коригуючи поведінку молодої людини і поступово змінюючи його звички, можна виховати зразок, практично ідеально підходить для спільного життя;
 • Просто в даний момент не вистачає дружнього плеча. Молода людина пропонує зустрітися, чому б не сходити на побачення? Ще невідомо, може воно і не передбачає подальшого розвитку, а просто хлопцеві також необхідно знайти людину, перед ким можна відкрити душу? Набагато легше зробити це в компанії того, хто чудово обізнаний про проблеми і недоліки колишньої половинки.

Зустрітися з колишнім хлопцем можна просто для підтримки дружніх відносин. Якщо не все склалося в спільному житті, не означає, що люди повинні повністю припинити спілкування. Можливо, з них не вийшло ідеальних коханців, зате можуть вийти справжні друзі.

Чи варто зустрічатися: 6 «проти»

Що здатне негативно вплинути на рішення зустрітися з колишнім кавалером? Можна виділити 6 причин:

 • Спогади не справляють позитивного враження. Більшою мірою дівчина зазнала від цих відносин негативні емоції. Варто повторювати минулі помилки, сподіваючись, що цього разу все піде по-іншому? Як говорить старовинна приказка – горбатого могила виправить. Якщо раніше не вдавалося вплинути на його звички і манери, де гарантія, що вийде тепер?
 • Нерідко відносини в парі сходять на «ні» через втручання родичів. Якщо раніше батьки молодої людини не виявляли захоплення при вигляді його обраниці, не слід сподіватися, що з часом їх позиції зазнали кардинальні зміни. У цьому випадку відновлення відносин призведе до нового витка негативу і, швидше за все, знову швидко згаснуть. Не варто очікувати рішучості від людини, яка одного разу вже не виправдав довіри.
 • Відносини розвивалися чудово до тих пір, поки дівчина не дізналася, що тепер уже колишній хлопець зустрічається з її подружкою. Пробачити факт зради досить важко, навіть якщо вона сталася кілька років тому. Молодий чоловік запевняє, що повністю усвідомив свою помилку? Звичайно, можна повірити солодким промовам, але важкий осад нікуди не дінеться. Крім того, дівчина почне з підозрою ставитися до всіх своїм знайомим, підсвідомо очікуючи, що кавалер почне новий роман з подругою.
 • Дівчина хоче продовжити зустрічі, але реально усвідомлює, що недоліки молодої людини виправити не зможе, як і змиритися з ними. Тому спроба відновити відносини призведе до марної втрати часу.
 • Якщо хоче зустрітися колишній хлопець, це зовсім не означає, що він розглядає ситуацію, як новий виток у відносинах. Цілком можливо, що йому просто не з ким провести цей вечір. З усіх відповідних кандидатур чомусь згадалася давня прихильність.
 • Не виключена й така ситуація – зараз дівчина почала зустрічатися з одним свого колишнього хлопця. Дізнавшись про це, мстивий молодий чоловік вирішив зруйнувати пару. Можливо, у нього настільки шкідливий характер або він власник за натурою і вважає, що пасія, з якої вже розійшовся, все одно не повиннадіставатися» знайомому. А може просто боїться розставання з одним?

Приймаємо рішення

Колись римські філософи стверджували, що двічі увійти в одну і ту ж річку неможливо. Дане твердження цілком слушне і для такої життєвої ситуації. Не можна знову почати зустрічатися з колишнім кавалером, наче ніколи не було розбіжностей і розставання. Але з іншого боку, життя текло подібно воді і могла привести до якихось змін в людині. Може, варто використовувати другий шанс?

Відповісти на це питання кожна дівчина повинна самостійно. Поради подруг в цьому випадку не допоможуть, тому що вони не знайомі з усіма перипетіями закінченого, здавалося б, романа. Якщо дівчина зустрічається з колишнім, значить, жевріє надія на плідні відносини.

В цьому випадку марно волати до розуму і вказувати на недоліки кавалера. Вони чудово відомі, але дівчина закриває на них очі, так як і раніше закохана в молодого людини і бажає повернути те, що коли-то їх пов’язувало.

Можливо, ці відносини стануть новим уроком, який дозволить надалі підходити до вибору партнера з великими вимогами і навчить цінувати, в першу чергу, себе.

Залишити коментар