Що потрібно знати про енергетичні чакри людини

Багато східні релігії вірять у те, що наше тіло пронизане енергетичними каналами, які є метафізичним аналогом нашої кровоносної системи. Якщо всі знають, що по кровоносній системі тече кров, не кожному відомо, що енергетичні канали переносять прану – енергію життя, яка не існує в матеріальному сенсі слова, але, як вірять багато послідовники східних релігій, впливає на наше життя і наше самопочуття так само, як і кровоносна система.

Що потрібно знати про чакрах

Будова енергетичних каналів всередині тіла дуже заплутано. Тому є сенс максимально спростити її опис, залишивши тільки суть.
Отже, у вашому тілі існує головний енергетичний центр, розташований уздовж хребта. Це канал, де енергія землі рухається знизу вгору, а енергія космосу, відповідно, зверху вниз. У певних частинах головного каналу існують енергетичні завихрення. Ці завихрення і називаються чакрами.

Сім чакр

Всього чакр сім штук. Кожній з них відповідає свій колір веселки.
Муладхара. Червоний. Область промежини
Ця чакра відповідає за виживання. Якщо вона правильно функціонує і не засмічена, то людина легко досягає фінансової і матеріальної стабільності в житті. Він міцно стоїть на ногах. Цю чакру ще називають корінний.

Свадхистана. Помаранчевий. Область куприка
Ця чакра відповідає за сексуальну привабливість. Людина, чия Свадхистана правильно працює, дуже цінується протилежною статтю. Партнери здатні отримувати незабутні відчуття в інтимній близькості.

Маніпура. Жовтий. Область сонячного сплетіння
Маніпура дає нам силу волі у досягненні своїх прагнень і намірів, а також фізичну силу. Людина з яскравою Маніпурою є лідером, здатний вести за собою маси, надихати інших людей.

Анахата. Зелений. Область грудей
Відповідає за прояв безумовної любові. Самі ніжні відносини, засновані на любові, взаємній турботі і повазі, панують в парі, чиї серцеві чакри функціонують належним чином.

Вішудха. Блакитний. Область горла
На її стан необхідно звернути увагу тим людям, чия професія пов’язана з голосом: ораторам, учителів, лекторів. Ця чакра відповідає за красномовство.

Аджна. Синій. Область міжбрів’я
Ця чакра відповідає за розвиток інтуїції і здатність отримувати інформацію з космосу.

Сахасрара. Фіолетовий. Область верхівки голови
Правильна робота всіх попередніх чакр гарантує правильне функціонування Сахасрари. Ця чакра відповідає за просвітлення.

Виходить, для досягнення гармонії в житті потрібно підтримувати всі чакри в належному стані. Це досягається шляхом медитації і спеціальних практик.

Залишити коментар